Конотопська відьма• 17 января в 15:17

Каникулы до первого февраля. Зачем??

Ваши дети как будут учится? Дочке в школе еще ничего толкового не написали, сказали скорее всего каникулы, но… Разве нельзя сразу сказать?
Я вот думаю, в феврале не надо будет отапливать школы? Людей просто отвлекают…
Чорнобаївка• 17 января в 15:26
Ответ дляНепонятно
В нашей школе подвал - самое тёплое место в школе. Надо было сделать на усмотрение школ, а не всем причинить добро блин
В нас всім виходить, і без різниці яка там температура, обласна влада вирішила показати які вони молодці...а те що в деяких районах області ситуація зі світлос дуже плачевна їм пофіг, в деяких школах 12-14 градусів в приміщенні
Ms. Доброта• 17 января в 15:27
Ответ дляКонотопська відьма
Про дітей теж не слід забувати
У нас в школі+13.
Абсолютно згодна, не слід забувати про дітей. Та й вчителі теж люди
Гигиенишвили• 17 января в 15:28
Классно вам. А наши учатся(
автор Конотопська відьма • 17 января в 15:28
Ответ дляТвоя космішна
То давайте всі буднмо сидіти в +8, і я і ви і діти ваші. А так може хоч якось стане тепліше в будинках
Не знаю чи це щось дасть
автор Конотопська відьма • 17 января в 15:29
Ответ дляMs. Доброта
У нас в школі+13.
Согласна. Учителям надо быть в школе, как они туда будут ходить?
Ответ дляГигиенишвили
Классно вам. А наши учатся(
Где?
Твоя космішна• 17 января в 15:30
Ответ дляКонотопська відьма
Не знаю чи це щось дасть
Дасть, бо енергія піде до споживачів.
Це ж не лікарня чи садок, їх можна на дистанційне.
Твоя космішна• 17 января в 15:30
Ответ дляКонотопська відьма
Не потрібно
Точная копия плова• 17 января в 15:31
В нас дистанційка на цьому тижні була і наступний тиждень теж. В школі +14, столова не працює через відключення світла.
ДО це звісно зерня повна, але і вчитися в приміщенні без світла та температурою +14 теж неможливо
Гигиенишвили• 17 января в 15:31
Ответ дляКонотопська відьма
Где?
Днепропетровская область
наКоблучках• 17 января в 15:31
Ответ дляЧорнобаївка
Київ, Оболонь, в школі є опалення (не холодно), світло за графіком (так само як і вдома), більшість живе в пішій доступності, є діти яких возять батьки (у працюючих батьків канікул немає) для чого канікули .
Реально не розумію цього, чого це не зробити на розсуд керівництва кожної школи окремо.
А так виходе що в деяких школах холодно (розумію, але чого не впровадити канікули саме там), а сидіти вдома повинні всі.
Точная копия плова• 17 января в 15:31
Ответ дляКонотопська відьма
Про дітей теж не слід забувати
Саме так! Тому їх і не виводять в школи без опалення і світла
Пані з калабані• 17 января в 15:32
Автор, во многих школах холодно и в подвалах тоже. Я,если честно, думала пункты обогрева из них сделают
Точная копия плова• 17 января в 15:33
Ответ дляКонотопська відьма
В грудні не так буде?
🤣🤣🤣 це ж треба так безглуздо спалитися. Грудень вже був, це декабрь. А наступний місяць лютий, на вашій мові февраль
Пані з калабані• 17 января в 15:34
Ответ дляТочная копия плова
Трошки попутала автор
Руда ліса• 17 января в 15:34
Ответ дляКонотопська відьма
Ваши дети в мороз на улицу не выходят?
Сидеть восемь уроков в классе в котором +5 максимум такое себе удовольствие
Пані з калабані• 17 января в 15:34
Ответ дляКонотопська відьма
Ваши дети в мороз на улицу не выходят?
Не с 8:00 до 15:00
Та прям багіня• 17 января в 15:34
Ответ дляКонотопська відьма
В грудні не так буде?
Що значить буде?))
Безпринципова• 17 января в 15:34
Ответ дляВсе буде Україна
В нашій школі тепло, на відміну від дому
Ну так школы отключат и вам же легче дома будет
автор Конотопська відьма • 17 января в 15:34
Ответ длянаКоблучках
Згодна
Чорт і Шо• 17 января в 15:35
Ответ дляКонотопська відьма
В грудні не так буде?
Ніхто не знає, що буде в прийдешньому грудні. До весни б дожити
Мольфарочка• 17 января в 15:35
Ну як мінімум можна виїхати, дреи канікули. Не прямо щоб школа дуже мене прив´язувала, але все ж
Та прям багіня• 17 января в 15:35
Ответ дляКонотопська відьма
В лютому*
Спалився троль. Що перекладач заїв?)))
автор Конотопська відьма • 17 января в 15:35
Ответ дляТочная копия плова
Та ви шо, прям спалилася по вашому
Точная копия плова• 17 января в 15:35
Ответ дляПані з калабані
В нашій школі в приміщенні укриття пункт незламності. Але лише за умови, що діти не в школі. Якщо йде навчальний процес, то сторонніх до школи не пускають
Безпринципова• 17 января в 15:36
Ответ дляНепонятно
Чем? В школах свет отключают так же, как и везде.
И ладно бы просто продлили каникулы, но блин убрать весенние - каким местом надо было это придумать?? Третья четверть и так считается самой сложной для детей, потому что она самая длинная - 2,5 месяца. Так они решили сделать ее 4,5 месяца, козлы
Ну да, именно наши люди козлы

Не те, кто по нам стреляет

Вы вообще в своем уме??!
ЧупакабраЗеБест• 17 января в 15:36
Ответ дляКонотопська відьма
Ваши дети в мороз на улицу не выходят?
выходят, но по 10 минут или вообще по ощущениям.
Если у вас школа под боком, то не всем так повезло.
автор Конотопська відьма • 17 января в 15:37
Ответ дляТа прям багіня
Спалився троль. Що перекладач заїв?)))
У вас не було ніколи такого, коли не задумуючись написали чи сказали не то слово?
Все буде Україна• 17 января в 15:37
Ответ дляБезпринципова
Ну, ще до вчора не мали відключати і попри складну ситуацію в районі, в школі принаймні є опалення централізоване. Дома точно не краще, бо будинок повністю на електриці, холодно, світла нема, нема можливості навіть погодувати дитину.
Соседушка• 17 января в 15:39
Ответ дляТвоя космішна
Зменшити навантаження на енергосистему поки морози. Ну хоч трохи
гениально, то есть детям учиться не нужно?
Так школа собирает в себе 700 (допустим) человеК.
Как обьект критической инфраструктуры его можно обогреть и снабдить электрикой.
Так, эти 700 детей засядут по домам, где нет нихера, кроме лозунгов о потужности, и ?
Критичку дают конторам, которые близкие к зеленому - Свириденко- очкастая идиотка и опарыши типа Соболева и далее, решают кому и как жить. Зеленые опарыши и олигархат просто истребляют нацию, взяли в заложники, суки Украину. И хуйла не надо