100%• 17 января в 00:32
Хто в Польші, всі отримали конверти щастя?
Що думаєте на рахунок цього?
Винник• 17 января в 08:31
Ответ дляlilul990
Заради чого їм здаватись? Заради російської зарплати 500 доларів коли у них мінімалка 1100 дол?
Не розказуйте хто що буде робити
заради збереження життя
Цікавий писочок• 17 января в 08:39
Ответ дляlilul990
Багато розвід признаків вказують шо росія збирається напасти на європу.
Коли чекати кацапське ’вдв’ в Мадриді, Лісабоні та Парижі?
Цікавий писочок• 17 января в 08:43
Ответ дляВинник
заради збереження життя
Другу Світову всі геть забули, а зараз покоління людей в Європі ще більш ’’рафіновані’’, якщо можна їх так назвати.
Борода• 17 января в 08:45
Ответ дляоксюморон
Удалено администрацией...
Это лилу развлекается с посылами о войне в Европе
Борода• 17 января в 08:46
Ответ для100%
Не перший, в них ще тривоги тестують регулярно, але ці хто живе в Польші тут писуть що це нормально, нічого такого
Тревоги ещё с начала 2000-х в каждой стране ЕС тестируют. На случай всяких катастроф
Борода• 17 января в 08:48
Ответ дляlilul990
Зачем им Польша?!
Логики у вас ноль
Борода• 17 января в 08:49
Ответ дляlilul990
Це ви розважаєтесь тим шо переконуєте людей шо війни не буде
Перед нападом буде багато таких як ви
А разве не уже сейчас вы нападение пророчите?
Російські боти будуть переконувати шо росія ні на кого нападати не збирається
А те шо росія виробляє більше зброї ніж використовує в Україні, складає її, збирає нові підрозділи загальновійськові, які не задіяні ні на яких ділянках фронту, будує комунікації біля Литви і Латвії активно
вербує агентів
Усім ботам скажу - люди не дураки. Путін завжди думає шо він найрозумніший. Хай думає. Росія бистріше розвалиться
Борода• 17 января в 08:54
Ответ дляlilul990
вербує агентів
Это ты бот, нагнетающий о войне в Европе
Иди на форумы в Польше и там нагнетай о том, что у них скоро война будет
Сижу_и_плачу• 17 января в 08:54
Ответ дляоксюморон
То відкрийте і почитайте - там на всі теми світу а не тільки війна
Не псуйте автору тему і її товаркам по духу настрій з самого ранку і з першої сторінки
Сижу_и_плачу• 17 января в 08:56
Ответ для100%
Удалено администрацией...
Ти ба який трілик нервовий
Сижу_и_плачу• 17 января в 08:59
Ответ для100%
Так воно так і буде.
Арешті дочекатись потрібного коментувати
Чи то сама собі з клона?
Сижу_и_плачу• 17 января в 09:01
Ответ для100%
100% але там жіночці важко
Так то вам важко))) і то так, що аж тему створили)))) то на замовлення чи для самотеребоньки,бо нутро потребує зливу переповненого?
Пиу!Пиу!• 17 января в 09:03
Была я в начале войны у одной гадалки.
Она мне сказала ,что в Польше будет война, и мой город будет в оккупации.
Смотрю ,что начинает сбываться.
ФруктЕщеТот• 17 января в 09:15
Ответ дляВинник
ну мы ж про поляков говорим,та не про французов.... Могу про фр легион рассказать, они готовы воевать..... были тут у нас в городе инкогнито в 2023.( видимо в помощь нам прислали) прилетело туда((((
Они готовы зарабатывать. Просто не представляли как здесь все по серьезному. К штурмам и атакам врядли способны.Управлять дронами тоже очень не безопасно. А в целом ЕС весь одинаков.
Поміркована думка• 17 января в 09:15
Ответ для100%
Всі теми світу:
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
3. Посилання на список бомбосховищ поруч.
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
1. Як реагувати коли почнеться війна
2. Що з собою мати коли почнеться війна
4. Як надавати першу допомогу.
Ну та, всі теми світу
А нам это зачем?
Вам раздали - изучайте
Винник• 17 января в 09:15
Ответ дляФруктЕщеТот
вы про легион?
Поміркована думка• 17 января в 09:33
Ответ для100%
У нас в Германии тоже тестируют. И кстати хуйлоша на днях что-то там пёрднул про бомбежки именно Германии. То мы и без методички знаем, что у нас в округе 3 ближайших аэропорта: в Нюрнберге, в Мюнхене и Меммингене. Рванем к родственникам в Грецию, если шо ))) или в Нидерланды с Шотландией.
Можем даже на своей машине, если самолеты отсюда не полетят.
оксюморон• 17 января в 09:40
Ответ дляlilul990
Нападуть через сувалки в сторону жешува
Нарешті генерали прокинулись і зайшли в чат
Ответ дляПоміркована думка
Как интересно вживую наблюдать образование нового цыганского племени кочующих украинцев. 😁