Пиши-пропало• 19 января в 14:37

Вы бы сдали однокомнатную квартиру семье из 5ти человек?

Родители и трое детей ( 16, 14 и 10 лет).
Дети уже не маленькие и без животных с одной стороны, но... 5 человек
Понятно, они хотят сэкономить, но они не убьют квартиру таким количеством?
Зробіть вибір:
вже голосів: 315
Сдала бы
Нет
Тыц
Кукарачка• 19 января в 14:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я взагалі не розумію, чому 2 дорослих людини не в змозі зняти хоча б 2 кімнати? Якась фігня, якщо чесно. Розумом тут не пахне
Потому что они ПРОБЛЕМНЫЕ
а где проблемные люди, там обязательно фигня вылезет
#Пойду_кгадалке• 19 января в 14:45
Ответ дляТоптунша
Ну мабуть вони від поганого життя їх трьох народили? І чудом виростили.
Вони їх до війни народили. Зараз піти з моста скинути чи в лісі лишити?
НуКаНаКа• 19 января в 14:45
Ответ дляПиши-пропало
Почему? один ребенок лет 5 и собачка такса разве лучше? (Это я например)
лучше 5ро чем собака. Но мы ж не знаем какой у вас ремонт/ Скиньте хоть фото
Топтунша• 19 января в 14:45
Ответ дляСиджу тихенько
Посочувствуйте себе. Именно ваши родители вырастили вас непробиваемой тупицей, это таки страшно.
Удалено администрацией...
Леди_на_драндулете• 19 января в 14:45
Ответ дляКукарачка
Потому что они ПРОБЛЕМНЫЕ
Ото ж бо й воно
Сиджу тихенько• 19 января в 14:45
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
Именно, вы очень точно описали то, что у вас внутри!
НуКаНаКа• 19 января в 14:46
Ответ дляКукарачка
Потому что они ПРОБЛЕМНЫЕ
вы не видели людей а уже делаете вывод.
#Пойду_кгадалке• 19 января в 14:46
Ответ дляТоптунша
Що саме ви намагаєтесь сказати про моїх батьків? Ви особисто також п´ятеро в одній кімнаті живете, табором? Співчуваю. Вашим дітям в першу чергу
Ваші батьки виховали людину з 0 рівнем емпатії та розуміння. Свого роду ментальна інвалідність, але групу за неї не дають
MacOS-ница• 19 января в 14:46
Если квартира бабушатник - сдала бы, если с ремонтом - нет. Двоим и без детей
Оле Лукойе• 19 января в 14:46
Ответ дляНуКаНаКа
це мені?
Чумацький Шлях• 19 января в 14:47
Ответ дляСама не знаю
Квартиру в любом случае убьют. Только чем больше людей, тем быстрее.
Почему в любом случае убьют ?? У меня ремонту например в моей квартире 10 лет , как новое все
Леди_на_драндулете• 19 января в 14:47
Ответ дляСиджу тихенько
Що вас так зачепило? Явно особиста тема. Мало того, що послуговуєтеся мовою агресора, ще й демонструєте власне невігластво. Коли інших ображаєте, то згадайте, що в цей час спілкуєтеся з дзеркалом
Чумацький Шлях• 19 января в 14:47
Ответ дляТоптунша
У батьків мізків взагалі немає? Щоб пакувати трьох дорослих дітей в одну кімнату із собою.
А что такого ?
Кукарачка• 19 января в 14:47
Ответ дляНуКаНаКа
вы не видели людей а уже делаете вывод.
А что там видеть? Кто еще набьется в однушку табуном в 5 человек?
Индусы разве
Топтунша• 19 января в 14:48
Ответ дляСиджу тихенько
У вас і з прочитанням тексту трабли. Тут також не допрацювали ваші батьки.
Леди_на_драндулете• 19 января в 14:48
Ответ для#Пойду_кгадалке
А нащо пхатися однушку, ви можете пояснити? Авторка зазначила двох дорослих. Дві начебто (мають бути) самостійні одиниці. Це ким треба бути, щоб не спромогтися скинутися на вбиту, спаплюжену, старезну двушку?
Чумацький Шлях• 19 января в 14:49
Ответ дляТоптунша
Цыгане ещё больше рожают и дети растут как бурьян . Человек такой микроб который выживает в любых условиях
#Пойду_кгадалке• 19 января в 14:50
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Хтось із дітей може потребувати догляду. Ви ж не знаєте, але вже ярликів навішали.
Старшим дітям ще не пропонували йти працювати? Дивно.
Топтунша• 19 января в 14:49
Ответ дляЧумацький Шлях
А что такого ?
Нічого. можна ще собачку, котика і бабусю взяти із собою. Ну так щоб навіть на кухні місця не залишилось вільного. Комусь це норма.
Чумацький Шлях• 19 января в 14:49
Ответ дляТоптунша
Вообще логика у вас удивительная , мало что ли нищих плодится как в последний раз ?
Сама не знаю• 19 января в 14:50
Ответ дляЧумацький Шлях
Потому что нет ничего вечного. Ваш 10 летний давности ремонт, явно не выглядит свежим.
Топтунша• 19 января в 14:51
Ответ дляЧумацький Шлях
У випадку деяких людей не посперечаєшся. Які, окрім як народженням, більше нічим не переймаються. Де вони житимуть ті діти, в яких умовах? До лампочки.
#Пойду_кгадалке• 19 января в 14:50
Одним словом, чудова тема. Ось справжнє нутро наших співгромадян
Чумацький Шлях• 19 января в 14:51
Ответ дляКукарачка
Автор, животные так не убивают квартиру, как люди
(если конечно они не дерут стены)

Вот мы живем и кошечка. Мы убиваем пол, по нему катается кресло на колесах. Был мастер, ударил случайно по ванной, обил кусочек. Кухонный гарнитур это вообще беда. Техникой активно пользуемся, все изнашивается. Диван вытирается и так далее
Кошечка - ничего
Кошечка может поссать и никак потом это не выверишь и на диван если поссыт то его выбрасывать надо будет
#Пойду_кгадалке• 19 января в 14:51
Ответ дляТоптунша
Ваші батьки явно не переймалися. Ви у них одна, сподіваюсь? Тупик еволюції
Оле Лукойе• 19 января в 14:55
не хочете проблем? здавайте парам без дітей і тварин. і через ріелтора. за роки я зрозуміла- людина ,яка має гроші,наймає ріелтора і їй платить - має гроші і не буде годувати завтраками,ой почекайте,ой нема.... нічого сама не шукаю- висуваю вимоги і ріелтор знаходить клієнтів за пару днів. ще не було проблем.квартплата вчасно, гроші вчасно,в квартирі порядок.ніколи не беру тих,хто спеціально починає збивати ціну,вишукувати недоліки,взивати до совісті,типа ми бедные,мы несчастные. . мовляв,все добре,але ми готові платити стільки. ок. а я не готова. шукайте тоді простішу квартиру. а хочуть і до метро близько,і те і се,і щоб дешево.
MacOS-ница• 19 января в 14:52
Ответ дляНуКаНаКа
Мне лучше собака, чем дети.
Я могу сдать людям с собакой, но с котами и детьми не сдаю
Топтунша• 19 января в 14:53
Ответ для#Пойду_кгадалке
Переймалися. Саме тому всі в моїй родині мають окрему кімнату, в будинку, це база. Яку ви винні своїм дітям. Але для того розум потрібен, щоб розуміти.
Гуляю босоніж• 19 января в 14:53
2к всього на пару тисяч дорожче.
А якщо ремонт або район скромніший, то майже однакова ціна.
Так що хай далі шукають, я б не здала, це не реально жити 5 чоловік в 1к. Все одно через місяць з´їдуть, а вам прибирати і нових шукати.
Кукарачка• 19 января в 14:53
Ответ дляЧумацький Шлях
Может
Но если она такого не делает, то нет проблем