ЛюблюДевчонок• 18 января в 04:35
Порадьте лікаря для пологів у 5 пологовому м Києва
Вітаю
Зараз у мене 33 тижні. Поки що по плану природні пологи, але дитинка дуже добре набирає вагу, тож можливо буде КС.
Хто народжував останнім часом порадьте будь ласка лікаря
Дякую
МадамОхмури• 18 января в 04:48
Ответ дляВилосипедниця
А як ви хочете вибрати лікаря?
Заплатити йому наперед?
Домовитись до пологів, послухати відгуки. Платять в карман після пологів
Губи з філером• 18 января в 07:11
Ого, такое все ещё существует? 18 лет назад рожала дочь с договором с врачом, он не приехал вовремя, родила с ДБ, через 6 лет рожала с ДБ и ещё через 4 - тоже ))
Джавеліна• 18 января в 08:16
Эти узи тоже не всегда достоверны
Оба раза рождался ребенок меньше
А первая гинекологша овца пугала кесарево, что ребенок больше 4 кг, родился сам 3,5
Оба раза рождался ребенок меньше
КинДза• 18 января в 09:17
Ответ дляМадамОхмури
У 5му пологовому є офіційні договори з лікарем на пологи, оплата в касу.
Авторе, щодо набору ваги - Вас уже посадили на дієту? Лікарі обов´язково радитимуть слідкувати за харчуванням. І велика вага сама по собі не є приводом для КС, просто щоб Ви знали, якщо не хочете КС. Чи Ви навпаки, хочете домовитися, щоб уникнути природніх пологів?
Наполеон Бонапарт• 18 января в 09:20
У мене був плановий кесарів розтин лікар Сулейманова, шов тонюсінький акуратний
Тому як хірурга на кр можу її рекомендувати
ЛюблюДевчонок
• 18 января в 09:44
Ответ дляМадамОхмури
Тут і хотіла послухати відгуки) Щоб розуміти з ким підписувати офіційний договір. Якщо можете назвати конкретні ПІБ кого можете рекомендувати як для КР, так і для звичайних пологів, буду вдячна
Вилосипедниця• 18 января в 10:49
Ответ дляМадамОхмури
Я думала народжують із тим лікарем в кого припадає зміна на цей день/ніч ,як і в приватних пологових
Вилосипедниця• 18 января в 10:50
Ответ дляКинДза
А хіба пологи не мають бути безкоштовні?
КинДза• 18 января в 11:39
Ответ дляВилосипедниця
З черговою бригадою і у загальній палаті - безкоштовно. Можна заключити договір на окрему платну палату та/або пологи з конкретним лікарем, усе по прайсу через касу.
ЛюблюДевчонок
• 18 января в 12:23
Ответ дляВилосипедниця
Зараз можна заплатити в касу, обравши собі персонального лікаря, який має приїхати на ваші пологи