100%• 17 января в 00:32
Хто в Польші, всі отримали конверти щастя?
Що думаєте на рахунок цього?
Несу пургу• 17 января в 04:16
Ответ для100%
Не перший, в них ще тривоги тестують регулярно, але ці хто живе в Польші тут писуть що це нормально, нічого такого
Тревоги тестируют во многих странах ЕС, даже западных. Обычно это раз в месяц происходит.
Володарка мрій• 17 января в 04:17
Ответ дляБабайко
польша будет воевать и будет сильно разрушена. с белораши будут атаковать. говорю тут это с 22 года. не советую там задерживаться
Спасибо! Подскажите, пожалуйста, у вас откуда эта информация?
Дайте вподобайок• 17 января в 04:42
Я в Польше получила , на работе тоже всем принесли в почтовый ящик
Продаю витрішки• 17 января в 05:04
Ответ дляВолодарка мрій
тоже самое говорила Берлинская, та что волхва, может ее слушательница....
мистерЛяпсус• 17 января в 05:16
Я не отримувала.Варшава.Навіщо мені ця писанина, свій сумний досвід є.
Ду да ду да ду• 17 января в 06:10
Ответ для100%
Всі теми світу:
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
3. Посилання на список бомбосховищ поруч.
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
В Швеции в 24 году рассылали. То же мне, тема....
Roksolana80• 17 января в 06:43
Ответ дляА поговорить?
Вроцлав - пока нет. Но, в общем, начинается..
Мв живём во Вроцлаве, вчера получили конверт.
Винник• 17 января в 06:51
Ответ для100%
Я в 2023´ездила в гости в ЕС. сидим в кафе и мне подруга говорит слышишь тревогу тестируют. А я на столько привыкшая что дале не обратила внимание для меня это просто как фон
Уси Пуси• 17 января в 06:54
Ответ дляБабайко
Т.е. Украина падет?Иначе,как Польша будет воевать?
Пишу вірші, дорого• 17 января в 06:55
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Ви знущаєтеся над автором? Як можна СПОКІЙНО лягати спати, пройшовши це пекло один раз? Коли мою дитину у Київській школі виводили організовано у підвал під час ’учбової тривоги’ у лютому 2022 і класний керівник написала повідомлення в чаті про необхідність організувати НЗ у класі на випадок надзвичайних обставин, я віднеслися геть не так, як реагую на подібне зараз. Тоді мало хто вірив, що війна прийде у Київ у вигляді обстрілів та ударів по цивільним. Зараз я розумію, ЩО означають такі повідомлення, тому реакція геть інакша і далеко не спокійна. То як ви пропонуєте спокійно спати автору, яка вже раз пройшла через початок війни?
ПС автор, знімайте всю готівку, тримайте документи і найнеобхідніше під рукою. І продумайте чого б ви хотіли - залишатися в Польщі чи їхати далі. Ситуація - жах, щойно облаштували життя і знову невідомість, знову війна, знову незрозуміло що далі.
Винник• 17 января в 06:56
Ответ для100%
Так на болотах блекаути без війни, вони там без світла сидять тижнями по пів доби
а киев 21 из 24 часов
Винник• 17 января в 06:58
Ответ дляБанка з медом
У 2018-2019 у нас теж тестували тривогу і мінували все підряд по телефону. Якщо і готують, то поляки до Вісли одразу не відійдуть, хай рашня і мріє. Якщо друга армія світу коней та віслюків вивела на транспорт, то все «в дамках»! А пакети на них у поляків знайдуться
поляки не будут сопротивляться..они сдадутся сразу
Винник• 17 января в 07:01
Ответ дляПацаааааааан
Поляки нервується і кричать що мільйони витратили на макулатуру. А я вважаю що людям треба доносити інформацію, хоча в тих книжках вона не дуже корисна. Згадую початок війни в Україні і пам’ятаю як всі просто не знали що робити, як була паніка страх і прострація.
Люди повинні знати що робити у випадку початку війни, що значить сирени, як відбуваються обстріли, як і де ховатися. І як поводитися в різних ситуаціях
достаточно картинок с минимальным текстом. кто эти буклеты будет читать
Уси Пуси• 17 января в 07:02
Ответ дляВинник
Мы тоже так думали,что у нас так будет. Сменят руководство и все будет норм. Кто в здравом уме будет воевать без оружия,если противник превышает живой силой в 5 раз....А вышло иначе.....
Винник• 17 января в 07:05
Ответ дляУси Пуси
тут речь не про решение руководства, а про нашу черты характера. Мой город хотели сдать, но что-то пошло не так. зрадныкы не рассчитывали что обычные люди начнут защищаться и воевать.....
плюс мой дед прошедший 2ю мировую и в детстве жил с поляками, не лестно говорил о них как о нации
Пишу вірші, дорого• 17 января в 07:14
Ответ дляMs. Откровенность
Не оккупирует, отдадим дон и луг.обл да и затихнет на время...
І саме для того, щоб все ’затихло’ хуйло вніс до конституції запорізьку та херсонську області ? Він не зупиниться на Донбасі, це зрозуміло навіть дітям.
ФруктЕщеТот• 17 января в 07:19
Ответ дляоксюморон
Автор весела- готують до шашликів погано , дають вказівки на всі випадки життя - принесла на форум країни яка давно живе у війні
Может ждала сборник весенних шашлыков, а тут такое...
Уси Пуси• 17 января в 07:19
Ответ дляВинник
Та какие черты характера, о чем вы.... 300 тыс сзч и это только официально. силовая мобилизация ежедневно.....смерть от избиения в тцк....
Винник• 17 января в 07:20
Ответ дляУси Пуси
сейчас когда земли проданы коралыны отданы не удивительно сзч. я говорю про первые часы вторжения. Поляки сразу б смотались......даже не пытались бы сопротивлятьс
100%
• 17 января в 07:25
Ответ дляФруктЕщеТот
что вам не нравмтся ?
А де в темі написано хоч щось про мої вподобання?
ФруктЕщеТот• 17 января в 07:26
Ответ длямистерЛяпсус
Та ладно. И в костюмчик такой наряжались ? В Польшу в нем и укатили ?
ФруктЕщеТот• 17 января в 07:34
Ответ дляВинник
Ну у французов опыт есть. Дартаньяны и женщин своих побросали,Потом по улицам раздетых гоняли за дружбу с немцами. Герои що капец.
Винник• 17 января в 07:39
Ответ дляФруктЕщеТот
ну мы ж про поляков говорим,та не про французов.... Могу про фр легион рассказать, они готовы воевать..... были тут у нас в городе инкогнито в 2023.( видимо в помощь нам прислали) прилетело туда((((
Все буде Україна• 17 января в 07:44
Ответ дляМяо мой мяо
Это приказ покинуть вам Польшу. Домой вам пора
Бритоножка• 17 января в 07:50
Ответ для100%
Всі теми світу:
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
Це вже давно обговорили на форумі
Тут надолго• 17 января в 08:18
Ответ для100%
Всі теми світу:
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
Ну в Швеції різного роду рекомендації на ці теми давно приходять. Ще з початком нашої війни. Дивно, що в Польщі лише зараз.