Мольфарочка• 16 января в 19:04

Яку стільницю краще обрати під білу кухню?

Кухня буде білий мат, фартух вже видно на фото (сірий) , підлога темно-сіра. Не знаю який краще колір стільниці обрати , світлішу ближче до фартуха чи темну , як підлога. На фото 1, я поклала залишки плитки , для орієнтира. На фото 2 це запропоновані стільниці. На фото 3 ці зразки поклала на підлогу.
Зробіть вибір:
вже голосів: 44
Світлу номер 1
темну номер 2
пропоную свій варіант у комент
Н@Диете• 16 января в 19:08
Ви серйозно питаєте це тут ?
Ви бачили іноді який несмак виставляють для опитування серед речей ? Чи які «розумні» теми пишуть .і ви хочете щоб ці люди обрали щось , що буде в вас дома . Я не про всіх зараз . Але блін …
Госпожа Белладонна• 16 января в 19:08
Я би під білу колір дерева обрала
А Я Самая Самая• 16 января в 19:08
Вам с ней жить. Сами выбирайте
Эт вернячОк• 16 января в 19:12
Обидві варіанти гарні. Робіть на ваш вибір. А от дерева як тут радять не треба
А Я Самая Самая• 16 января в 19:12
Ответ дляН@Диете
Ви серйозно питаєте це тут ?
И вы правы . Особенно ювелирку выставляют, а оно такое страшное и колхозное . Лучше автору самостоятельно выбрать
Н@Диете• 16 января в 19:14
Ответ дляА Я Самая Самая
Звісно краще самостійно . Або ж радитись з людьми , які на думку автора мають смак (серед знайомих) .
Але аж ніяк не тут .
Чорт і Шо• 16 января в 19:14
Мне светлая больше, чтобы с фартуком цельно
from Ukraine• 16 января в 19:16
Я всегда за максимально светлое все. Это и глазу приятно, и ухаживать проще, чем за темным. У меня и кухня белая, и столешница, и фартук, а пол светло-серый.
КликОЛЬКА• 16 января в 19:18
Ответ дляfrom Ukraine
Интересно как это смотрится.
Пиу!Пиу!• 16 января в 19:19
Не знаю шо вам порадити. В мене теж був різний колір підлоги та фартуха, тож під свою білу матову кухню я обрала білу стільницю. Тому що не могла попасти зі стільницею точно в колір підлоги або фартуха. Особисто я задоволена повністю
from Ukraine• 16 января в 19:22
Ответ дляКликОЛЬКА
Интересно как это смотрится.
Могу показать, только бардак, переорганизация.
КликОЛЬКА• 16 января в 19:23
Ответ дляfrom Ukraine
Мне нравится.
Шкідлива молекула• 16 января в 19:24
Я би обрала в колір стіни. Темна підлога то взагалі треш для мене, все видно, кожну порошину
автор Мольфарочка • 16 января в 19:25
Ответ дляfrom Ukraine
Я собі уявила світлу стільницю, а хто робитиме кухню, радить краще темну під підлогу, бо стільниця не буде тон в тон з фартухом. Підлога також подобається світла , але тут вже була така і ми не стали переробляти(( Вже і над білою стільницею подумую))
Якщо не важко, покажіть свою
автор Мольфарочка • 16 января в 19:27
Ответ дляПиу!Пиу!
Описали мою ситуацію))) Тому вирішила запитати тут))) Покажіть , будь ласочка )))
from Ukraine• 16 января в 19:27
Ответ дляМольфарочка
Якщо не важко, покажіть свою
Чуть выше)
автор Мольфарочка • 16 января в 19:28
Ответ дляfrom Ukraine
Чуть выше)
Дякую))) вау)) у вас велика
Добродійка• 16 января в 19:28
Я бы делала светлее. В цвет фартука. Потому что два этих серых цвета рядом будут смотреться плохо, плюс будто пол сверху будет. Однозначно светло серую
Эт вернячОк• 16 января в 19:30
Ответ дляДобродійка
И будет у автора ’.50 оттенков серого’. Она не подберет абсолютно одинаковьій тон
Сірничок• 16 января в 19:32
Мені жодна не подобається. У поєднанні з білим матовим буде взагалі сумно. Світлу під дерево не розглядаєте?
Сірничок• 16 января в 19:34
Ответ дляА Я Самая Самая
Мені здається, що теми з ювеліркою від одного того самого автора
Из Виа-гры• 16 января в 19:35
Ответ дляЧорт і Шо
А я, наоборот, не понимаю, когда сливается все в одно непонятное пятно. Темная визуально бы разделяла светлый фартук и светлые фасады, вносила какую-то текстуру. Ну и когда цвета в интерьере где-то дублируются или поддерживаются, не в единичном варианте все, то оно выглядит более продуманным. Кароч, я за темную
Из Виа-гры• 16 января в 19:37
Ответ дляКликОЛЬКА
Интересно как это смотрится.
Плоско

ПыСы: глянула фото, симпатично, потому что много деталей на фасадах. Обычно таки однотон выглядит плосковато
Сірничок• 16 января в 19:36
Ответ дляfrom Ukraine
В мене була і темно-сіра під мармур і зараз світла під гранитну крихту. Не можу сказати, що якась легша в догляді. Можливо світла все ж таки трохи складніша в догляді, але за рахунок фактури.
Чорт і Шо• 16 января в 19:38
Ответ дляИз Виа-гры
Я вообще хотела в идеале из одного материала фартук и столешницу, но очень дорого было, поэтому я выбирала максимально похожее. Автор, вы посмотрите в пинтересте и так и так и поймете как вам больше нравится
Калинові вуста• 16 января в 19:48
Зараз зазвичай стільницю та фартух роблять в одному кольорі. У мене стільниця біла, фартух білий з рідкими малюнками під мрамор. Тому проголосувала за світло сіру
Фея_3уровень• 16 января в 19:55
От і мені так до вподоби, максимально схожу з фартуком.
Без комплексів• 16 января в 20:09
Ответ дляМольфарочка
Якщо не важко, покажіть свою
Можно светлую, но не однотонную, а в крапрчках, меньше видно потом будет
бЭйбА• 16 января в 20:21
Світло сірий, або під дерево
Пиу!Пиу!• 16 января в 21:06
Ответ дляМольфарочка
Лінь вставати фоткати, хворію. Забийте в пошуку тему ’моя белая кухня’. Це моя тема колись давно, там є фото