Фляшка на трьох• 19 января в 00:27
Свидание в другом городе (Париже) с европейцем. Ну давайте ругайте
Мы все живем не во Франции) решили на третьей территории встретиться. то то се, и тут он говорит буду по делам в Париже. Ну и вроде решаем там встретиться. Ехать мне не далеко, но дорого - 200 евро туда обратно. ЧТо делать девочки?
Перша леді колгоспу• 19 января в 19:41
Ответ дляФляшка на трьох
я не писала про ипотеку. что не так с квартирой под сдачу?
Да ничего. Странно то что у него нет машины. Такое ощущение что вы троллите. Вы понимаете что это ненормально здесь???
woman Warrior• 19 января в 19:41
Чоо делать -решать вам.
Искренне полагаю, что заинтересованный мужчина, хоть европеец , хоть тагаери, должен сделать определенные шаги и эту заинтересованность показать.
КарамбОлька• 19 января в 19:42
Ответ дляФляшка на трьох
37)
как говорите? так и говорите? Я всегда говорю что работаю
так нельзя говорить мужчинам
МаксХмара• 19 января в 19:43
Глупо тратить 200 евро, чтобы поехать на два дня. Это очень мало, чтобы погулять, особенно если идти в Лувр.
КарамбОлька• 19 января в 19:44
Ответ дляФляшка на трьох
так повод типа ну и приключение же
не очень приятное приключение, если он окажется жлобом
Пекельнi Борошна• 19 января в 19:45
Ответ дляКарамбОлька
А он и есть жлоб, потом бедный и жадный,
КарамбОлька• 19 января в 19:47
Ответ дляПекельнi Борошна
согласна. который ожидает халявный секс с голодной украинкой(( Это очевидно из истории... он к ней даже не собирается ехать, едет по делам, а она к нему... удобненько(( мне бы неприятно было встречаться с таким. Мужчина должен хотя бы минимальные усилия приложить и показать заинтересованность.
КарамбОлька• 19 января в 19:48
Ответ дляФляшка на трьох
дикость это видть и быть с человеком ради денег только.
не ради денег!!! Автор, очнитесь!!! Хочется вас стукнуть просто. По всем нормальным законам природы, даже в животном мире, самец добивается самку, делает все, чтобы ее привлечь! Что делает ваш ухажер??
Перша леді колгоспу• 19 января в 19:49
Ответ дляЗалатавая
Для нормального француза це не норма. Француженці ніколи не запропонують заплатити на першому побаченні, щоб її не образити. Для жінки це вважається приниженням. Це для порадниць ок, коли чоловік оплачує все, а для французів це жінку купують, як повію. Страшна образа. Коли люди далі у відносинах, то там уже платять як домовляться, часто 50/50. В ресторані якщо сидить пара, то офіціант завжди запитує один рахунок чи два.
Автору не потрібно запитувати за гроші взагалі, розмови про гроші вважаються моветон, з першого побачення він точно не буде нічого пропонувати - і насправді це гарний знак, ставиться серйозно. Якщо запропонує гроші - це ознака ставлення як до жінки, яку можна купить. Для нього це несерйозно відразу.
Це ви мені розказуєте?) Француженки так само як і українки дозволяють і чекають коли за них чоловік оплатить чек в ресторані. Платять вони самі тільки якщо це друг, колега, не сподобався, або вже довго зустрічаються. Нормальний та вихований чоловік не дозволить платити жінці тим більше якщо хоче з нею відносин. І якраз нормальні та довгі стосунки в таких парах бо є повага до жінки. Про гроші вони спілкуються відверто. І спокійно розмовляють про фінансові очікування. Ніякого моветону немає. Щодо таких покатушек за 200 евро до чоловіка на перше побачення, то я таких не знаю. Для француженок це гроші і так просто вони їх не витратять
Перша леді колгоспу• 19 января в 19:50
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вы пишите где у вас. У нас хорошее жилье под миллион в евро
Франция. Регион Côte-d´Or.
КарамбОлька• 19 января в 19:53
Ответ дляФляшка на трьох
на мне ))) раз ничего не сказал. только отель половину. и то я так понимаю отель половину потому что так бы мы типа сняли на двоих, а так он остановится у друзей
а потом он скажет ,я половину оплатил и буду ночевать с тобой(((
Залатавая• 19 января в 19:56
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так, це я вам розказую, виходячи з інформації від місцевих. І так, для моїх колег пропозиція заплатити на першому побаченні прирівнюється до ставлення як до повії, є страшною образою. Так само, як пропозиція місця в громадському транспорті жінці - француженки сприймають це як образу. Інший менталітет. Про гроші розмови табу. Я не знаю що у вас за оточення, дуже дивно все це читати. Ви ще розкажіть, що не в курсі, що у них все 50/50 і жінки з декрету йдуть на роботу у 3 місяці дитини. І ви, звичайно, не в курсі, що комунальні з орендою разом оплачують? І що на відпочинку кожен оплачує за себе сам? Тут не прийнято присідати на чиюсь шию, ні у фінансових, ні у побутових питаннях.
КарамбОлька• 19 января в 19:56
Ответ дляФляшка на трьох
француз, настоящий, но он уже 7 лет живет в другой стране
все еще ему не ответила)) думаю что написать. что работа появилась или что не рассчитала денег и дорого
пишите правду. не надо лукавить. пишите, что дорога + отель+ расходы это для вас дорого
КарамбОлька• 19 января в 19:58
Ответ дляФляшка на трьох
не знаю, решили на нейтральной территории. В принципе справделиво - типа оба заинтересованы
капец....(((( что у вас в голове?
КарамбОлька• 19 января в 20:02
Ответ дляФляшка на трьох
автор, учитель не купит квартиру за наличные. они все берут ипотеки
Тюрюнь_Тюнь• 19 января в 20:05
Ответ дляПерша леді колгоспу
У моего нет машины,жилье и работа на одной линии метро в пару минутах от станции
На отдых летаем)
Перша леді колгоспу• 19 января в 20:26
Ответ дляЗалатавая
Вам розказують, а я маю власний досвід. І можу сказати, що в більшості це залежить від людини. Вони оплачують ресторани, бари та інші розваги. Також оплачують поїздки, готелі та їжу там. Якщо вже у відносинах то є варіант, що оплачуєш квитки, а він готель. Але в мене такого не було. І я не просила за мене сплачувати. Далеко не всі йдуть працювати взагалі, тим більше у 3 місяці дитині. До чого тут комунальні і оренда? Свої платежі я оплачую сама я 4 роки живу в оточенні французів і мені не треба розказувати в мене є власний досвід та досвід тих хто мене оточує
Перша леді колгоспу• 19 января в 20:28
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
На отдых летаем)
То есть вся жизнь в пределах пару станций метро и отдых 2 раза в год?) Чудесно) Может просто паркоместо дорогое и не вывозит по зарплате?) Тогда возвращаемся к тому откуда начали - отсутствие достаточный финансов
Залатавая• 19 января в 20:39
Ответ дляПерша леді колгоспу
До вас вони ставляться не так як до француженок) Вам пропонують, бо знають, що для вас то норма приймати гроші від чоловіків. А для француженки це образа, вона сприймає це як ставлення до повії. І це зовсім не норма. Подумайте чому вам це пропонують...
тяжкаялюдина• 19 января в 21:01
Автор, я б доверилась интуиции, если Вам хочется сейчас в Париж возможно с этим мужчиной , можно потратиться в свое удовольствие!) Я с будущим мужем познакомилась случайно в поезде, теперь я стараюсь слушать всегда себя в любой ситуации. Поэтому если хочется нужно ехать, а если есть сомнения , то нужно оставаться!) Никогда умом не просчитать ( ну во всяком случае у меня так!).
SnowMaiden• 19 января в 21:04
Ответ дляЗалатавая
Если к вам не прижимаются в метро, это не значит, что метро в Париже не существует (с)
Залатавая• 19 января в 21:07
Ответ дляSnowMaiden
А якщо я їду в метро і до мене не прижимаються?
Прижимаються до тих, хто це дозволить. Гроші пропонують на першому побаченні тим, кого не страшно втратити. Це я про французів зараз. Для них це супер неповага.
БЦАшка• 19 января в 21:12
Ответ дляЧучало яблуні
Если бы она это понимала - она бы спокойно спросила - посоветуйте как лучше поступить , чтоб получить вот это и вот это .
А тут именно злоба и агрессия .
тут на будь-яке питання, будь-який посил буде тільки злоба і агресія. перевірено. роками.
Перша леді колгоспу• 19 января в 21:20
Ответ дляЗалатавая
Я не можу нести відповідальність за окремих француженок з якими ви працюєте. Може у них психічні відхилення на почві відносин та фінансів. Щодо мене, то у мене нормальні стосунки де я бачу до мене повагу. Тому задумайтесь ви розносячи чужі погляди і не маючи власного досвіду. І також попитайте своїх француженок чому для них норма пригати у ліжко на першому побаченні прикриваючи це ’фемінізмом’ та ’незалежністю’. При такій поведінці вони можуть виривати чек скільки завгодно, але це їм не допоможе визвати у чоловіка повагу до себе
Перша леді колгоспу• 19 января в 21:23
Ответ дляЗалатавая
А хто тут говорить про запропонування грошей? Це ви щось плутаєте чи то ваші француженки розказують, що їм пропонують гроші на першому побаченні, а вони так дають?))) Мені гроші не пропонували. Просто підійшли до каси і мовчки оплатили, чи коли принесли термінал то не чекають коли я запропоную половину оплатити. Але я зустрічаюся лише з вихованими чоловіками, а не маргіналами
Тишком_нишком• 19 января в 21:23
Автор, а как дальше вы видите общение, если вдруг понравитесь друг другу? Расстояние, я так понимаю, немаленькое разделяет вас. Или вы предполагаете, что переедете к нему? А работу найдете легко?
Залатавая• 19 января в 21:26
Ответ дляПерша леді колгоспу
У вас дуже дивне оточення.
Ви чомусь вирішили, що норма то у вас, в кому гроші не дають за побачення - у тих психічні відхилення, та ще й вони всі стрибають у ліжко зразу.
Ви спробуйте поспілкуватися з нормальними чоловіками, а не тими, що знімають іноземку за оплату кафе чи готелю. Побачите різницю.
Залатавая• 19 января в 21:31
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вихований француз ніколи так не вчинить з жінкою на першому побаченні, побоїться її образити. Так поводяться з жінками, яких можна купити і яка гарантовано не буде обурена такою пропозицією.
П.С. про спосіб оплати (разом чи окремо) запитують до терміналу , і робить це офіціант. Тому ’мовчки оплатили’ свідчить лише про те, що ви або нікуди не ходите, або геть не розумієте французьку.
Перша леді колгоспу• 19 января в 21:40
Ответ дляЗалатавая
У вас дуже дивне оточення.
Я знов повторюю, що мова не йде про проституцію про яку ви говорите. Ну а поведінка француженок давно вже всім відома і саме тому французькі чоловіки чекають що одразу буде ліжко, бо ’незалежна феміністка’ їм так неодноразово показувала. А в мене все ок. Не хвилюйтеся.