ПлакалаВАвто• 18 января в 11:53

щоб ви вибрали?

1. жити у своїй квартирі, але постійно бути одному у прифронтовому місті, з панічними атаками приобстрілах, працювати 6/1 за 20 тис грн
2. чи поїхати більш менш спокійне місто, де повно родичів. жити з ними, але працювати на неповну занятість за 8 тис . в цьому випадку нервова система більш стабільна
Зробіть вибір:
вже голосів: 42
Arctic777• 18 января в 11:54
Если вам родственники рады, а так хотите свою попу тепло пристроить
Хочу барабульки• 18 января в 11:54
Второе, конечно. Одиночество в опасности это жесть(
So_so• 18 января в 11:54
Два и искать параллельно другую работу
сою не люблю• 18 января в 11:55
Як у фільмі: дівчинко, ти хочеш на дачу чи щоб тобі відкрутили голову?
Arctic777• 18 января в 11:55
Ответ дляХочу барабульки
Она без них раньше прекрасно обходилась
Arctic777• 18 января в 11:56
Ответ длясою не люблю
На дачу, но голова своя, а люди чужие и дача также
Пэрисхилтонша• 18 января в 11:56
Переїхала б в іншу країну
So_so• 18 января в 11:56
Автор, думайте над вариантом 3 в перспективе. Если этот второй город подходит для жизни, как там закрепиться, найти работу, снять жилье.
Хочу барабульки• 18 января в 11:57
Ответ дляArctic777
Она без них раньше прекрасно обходилась
Давайте о вас лучше поговорим) вы в каждой теме) вы в Украине? В каком городе? Без наездов, просто любопытно)
автор ПлакалаВАвто • 18 января в 11:58
Ответ дляХочу барабульки
так, в мене фляга вже свистить, особливо коли обстріли, особливо коли вночі. дивлюсь, вже волосся сиве
Arctic777• 18 января в 11:58
Ответ дляХочу барабульки
Центр Киева
Хочу барабульки• 18 января в 11:59
Ответ дляArctic777
Центр Киева
Землячка) Но я на Левом.
Arctic777• 18 января в 11:59
Ответ дляХочу барабульки
Землячка) Но я на Левом.
И всё видела, пустые улицы, пустые полки в магазине, но я дома
Сусановна• 18 января в 12:00
Роботу можна й іншу знайти після переїзду.
автор ПлакалаВАвто • 18 января в 12:01
Ответ дляArctic777
Она без них раньше прекрасно обходилась
та ні.. я вже рік так, працювала раніше тиждень у моєму місті, а в субботу чи неділю їхала у місто до родичів на підробіток, це десь 70 км . переночувала і додому
автор ПлакалаВАвто • 18 января в 12:02
Ответ дляСусановна
та ні.. це селище невелике , там немає вибору по роботі
So_so• 18 января в 12:04
Ответ дляПлакалаВАвто
Тогда думайте о переезде дальше
Смайлик• 18 января в 12:09
Ви впевнені, що у стані фінансового виживання нервова система буде більш стабільною? 8 тис грн це зовсім мало. Можливо дійсно обрати 2 варіант, почати з такої роботи і шукати щось інше хоча б на 15 тис?
автор ПлакалаВАвто • 18 января в 12:25
Ответ дляСмайлик
8 це оплата за неповну занятість, десь 3 рази на тиждень.. тож моя нервова система може трохи відпочити , але загалом звісно мене чоловік забезпечує.
Смайлик• 18 января в 12:33
Ответ дляПлакалаВАвто
Тоді їхати в тили і жити без обстрілів та панічних атак. Взагалі не розумію чого ви вагаєтесь
Сусановна• 18 января в 13:20
Ответ дляПлакалаВАвто
З селищ люди їздять на роботу в найближчі міста
автор ПлакалаВАвто • 18 января в 13:59
Ответ дляСусановна
так а я навпаки з ’ найближчого’ міста хочу поїхати в селище де тихіше