Бачу_майбутнє• сегодня в 10:13
Графік виключення- як дивитись по цій таблиці? Закарпаття
В мене 3 черга
Кольорове це світло є чи навпаки?
Бачу_майбутнє
• сегодня в 10:17
Ответ дляЧорт і Шо
Внизу є розшифровка, ви її обрізали
Немає
Голова колгоспу• сегодня в 10:22
Кольорове - світла немає. Але по факту виключають набагато менше, принаймні дивлюсь по своєму майну в Ужгороді. Аякс надсилає повідомлення, що було вимкнення світла. Це в основному на 40 хвилин один раз і 2-3 години ще раз
Я оце в Києві без світла, треба їхати в Ужгород
Простоваля• сегодня в 10:31
нехуевый график, вам повезло. только вопрос, какого фига у вас только сейчас перебои со светом?
Сунуся в чужі справи• сегодня в 10:33
Ответ дляПростоваля
Мене теж це цікавить
Чорт і Шо• сегодня в 10:33
Ответ дляПростоваля
Відкрийте карту України і зрозумієте
НЛОша• сегодня в 10:43
Ответ дляЧорт і Шо
Внизу є розшифровка, ви її обрізали
Там и без расшифррвки ясно.
МояХатаЗкраю• сегодня в 11:22
Бідосі
Вся Україна сидить без тепла та світла,а у вас тільки зараз і то тільки трошки
КапитанльнаЯ• сегодня в 11:28
Автор, ви так краще розумієте?
Чотири роки повномасштабної війни. А частина країни тільки прокинулась
Сунуся в чужі справи• сегодня в 11:32
Ответ дляМояХатаЗкраю
Бідосі
8 годин в добу це не ’трошки’
Соображалочка• сегодня в 11:32
Ответ дляМояХатаЗкраю
Бідосі
Шановна, ужгород ще у грудні сидів без світла, 4 години немає, 1,5 години зі світлом.
Соображалочка• сегодня в 11:34
Ответ дляСунуся в чужі справи
8 годин в добу це не ’трошки’
8? У нас 14 немає, ужгород
Прибираю щодня• сегодня в 11:49
Мамин тріль• сегодня в 12:20
Мой график на сегодня)) Очередь 5.2. С утра, можно сказать, повезло)) Потом за весь день-вечер два раза по часу
Потужно!!
Заместитель Анонима• сегодня в 13:17
Ответ дляСоображалочка
8? У нас 14 немає, ужгород
Син з мамою їхали у грудні через Ужгород і знімали подобово квартиру. Власниця скинула мені графік відключень, але за добу жодного разу не відключили.
Проня_Прокоповна• сегодня в 13:49
Задрали этими графиками, неужели просто написать нельзя, и быстрее и понятнее всем было бы.