Анонимус Я• 19 января в 22:12

На швидку руку

Несподівано отримала 4 дні відпустки. І швиденько зробила медовичок, щоб завтра насолоджуватись і відпочивати .
Домашній на швидку руку.
А на вечерю пивце і креветочки були
Люблю пиво• 19 января в 22:29
а що за швидкий рецепт? без розкатки?
Блакитна устриця• 19 января в 22:30
Ответ дляНевгамовна Бу
А что это со шкуркой огромным куском? Курица?
А вам шо показалось?
Невгамовна сила• 19 января в 22:30
Ответ дляАстановитесь
Ви молодець) а я в депресії вафлі мащу згущонкою(
Хоча ж блін можу і вмію. Ще й духовку газову маю
Пенделя мені нема
Мати газову духовку і не використовувати - то є гріх!!!
Йдіть, печіть і більше не грішіть.
Пффф 100%• 19 января в 22:31
У нас щойно світло дали! Завтра спечу морквяний бразильський кекс і медові пряники..
Невгамовна сила• 19 января в 22:31
Ответ дляАнонимус Я
В мене теж були креветки,але з пивом
Це не з пивом, це з помідорами. Не вводьте в оману
Невгамовна сила• 19 января в 22:32
Ответ дляВідірву та викину
Мы с котом супчик едим на скорую руку.
Котик лапкою курку витягав? Так тримає лапку не дарма
автор Анонимус Я • 19 января в 22:32
Ответ дляНевгамовна сила
Пиво в кадр не попало
Астановитесь• 19 января в 22:32
Ответ дляНевгамовна сила
Йдіть, печіть і більше не грішіть.
Вчора м’ясо запекла) але ж вы не про це😜
Треба якось виправитись
От як його схуднеш😥
Ms. Похвала• 19 января в 22:33
Камера відмінна в телефоні!
Пффф 100%• 19 января в 22:34
А вечерю готувала на газовій туристичній плиті..смажена курка з перцем в соусі гостро-солодкому з рисом.
БолеИменее• 19 января в 22:37
У меня тоже медовичок ночной, но я уже доедаю, позавчера пекла. Следующий хочу другой какой-то, но не наполеон
Невгамовна сила• 19 января в 22:38
Ответ дляАстановитесь
Не скажу, что ленивая. Аппатия полная просто.
Последний торт, который украшала был в мае для мужа. На нг Наполеон мои выпросили. Украшать даже желания не было.
Много всего изменилось с прошлого года. Не в лучшую сторону.
Так то могу, да,
Єтіть колотіть. То ви грішниця в повний зріст.
Я знаю ліки від вашої депресії. Але ви так не зробите.
Але ж напишу, а то недайбог не спитаєте пораду і як ото мені далі жити.
Я це радила подружці, яка втратила смак життя, що не дивно сьогодні. Вона теж пече такі торти з такими прикрасами, що гріх їсти, тіко фоткатися. Я її на слабо взяла, то діватися було нікуди)))
Я порадила спекти гарний торт, прикрасити наче це найважливіше замовлення, а потім вийти та пригостити людей на вулиці. Знаєте скільки вона отримала емоцій, коли принесла торт енергетикам, що працювали поруч? Вона каже, що пригощала і ридала так, як не плакала дуже давно. Енергетики і заспокоювали, і торт їли, і хвалили. Подруга сказала, що як тягар пішов з тими сльозами.
автор Анонимус Я • 19 января в 22:38
Ответ дляЛюблю пиво
а що за швидкий рецепт? без розкатки?
З розкаткою
Невгамовна сила• 19 января в 22:39
Ответ дляАнонимус Я
Пиво в кадр не попало
Немає в кадрі - не зараховано.
автор Анонимус Я • 19 января в 22:40
Ответ дляНевгамовна сила
Немає в кадрі - не зараховано.
Виправлюсь.
Невгамовна сила• 19 января в 22:40
Ответ дляАстановитесь
Треба якось виправитись
От як його схуднеш😥
Не про це. А ви молодець - швидко вхопили думку.
Виправляйтеся. І тему про тортик нам. Гарний, з прикрасами. От наче самий важливий тортик.
Невгамовна сила• 19 января в 22:41
Ответ дляПффф 100%
У вас бачу і курку, і перець, і рис, і соус. От вам зараховано.
А то пані розказує про пиво, якого в кадрі ніхто не бачить.
ЗаведУющая• 19 января в 22:42
Був період, коли я була в захваті від модно прикрашених тортів, а зараз моя любов це саме такі тортики. Саме такі чудові тортики в мене символізуються з сімейним затишком.
Невгамовна сила• 19 января в 22:42
Ответ дляАнонимус Я
Виправлюсь.
Норм. Чекаємо.
Нам же треба побачити марку. Оцінити. Сказати своє ’фуууу’, потім щоб хтось сказав, що це ще не Фу, що фу інша марка.
А ви нас позбавили отого всього.
Астановитесь• 19 января в 22:45
Ответ дляНевгамовна сила
Доньці старшій в лютому 25 виповнюється, мабуть тоді вже вибору не буде, а зроблю який забажає. Вона зазвичай просить Наполеон. А я завжди не знаю, як його гарним зробити, вигадую щось) Подруга ваша молодець, таких людей дуже мало.
І ви молодець, що її підтримуєте. Ну і мене походу теж) дякую😘
автор Анонимус Я • 19 января в 22:45
Ответ дляНевгамовна сила
Норм. Чекаємо.
А ви нас позбавили отого всього.
Але вже не сьогодні. Сьогоднішнє вже не повернеш. Але у мене попереду ще 4 дні вільних.
Невгамовна сила• 19 января в 22:46
Ответ дляАстановитесь
Дратуті. До лютого огогогого ще скільки часу. І чого це духовка в простої?
Ви дивіться, не користуєтеся ви, то прийдемо всі ми, в кого вона на електриці. І буде вам щастя тоді.
Невгамовна сила• 19 января в 22:47
Ответ дляАнонимус Я
Ладно, вмовили, ми ж не звірі гнати вас за пивом по такому дубаку.
Але завтра норм фотку.
Ашотакоя• 19 января в 22:55
а я сделала торт из 90х) вафельный со згущенкой и бананами, за вечер мои и сьели его)
Астановитесь• 19 января в 22:59
Ответ дляНевгамовна сила
А ще ж треба декор якийсь. А для цього холодильник. Бо з ягодами був того року.
Або як, На балькон!)?
Знаєте, я все життя мріяла про класну електро духову. А зараз рада, що маю цю стареньку.
Доречі подрузі печу піроги, бо в неї на електриці. Але пиріг то таке, і без міксера норм)
Невгамовна сила• 19 января в 23:02
Ответ дляАстановитесь
Або як, На балькон!)?
Ви можете щось спекти, і теж пригостити тих, кому зараз важче. Такі люди завжди є.
Я й сама таку терапію практику, коли ситуація геть ж@па. Емоції такі отримуєш, що розвидняється перед очима.
Статус Ква• 19 января в 23:02
С минуту не могла понять что за блюдо пивце
Невгамовна сила• 19 января в 23:03
Ответ дляАстановитесь
Або як, На балькон!)?
У вас зараз сама модна духовка - газова
Астановитесь• 19 января в 23:03
Ответ дляАшотакоя
О, вот-вот) и я так делаю. Только классику, згущенка и масло. Вкус детства) И для ленивых.
В АТБ скажу очень годная згущенка, которая своя линия. Первомайск делает, то что с малышом на банке. Вареная в стекле даже понравилась. Хотя всегда сама варила и верную покупную не признавала вообще.
Невгамовна сила• 19 января в 23:04
Ответ дляСтатус Ква
От бачите - тренування для клітин мозку вийшло.
Одна користь для всіх від теми)))