Жена_КотораяСтена• 16 января в 19:52
Допоможіть знайти журнали моєї юності
приблизно 99 рік, може 2000, на ринку в Кривому Розі мама купляла мені іноземні товстенні журнали, як мені здається називалися Poster, але нічого не можу зараз знайти в інеті. Товстий, яскравий, там були інтервью, тексти пісень і дуже багато постерів, які я вішала на стіни, всередині був величезний постер на 4 розворота. В основному була попса, Брітні, Спайс Герлз, Бекстріт Бойз і таке інше. І іноді всередину клали подарунок, одного разу це був кулон серце, металевий, на 2 частині, який можна було носити разом з подругою. Виходив можливо раз на місяць, не впевнена, але це було справжнє свято, якщо мама приносила його додому, був досить дорогий наче.
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 19:55
Ответ дляАсобеннАя
Cool, Cool girl нє?
точно ні, воні тонкі і були на українській чи рос. мові, а цей журнал був англійською здається
всемВсёИмного• 16 января в 19:56
журнал Bravo / Popcorn (Bravo, POPCORN) — великий кольоровий музичний журнал із плакатами, що виходив у 90-х та 2000-х. У ньому були інтерв’ю, тексти пісень, фото і двосторонні/четверні розвороти плакатів. Це один з найпопулярніших подібних журналів, які продавалися на ринку в Україні - это чатик говорит
Триндичіха Байрактар• 16 января в 19:56
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
а мене по фигу кто у кого
Пустощі-веселощі• 16 января в 19:57
Ответ дляНуКаНаКа
Помню только любимый Cool, Cool girls и космополитен))
Вони ж не товсті були, звичайні журнали. В моєму уявленні товсті - це каталоги Отто
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 19:57
Ответ длявсемВсёИмного
схоже, але не точно не він
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 19:58
Ответ дляПустощі-веселощі
А зараз він вам навіщо?
ностальжі
Пустощі-веселощі• 16 января в 19:59
Ответ дляЖена_КотораяСтена
ностальжі
Живіть тим, що маєте зараз. В минуле не повернешся та й ви вже не така як 25-30 років тому
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 20:00
Ответ дляПустощі-веселощі
ну до чого цей комент? Ну пройдіть мімо, якщо не знаєте, я просила вчити мене жити? Що за люди...
Пустощі-веселощі• 16 января в 20:00
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Це просто порада. Не треба так нервуватися 🌹
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 20:01
Ответ дляПустощі-веселощі
про яку вас ніхто не просив.
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 20:06
Ответ дляКарамбОлька
А я за Трамваем скучаю - прям огонь журналы были
я теж) любила їх дуже
Последний вагон• 16 января в 20:08
Ответ дляЖена_КотораяСтена
я теж) любила їх дуже
Так что, не они? Журналы для тинейджеров 2000е. И сейчас распродаются.
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 20:08
Ответ дляПоследний вагон
У меня абонемент на работу в Гугл. Глядите :
це не вони(
Жена_КотораяСтена
• 16 января в 20:09
я запам´ятала назву саме Poster, але нічого не знайшла поки ((