жінка незаміжня• Изменено вчера в 09:29
Дисплазія сполучної тканини- це лікується? Генетична схильність до гриж
Коли видаляли фіброаденома із груді мені також лікар сказав що в мене дисплазія
У моєї мами також дисплазія і у бабусі дисплазія у них грижі
У мене після першої вагітності розійшовся живіт, можна вставити 2 пальця
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 09:38
Дисплазия соединительной ткани не лечится. Последствия можно держать в узде регулярными занятиями.. В принципе ЛФК и умеренный спорт показаны всем.
жінка незаміжня
• вчера в 09:42
Ответ дляПросто каралева
Слово «генетичне» вам ні про що не каже?
Каже
Але можливо зараз за 60 років щось придумали?
мистерЛяпсус• вчера в 09:45
Ответ дляжінка незаміжня
Каже
Придумали. Но у Вас денег не хватит на придумки.
Молчалка• вчера в 09:46
Это генетика. В идеале лучше б не рожать. У ребенка тоже будет куча дисплазий.
жінка незаміжня
• вчера в 09:47
Ответ дляМолчалка
Як це можна вирішити поки дитина ще маленька
Молчалка• вчера в 09:47
Ответ дляжінка незаміжня
Никак. Это генетика. Поломка в днк.
И__р__и__н__а• вчера в 10:07
Ответ длямистерЛяпсус
А что именно придумали?
Что то новенькое ?
Регионщица• вчера в 10:20
Ответ дляМолчалка
’куча дисплазій’ це як?
відчувається експерт