100%• 17 января в 00:32

Хто в Польші, всі отримали конверти щастя?

Що думаєте на рахунок цього?
40каградусная• 17 января в 01:36
Ответ дляБанка з медом
Надеюсь ваш зад побыл на фронте, а то нефиг рот открывать если не был. Хуйло виновато во всем и хорош рассказывать нам украинцам про бойню. Утроили ее рашисты
Удалено администрацией...
Банка з медом• 17 января в 01:37
Ответ дляКундалина
Ха ха, Франция прикроет….
Шо ха ха, ядерная страна але гараж. Петр первый с хуйла не выйдет, не мечтайте.
оксюморон• 17 января в 01:37
Ответ дляПлакалаВАвто
Не всі бусифіковані, до речі. Але, якщо Україна досі стоїть, то явно завдяки ЗСУ, які воюють.
Звісно не всі , але ідейні і добровольці закінчуються
Да Щас же• 17 января в 01:37
Ответ дляБанка з медом
Сравнили! То медийный шум. Дания прекрасно все понимает, что Китайцы там Америки не нужны
АмерикИ. Эксперт детектед
ПлакалаВАвто• 17 января в 01:38
Ответ дляоксюморон
І Ви вже хрест поставили?
оксюморон• 17 января в 01:38
Ответ дляПлакалаВАвто
І Ви вже хрест поставили?
А без переходу на особистості оцінку ситуації висловити не можна ?
Кундалина• 17 января в 01:38
Ответ дляБанка з медом
И как это Германии поможет?
Банка з медом• 17 января в 01:39
Ответ для40каградусная
Удалено администрацией...
ПлакалаВАвто• 17 января в 01:39
Ответ дляоксюморон
Пані, я не переходила на особистості Я уточнила Ваше бачення та й по всьому) За оцінку ситуації дякую
Банка з медом• 17 января в 01:40
Ответ дляДа Щас же
АмерикИ. Эксперт детектед
Порвало от слова Америка?! Бывает
оксюморон• 17 января в 01:42
Ответ дляПлакалаВАвто
Яка різниця який я хрест поставила чи ні ( це не особисте ??) - це впливає на політичний переділ світу ?
оксюморон• 17 января в 01:43
Ответ для40каградусная
Удалено администрацией...
Да Щас же• 17 января в 01:43
Ответ дляБанка з медом
Порвало от слова Америка?! Бывает
Т.е даже не поняли где ошибка, точно эксперт
Затишне кубло• 17 января в 01:44
Ответ для100%
фото
точно такі самі, але в червоно блакитних кольорах розносили восени в Чехії. Ми теж такий отримали
ПлакалаВАвто• 17 января в 01:44
Ответ дляоксюморон
Для мене перехід на особистості - то трохи інше. Але, якщо Ви так вважаєте - Ваше право
На політичний переділ світу ніхто з нас не впливає. Але поки що виключно завдяки ЗСУ, за спинами яких ми знаходимось (звісно, якщо Ви в Україні), Україна стоїть. Це моя особиста думка, Вам не нав´язую і дискутувати не планую. Гарних снів
Банка з медом• 17 января в 01:45
Ответ дляДа Щас же
Марья Ивановна ставь два, мне пофиг! Хоть тут отвлечешься
оксюморон• 17 января в 01:46
Ответ дляПлакалаВАвто
Звісно дяка та уклін ЗСУ , але люди в ЗСУ таки змінилися від початку війни і їх ідейність теж
ПлакалаВАвто• 17 января в 01:47
Ответ дляоксюморон
Для декого війна почалася в 2014-му. І далеко не одиниці воюють ще з того часу. І не за ідею, а за своїх дітей та сім´ї в цілому.
оксюморон• 17 января в 01:50
Ответ дляПлакалаВАвто
Лозунги
Масштаб АТО і повномасштабної не порівняти . Кладовища до горизонтів
Добровольці закінчилися , але звісно без оптимізму зовсім невесело
ПлакалаВАвто• 17 января в 01:51
Ответ дляоксюморон
Лозунги
Пані, які лозунги? У Вас хтось служить в ЗСУ чи це так, слова в повітря?
Вибачте, але геть не маю бажання дискутувати бо-зна про що Доброї ночі)
оксюморон• 17 января в 01:55
Ответ дляПлакалаВАвто
В тому то справа що служать і десятому закачують туди попадати
Доброї ночі
Бабайко• 17 января в 01:56
Ответ дляМрії у вирії
А где можно задержаться?
подальше от границ Украины, раши и белораши
Працівниця року• 17 января в 02:06
Ответ дляМішечок щастя
автор, а какой тираж?
Хотите профит посчитать?
Видящие_помогите• 17 января в 02:10
Ответ дляMs. Откровенность
Могли бы просто спросить у украинцев,мы все расскажем и научим....
Поляки сразу в Германию сдрыснут, кого там учить
Они смелые, только когда высыпают украинское зерно из вагонов
Попихтю та й годі• 17 января в 02:12
Могу вам донести, автор, мнение молодых поляков, если вы его не знаете. В случае чего- все уедут на запад в первые часы. Воевать никто не будет. Так что, Польша за 3 дня оч реально
Я матуся, мені можно• 17 января в 02:17
Ответ для100%
Всі теми світу:
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
3. Посилання на список бомбосховищ поруч.
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
мы не получали. Вы где в Польше?
Царевна_несушка• 17 января в 03:19
Ответ для100%
фото
У вас очень красивые руки) и ногтевое ложе
Царевна_несушка• 17 января в 03:23
Ответ дляоксюморон
Удалено администрацией...
Как же тут любят все перекручивать. Все темы читают попой. Вы вначале научитесь анализировать прочитанное, а потом отписывайте свой бред. Иногда банан это просто банан!
автор 100% • 17 января в 03:26
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую)))
автор 100% • 17 января в 03:29
Ответ дляЦаревна_несушка
100% але там жіночці важко