Підкажіть, хто іздив останніми днями закордон на автобусі (бажано на Кишинів). Чи є опалення, тепло в автобусі? як одягатися?
А шо сталося?• вчера в 12:13
Так зависит от автобуса,от перевозчика.....Ездили в Болгарию, в автобусе тепло,чай-кофе,туалет,вайфай старлинк
Vikusik911• вчера в 22:10
Подруга їхали з Круауова грандбас - опалення не було зовсім. Змерзли дуже сильно. Ще й на кордоні довго стояли