Не виправдовуюсь• 18 января в 22:39
Мого собаку пошматував доберман((
Чоловік вигулював нашого шпіца на повідку, як виявилося неподалік чоловік вигулював добермана без повідку та намордника, той підбіг і накинувся на нашого собаку чоловік з усієї сили зміг розжати зуби і дістати нашого і залишився шпіц живий, але в нього відгризена задня частина шкіри і зробили операцію, все дуже складно…( ми не знаємо цього власника
Не виправдовуюсь
• 18 января в 22:49
Ответ дляЛокшина на вухах
питайте в собачників ,всі знають +- один одного хоч приблизно
Так вже випитали, але конкретно ніхто не знає хто він
Локшина на вухах• 18 января в 22:49
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я не опишу зовнішність власника
чоловік вам ,а ви в поліції ,а взагалі все вони розуміють про розшук і у відділенні сидять не ті ,що супроводжують тцк ,але звісно не ризикувати і йти вам
Не виправдовуюсь
• 18 января в 22:50
Ответ дляМая твая не панимать
Точно также доберман убил нашего старенького пекинесика. Подбежал и перекусил
І що власники?
Локшина на вухах• 18 января в 22:50
Ответ дляНе виправдовуюсь
або не хочуть казати ,питайте ще .Хтось та скаже ,якщо собака агресивна то не будуть всі прикривати
Локшина на вухах• 18 января в 22:51
а на майбутнє ,носіть щось з собою для захисту від собак агресивних ,хоча б ніж