Каркуша Клара• 17 января в 04:04
Я так розумію, львівська, тернопільська, франківська, чернівецька, не дивлячись,
На мороз, проблем зі світлом не мають? Що графіки підтверджують це на декілька днів, що за темами добре відслідковується. Живуть у Бога за пазухою. львівська, взагалі, майстриня шум розвести і пожалітися.
Невже вони за 4 роки не змогли нічого зробити, щоб якось рівномірно розподіл зробити за умов цих довбаних блекаутів… дістало. Жити у тьмі і холоді. Наразі у кімнаті 7 градусів. Життя на нулі. Не зробиш нічого, бо навіть ті 2 години не знаєш, коли дадуть світло😭
Радість моя• 17 января в 08:57
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Отож бо, що нічим не відрізняється. Але ж тут вважають, що львів´ян і взагалі люди з заходу України сидять дома та
жирують.
Ну, доля правди в цьому є, якщо порівнювати з прифронтовими містами та селами.
В порівнянні з Херсоном або Очаковом, прифронтовими містами Харківщини, Запоріжжя тощо ми всі жируємо - хтось більше, хтось менше(
Прагматик флегма• 17 января в 08:58
Ответ дляНезламна Україна
Оце і вся суть українців - заздрити. До недавніх пір ви їм точно не заздрили. А коли стало погано, то весь свій гнів на людей скерували. А не на керівництво
Не украинцев, а троллей. Пора бы уже различать
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 января в 08:58
Ответ дляДиректриссимо
Автор може і троляка, тому я з Франківської обл скину графік та температуру в квартирі 9,3 бо коли не має світла індивідуальний котел теж не працює, світла не має по 15-16 год на добу, от зараз з 8 до 15 не має . На роботі згорів вчора котел від перепаду напруг і генератор, зарплати не буде, на думку деяких ми в Бога за пазухою
Мы во Франковске.У нас зарядная станция.
Тянет котел прекрасно.
Ест и тепло , и горячая вода.
Провели оптоволоконный интернет.
Муж подготовился ещё в 22 году.
Мы оба работаем онлайн , поэтому подготовились .
Но Франковск не отключали долго , поэтому многие на расслабоне были.
Тянет котел прекрасно.
Ест и тепло , и горячая вода.
Провели оптоволоконный интернет.
Муж подготовился ещё в 22 году.
Прагматик флегма• 17 января в 08:58
Ответ дляПаратруперсупер
Удалено администрацией...
Очень, кстати, похоже)
Лукава Кішка• 17 января в 09:05
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ви були на військовому цвинтарі у Львові?
Да, там похоронен мой брат из Северодонецка и другие ребята из оккупированных областей.
Или вы думаете их повезли хоронить в родные Луганск, Донецк или Крым?
Если бы на львовском военном кладбище были похоронены только львовяне, то Львов уже давно превратился бы в женский монастырь.
Укр_жіночка• 17 января в 09:12
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Потому что мерзавцы. Именно они сотворили Майдан и с этого начались войны
Як_наготую...• 17 января в 09:17
Я в Києві і не ниною. Чому ви не виїхали, якщо не можете собі раду дати? Для чого ви себе мордуєте? Їдьте хоча би туди, де ви пишете, що всі 4 роки повний кайф, і живіть ´у Бога за пазухою´
Трусиковед• 17 января в 09:18
расеюшка вкладає дуже багато коштів у пропаганду і це , на жаль, працює…
П.С У Львові вимикають світло
Файна дівка• 17 января в 09:22
Як у Бога за пазухою? Автор, да ви кі…а. Ви знаєте, що саме з цих областей найбільше хлопців загинуло. Що саме з цих областей найбільше пішло в перші дні війни.
Лялькодзьоб• 17 января в 09:23
Ответ дляНезламна Україна
С Западной Украины баламутили все время остальную Украину, а теперь русскоязычные регионы больше всех сидят под обстрелами и без света.
Дали шанс рашистам обвинить украинцев в ’нацизме’, все время козыряли тем, что нужно украинский язык всем регионам всучить если даже не хотят.
Это не оправдание фашистской россии, ни в коем случае, но все равно факт в том, что многое неправильно делалось и в угоду западному региону преимущественно.
Лялькодзьоб• 17 января в 09:24
Ответ дляНовопоштинская
Удалено администрацией...
Вы с Западного региона?))
jannjann77• 17 января в 09:43
Ответ дляЛялькодзьоб
То ми в своїй країні не можемо говорити рідною українською, бо царь- батюшка и его подданные будут гневаться?
Вітаміни косметика• 17 января в 09:56
Ответ дляХолодная каша
по городам посмотрите, там сейчас тоже попа... как выше правильно сказали насчет Тернополя, отключения по 12 часов
12 то рай
Ответ дляКаркуша Клара
Так і ви ознайомтеся, бо були б ви на місці того, про кого ви кажете-у вас би вибору не було, і не панькали б всім на польський манер✊
Маніпулятори)
Це графік відключень у Львові. Газу в мікрорайоні немає. Опалення вимикають. Тому закрий свою пельку
Ответ дляНаБалКоніХодять
А Ви якою мовою спілкуєтесь? Українська, російська, суржик?) Нас в дитинстві виправляв двоюрідний брат, як в гостях були, зараз вже таким не займається, бо подорослішав)
шось не зрозуміла , де мій коментар. Про колегу на роботі з Тернопіля, яка від нас вимагає української мови .
Просто Галюня• 17 января в 10:20
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Тянет котел прекрасно.
Ест и тепло , и горячая вода.
Провели оптоволоконный интернет.
Муж подготовился ещё в 22 году.
Тянет котел прекрасно.
Ест и тепло , и горячая вода.
Провели оптоволоконный интернет.
Муж подготовился ещё в 22 году.
Я рада за вас, але тема не про те, як люди самі рятують ситуацію, а про те, що в нас не виключають світло. В мене теж акумулятор, інвентор, газова колонка поки газ є , кожен шукає вихід бо СКРІЗЬ СВІТЛО ВИМИКАЮТЬ
Борисфенка• 17 января в 10:22
Ответ дляOL@
А що вас дивує? Яку мову вона має вимагати в Україні - японську, англійську?
Борисфенка• 17 января в 10:23
Ответ дляsky-labs
Моя еще не пришла...
Т.ч. пока что с вашей спрос :)
І не прийде.
Прокинулися вже ждуни