Баррикадница• Изменено 19 января в 11:14
Два тижні тому чоловіку купили квартиру його батьки.
Я якось про це нічого не знала, що планується покупка квартири. Чоловік каже, що треба швидко зробити ремонт, купити меблі та техніку, щоб з´їхати туди. Каже, щоб я купляла меблі, щось з Техніки. Я щось куплю, але в мене не так багато грошей відкладених, десь трохи більше 2000$. В мене довго була мала зп, ще ми орендували квартиру, то на це теж багато грошей витрачалось. Я хвилююсь, як буду виходити з ситуації. Що порадите?
Мама Никитки-2• 19 января в 16:41
Ответ для2410diana2410
Тут пополамщик не муж, а свекровь. Это она купила квартиру, просит чтобы молодые сами все в нее купили. Или свекровь должна была еще и упаковать все им?
Вона купила квартиру кому? Якщо синові, то чого квартира свекрушина?
Чия квартира, той і вкладає в неї гроші.
Мольфарочка• 19 января в 16:43
Ответ для2410diana2410
А как должен? я должна купить постельное, подушки, одеяла, посуду всю, технику. А он просто пришел и живет? А если кран потечет или сломается что-то, я должна приехать и за свой счет все поменять? Если дети их порисуют обои, мне их переклеивать?
Моей подружке папа купил квартиру. Пришел муж новоиспеченный и начал рассказывать как плохо все сделано, ручки в кухонном гарнитуре неудобные, и плитка в ванной не под 45^ на углах. Мы тогда только-только универ закончили, зеленые, глупые были. Она просто молча выслушивала его критику что все не так. Я думаю, что если бы об этом узнал ее папа, то она стала бы сразу же вдовой
Почему вы?муж настолько не способен,что не может себе на постельное заработать?
Кукусики• 19 января в 16:43
Ответ дляПовітруля
Мой родственник сделал капитальный ремонт квартиры своей жены, которая ей досталась по наследству. А потом она нашла другого… деньги никто и не стал возвращать - «мы же тебя не просили делать там ремонт»
Ну моя сестра тоже стала жить с мужчиной, купила она квартиру, однушку, он сделал ремонт. Потом разошлись. Никаких претензий. Реьенок общий есть, это ему все и будет. И как минимум этот мужчина жил там 5 лет тоже.
Ms. При теле• 19 января в 16:44
Ответ дляМама Никитки-2
Точно. Дивують такі благодійні ці. Купляють дітям квартири, при цьому оформлюють їх на себе. Но хтось повинен їх ремонтувати і обставляти
Пусть тогда живут в голых стенах
Кукусики• 19 января в 16:45
Ответ дляТрільчиха
свои в чужую квартиру не вкладывайте - это БАЗА, его квартира- пусть сам все покупает. Одна моя сотрудница так сделала ремонт в доме мужа а потом он нашел другую - и выставил ее на улицу.
А я знаю другую историю. Его родители купили домик, не супер дорогой, но купили. Вышло так что в браке. Через пару лет невестка его бросила. Детей нет, а часть свою требует.
Кукусики• 19 января в 16:50
Ответ дляВільнаНазавжди
Чекайте. Квартиру батьки чоловіка, ви техніку і меблі,а він сам що ?
Хай ремонт робить.
Автор берет те, що можна забрати якщо щось
Мама Никитки-2• 19 января в 16:52
Ответ дляMs. При теле
Пусть тогда живут в голых стенах
А в автора хтось запитав, чи потрібно їй такий подарунок?
З таким чоловіком, в неї тепер власного житла не буде ніколи. Корзиночка вже отримав все, шо потрібно. Тепер дружину напрягає, щоб ремонти оплатила і меблі. Ще й терміново.
Мольфарочка• 19 января в 16:54
Ответ дляМама Никитки-2
Тут пишут что автор должна рыдать от счастья,обставляя его квартиру и радоваться
Ms. При теле• 19 января в 16:56
Ответ дляМама Никитки-2
Так ведь если они останутся на съемной квартире у них вообще не будет шансов на что-либо накопить.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 января в 16:57
Ответ дляБаррикадница
Роздільний. Він платить оренду, я продукти та побутову хімію, комунальна навпіл
Купуйте те, що (у разі чого) зможете забрати. Без фанатизму і не чіпаючи заначку.
Пригаю-цибаю• 19 января в 16:58
Ответ дляБаррикадница
Я люблю свого чоловіка. Але я ніяк не можу з ним домовитись, щоб ми приймали з ним спільні рішення. Він дуже категоричний, і його думка лише правильна.
А ще мамо
культУра• 19 января в 17:00
Ответ дляБаррикадница
Ні. Я ж писала, що витрачаю свої гроші, а не його. Якби його, то я б зрозуміла його наміри більше економити. Чоловік платить за квартиру та половину комуналки - все. Їжу, іншу половину комуналки, побутову хімію - купляю я. Одяг для себе, косметику - купляю за свої, навіть чоловіку періодично можу щось купити. І з такими витратами складно назбирати більше грошей.
Нашо вам той чоловік?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 января в 17:02
1. Скільки часу ви одружені?
2. Якщо реально вклали гроші тільки його батьки, то було би дивно, якби квартира була записана на Вас).
3. Якщо з чоловіком стосунки добрі (але вже прочитала, що роздільний бюджет))), то цілком нормально купити якісь речі для власного комфорту. Але у вашому випадку - купувати те, що зможете забрати у разі чого)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 января в 17:05
Ответ дляБаррикадница
Мені 25 років і я не винна, що народилась в бідній родині. Я багато працюю і за все плачу сама: їжа, комуналка, одяг, всі інші витрати. Нічого ні в кого не прошу, я була набагато більш щаслива, якби ми з чоловіком разом назбирали на квартиру, навіть за 10 років
А якщо ви підете в декрет і не зможете вносити свою частку, вас виженуть з дитиною на вулицю?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 января в 17:07
Ответ дляБаррикадница
Вибачте, але у вас нема чоловіка. Є подружка, з якою ви інколи приємно проводите час). Для здоровʼя)
МаксХмара• 19 января в 17:11
Ответ дляБаррикадница
ну квартира ніяк не ваша проблема. Вона не ваша
МаксХмара• 19 января в 17:11
Ответ дляБаррикадница
Чоловік хоче, щоб я купляла меблі, техніку. І відповідно, щоб на це відкладати гроші, я мала бути в курсі покупки
в чужу квартиру? напуркуа??
МаксХмара• 19 января в 17:13
Ответ дляБаррикадница
а тепер уявіть ви в декреті? це ж такою людиною як вирок собі підписати((( ви відкладайте трохи, щоб мати свої гроші про всяк випадок
МаксХмара• 19 января в 17:15
Ответ дляМама Никитки-2
200%
ЖенаАйтишнеГа• 19 января в 17:19
Ответ дляБаррикадница
Я Вам каже, що пишу правду
Я вам тоже не верю, у вас что с мужем разные бюджеты, вообще со стороны мужа странное поведение...как вроде вы школьники: ты попкорн, а я кино..
мистерЛяпсус• 19 января в 17:20
Ответ дляБаррикадница
Извините, но Вы вляпались в нездоровые отношения.
Что значит его думка лише правильна? Такое нужно рубить на корню. Должно быть или взаимовыгодно или женское мнение ( желание) по первой и тогда все счастливы)
Сито для думок• 19 января в 17:22
Ответ дляМама Никитки-2
Може і свекруха зробити ремонт і меблі купити. І брати за оренду з невістки. З сина ж вона брати не буде. Сину є де жити. В у невістки більше нічого сумісного не буде. Тут сім´ї вже немає
Сито для думок• 19 января в 17:23
Ответ дляБаррикадница
Початок кінця. Вам пора у вільне плавання
Педиатор_я• 19 января в 17:33
Тю, скажите, что денег нет, за какие шиши вы ее будете покупать при вашей зарплате. Пусть ищет богатую жену, если ему мебель нужна. Кроме того, родители купили квартиру, а его деньги где? Пусть мебель себе и покупает.
Педиатор_я• 19 января в 17:34
Ответ дляБаррикадница
Я вже казала йому, він каже, щоб я більше економила
Хорошо, начнёте откладывать на 100 грн больше.
Ленивица-красавица• 19 января в 17:39
Ответ дляБаррикадница
Зачем? Вам это зачем?
Мама Никитки-2• 19 января в 17:40
Ответ дляMs. При теле
Хто сказав вам таке? У автора нормальна зарплата, якби не хитрозроблений чоловік, то можна відкладати і збирати. А тепер, чоловікові не потрібно. А автор зобовʼязана ремонти робити в чужій квартирі
Мама Никитки-2• 19 января в 17:43
Ответ дляСито для думок
О, как. Ну хай бере. Авторці з зарплатою 40 тис дешевше на оренді жити самій, ніж годувати чоловіка, ще й повністю обслуговувати його ( в усіх розуміннях слова «обслуговувати» )