Лика-прилипка• вчера в 20:13
Не вистачає повітря
Останні днів пʼять ніби не вистачає повітря , особливо ввечері та вночі . Ніс не закладений . Від цього іноді голова починає дуже боліти . Серце швидко бʼється .
Лика-прилипка
• вчера в 20:15
Ответ дляБудьте так ласкаві
Може це Ви так грип чи корону підхоптли?
Ацц попийте зранку
Та ніби ознак простуди чи вірусу немає . Температура в нормі 🤷♀️
Лика-прилипка
• вчера в 20:16
Ответ дляГолодаю
Аналіз крові давно робити?
Загальний приблизно рік тому
Лика-прилипка
• вчера в 20:20
Ответ дляСинди Кроуфорд
Померяйте давление
Дякую за пораду . Теж про це думала .
Голодаю• вчера в 20:21
Ответ дляЛика-прилипка
Загальний приблизно рік тому
Може бути стрес, низький гемоглобін, проблеми з бронхами, проблеми з серцем, проблеми щитовидної залози. Треба до лікаря, якщо таке буде тривати і далі
Лика-прилипка
• вчера в 20:24
Ответ дляГолодаю
Дякую , від завтра займусь цим питанням . Бо перші дні не придала значення , а це вже щось хвилюватись почала
Та_шо_ж_таке• вчера в 20:26
Ответ дляЛика-прилипка
Сердце болит?
Танцепесенная• вчера в 20:29
До невролога або психотерапевта також треба сходити, це може бути тривожний або депресивний розлад, депресія… це все лікується , не бійтесь, головне звернутись до лікаря і виконувати рекомендації. У мене по ночам серце швидко билося, відчуття тривоги було … пʼю антидепресанти, допомогло
Лика-прилипка
• вчера в 20:40
Ответ дляТанцепесенная
А от відчуття тривоги в мене постійно . Я вже навіть інтернет боюсь відкривати , аби ніякого тригера не було .
Танцепесенная• вчера в 20:49
Ответ дляЛика-прилипка
То вам до невролога або психіатра, призначать скоріш за все антидепресанти і вони вам допоможуть, я майже впевнена. Я дурна боялась їх пити, відтягувала, ще гірше тільки було, якісь стани дивні почалися, до панічних атак не дійшло слава Богу, тепер нормальна звичайна людина, прийом довготривалий , але це того варте, нічого страшного в них нема , їх багато хто пʼє і щасливий. Вам мені здається року вистачить якщо вчасно звернутись, але то лікар вирішує…Підпишіться на Давид Щербина, почитайте, послухайте, це все лікується медикаментами доказаної дії у всьому світі.
Лика-прилипка
• вчера в 20:50
Ответ дляТанцепесенная
Дякую . Дуже боюсь їх пити . Але до лікаря звернусь обов’язково. Зовсім не подобається цей стан
Танцепесенная• вчера в 20:54
Ответ дляЛика-прилипка
Не бійтеся пити! Звертайтесь якнайшвидше і живіть щасливе життя!!! Через місяць після прийому відчуєте себе нормальною людиною. Схухайте лікаря і не кидайте завчасно їх. Як я жалкую що раніше цього не зробила, мучалась, головні болі, тривога, серцебиття, думки жахливі, якісь болячки придумувала, на люди вже не хотіла виходити з тим усим… жах, як згадаю …
Лика-прилипка
• вчера в 20:57
Ответ дляТанцепесенная
Дуже добре що ви вибрались з того стану .
В мене присутні думки навʼязливі . І ніби розумію , що сама себе накручую . А зробити з цим вже нічого самостійно не можу
Танцепесенная• вчера в 21:04
Ответ дляЛика-прилипка
І вам цього бажаю! Мені з самого початку невролог сказав : ви не впоратєтесь самостійно. Так і було, а я все намагалась… зробила тільки гірше, не тягніть , не витрачайте час на всі підряд обстеження…Спробуйте і самі все зрозумієте! В наш час ну дуже багато людей їх приймають як виявилося…і в моєму оточенні також.
Вони радять і психолога також, але я не зверталась хоча б не завадило…
Лика-прилипка
• вчера в 21:07
Ответ дляТанцепесенная
Ви до невролога звертались ?
Танцепесенная• вчера в 21:09
Ответ дляЛика-прилипка
Ви до невролога звертались ?
Так, подруга порадила
Лика-прилипка
• вчера в 21:22
Ответ дляхутряна володарка
Это тревожность, у меня тоже так бывает.
І як ви з нею справляєтесь ?
хутряна володарка• вчера в 21:24
Ответ дляЛика-прилипка
І як ви з нею справляєтесь ?
Антидепрессанты, сама не смогла. Прошли головные боли, боли в желудке, тошнота, панические атаки Но иногда при стрессе или плохих новостях немного возвращается это чувство. Но я пью минимальную дозу, не хочу повышать.
Сито для думок• вчера в 22:24
Ответ дляхутряна володарка
А что пьете и сколько доза.
Пью уже года два перестал препарат помогать,панические часто начали появляться