ТочноБудет• 19 января в 16:20
Купила готовое тесто для пиццы, а оно после выпечки либо резиновое либо сухая
подошва. Есть ли бренды, которые реально удачны или лучше делать тесто самой?
Кукусик• 19 января в 16:44
Вы уверенны, что руки прямые? Какие бренды, вода, мука, масло, соль, сахар дрожжи.
Мати тріля• 19 января в 16:45
то тесто понты делать, это ж не торт) а вот печь и правда нужна продвинутая
Булькаю• 19 января в 17:33
Ответ дляМати тріля
На максимум температуру і чудово печеться за 7хв.
Подтяжка• 19 января в 17:43
Ответ дляБулькаю
Краще робити самій і значно дешевше..вода і дріжджі.
У мене не піднімається, холодно, це треба півдня чекати щоб піднялося хоч трохи.
Булькаю• 19 января в 17:48
Ответ дляПодтяжка
У мене теж холодно, але піднімається чудово за дві години, а можн робити тісто холодної ферментації і може стояти в холодильнику до 3діб.
Подтяжка• 19 января в 17:50
Ответ дляБулькаю
Підкажіть, скільки у Вас градусів? Ви якось додатково грієте? (миска в теплу воду чи ще щось)? Дякую. Я приловчилася дитині пекти на вірменському лаваші отому що товстий з діркою, розрізаю на два коржі і готово.
И_В_офигительных_штанах• 19 января в 17:56
Зробіть самі - дріжджі(я беру живі, чверть найменшої пачки) чайна ложка солі, по столовій ложці цукру та олії, склянка теплої води і пів склянки борошна - розмішати, хай зашумить, потім додайте 2 склянки борошна, перемішайте і вкутайте на 45 хвилин, в мене виходить 2 тонких піци
Булькаю• 19 января в 18:03
Ответ дляПодтяжка
В квартирі, як у багатьох зараз ,холодно..
Іноді зранку замішую тісто і ставлю в холодильник- ввечері печу.
Коли маю небагато часу просто лишаю біля батареї.
Вода 325г
Дріжджі Духмяна хата 20г
Дрібка цукру
Мука 500г
Дрібка солі
Олія оливкова якщо є.
Це на 4піци як на фото.
Вода 325г
Дріжджі Духмяна хата 20г
Дрібка цукру
Мука 500г
Дрібка солі
Олія оливкова якщо є.
Це на 4піци як на фото.
Подтяжка• 19 января в 18:07
Ответ дляБулькаю
Вода 325г
Дріжджі Духмяна хата 20г
Дрібка цукру
Мука 500г
Дрібка солі
Олія оливкова якщо є.
Це на 4піци як на фото.
Вода 325г
Дріжджі Духмяна хата 20г
Дрібка цукру
Мука 500г
Дрібка солі
Олія оливкова якщо є.
Це на 4піци як на фото.
Дякую, батарея у мене холодна, але в холодильник можна спробувати. Гарні у Вас піцци виходять.
Булькаю• 19 января в 18:08
Ответ дляПодтяжка
У мене вчора опалення з´явилось..але світло вимкнули..а у мене все електрика.
Сусідка зверху• 19 января в 22:12
Ответ дляПодтяжка
Можно прогреть духовку до 50 , выключить и поставить тесто.
Подтяжка• 19 января в 22:29
Ответ дляСусідка зверху
Я боюся перегріти, у мене стара без термометру, щоб дріжджі не сдохли.