sweet1234• 16 января в 15:43

Де в Києві купити куртку пуховик щоб поміряти? до 5 к?

judit• 16 января в 15:55
Минулого року пуховичОк на метро дарниця були, там зазвичай можна знайти по середнім цінам
Bell-k@• 16 января в 16:12
Ринок Троєщина
So_so• 16 января в 16:24
Посмотрите где возле Вас магазины Пума, далеко Вам метро Почайна?
Я покупала там в магазине, тоже были распродажи как сейчас, я за 3500 грн вообще купила.
Valentina shop2020• 16 января в 16:32
Ответ дляBell-k@
Ринок Троєщина
Там нет пуховиков ,куртки есть ,но пуха,нет,дорого не покупают
_Olka_• 16 января в 17:34
Ответ дляjudit
Вроде закрылись
Bell-k@• вчера в 14:48
Ответ дляValentina shop2020
Справжнього пуховика зараз до 10 тисяч взагалі не купити,якщо це не весняна стограмівка.
На базарі повно досить теплих пальто з сучасними наповнювачами.
У мене є і пуховик і довше пальто на біопуху.
То зараз мені друге набагато тепліше