Щебетушка• 18 января в 13:43
Віддати вживану косметику
Хочу з вами порадитися. Дитина-підоіток перебрала свою косметику і оце їй більше не потрібно. Якби нормальна погода, то я поставила б біля баків зі сміттям. Але -12 та сніг. Чи є сенс пропонувати тут? відправлю НП за рахунок отримувача. Чи просто викинути?
Щебетушка
• 18 января в 15:16
Ответ дляФедорино Горе
Я жінка з доходом 100тис+, но зайшовши в тему відкрила фото, з думкою може і мені треба.
Цього не соромлюся. Як і не соромлюся і не гидую секондами.
Я за раціональне використання речей і коштів.
Тому часто заходжу в секонд і якщо є хорошої якості річ, яка мені сподобалася з радістю куплю.
Аналогічна ситуація з знижками і уцінками.
Завдяки своєму підходу, моя сім´я живе в самостійно нами купленій хорошій квартирі, є дача під Києвом, у кожного авто і квартира під оренду, в яку через пару років з´їде наш підліток.
Тому для мене дико, коли моя колега живе з батьками, но в секонд ні ногою, мінус 50 на продукти фу фу. Хоча з повагою відношуся до принципів кожної людини. Кожен вибирає те що йому підходить. Но фукати, як тут налетіли це не від великого розуму.
Фукають з метою принизити, це ж зрозуміло. Але ці фукаючі дами в синіх халатах не розуміють одного - принизивши іншого вони не стають вище, вони залишаються на своєму дні зі своїми жалюгідними потугами комусь занизити самооцінку. Я вже відростила товсту шкіру, мене не зачепити таким.
Щебетушка
• 18 января в 15:19
Ответ дляАфродитаПетровна
Авторе, просто відкрийтеся. Впевнена, в особисті напишуть, а тут навряд.
Добре, відкриваюсь )))
Пацан к успеху шел• 18 января в 18:27
Я тут пару месяцев назад за спрей-фиксатор Мак и крем Сесдерма спрашивала, так мне наваляли что бу)). А у Вас все очень бюджетное, так тем более. По теме: помады и блески и правда лучше выбросить, остальное - может, и заберет кто-то.