Жена_КотораяСтена• 16 января в 19:52
Допоможіть знайти журнали моєї юності
приблизно 99 рік, може 2000, на ринку в Кривому Розі мама купляла мені іноземні товстенні журнали, як мені здається називалися Poster, але нічого не можу зараз знайти в інеті. Товстий, яскравий, там були інтервью, тексти пісень і дуже багато постерів, які я вішала на стіни, всередині був величезний постер на 4 розворота. В основному була попса, Брітні, Спайс Герлз, Бекстріт Бойз і таке інше. І іноді всередину клали подарунок, одного разу це був кулон серце, металевий, на 2 частині, який можна було носити разом з подругою. Виходив можливо раз на місяць, не впевнена, але це було справжнє свято, якщо мама приносила його додому, був досить дорогий наче.
Кидстаффовка• 16 января в 20:10
Ответ дляЖена_КотораяСтена
точно ні, воні тонкі і були на українській чи рос. мові, а цей журнал був англійською здається
Pop corn
Pop life
ЛеньГуглить_правда• 16 января в 20:24
Я тільки журнали 90х пам´ятаю. Теж був з артистами, але тонкий.