Дуже дуже вумна• сегодня в 05:29
Карпати здуріли з такими цінами. Закордон дешевше відпочить
(((
дамаАмстердама• сегодня в 05:42
Ну вы сравнили канэшно , наши Карпаты и какую-то заграницу. Вы еще наше Чёрное море в Одессе сравните с Италией / Испанией ))
Тро Нью-Йорку• сегодня в 05:52
Велика кількість людей ніколи не відпочивала зимою в Карпатах, і живуть без зимового відпочинку не заморочуються. Не переймайтеся , авторко , відпочивайте, де Вам підходить.
Капризуля• сегодня в 05:55
А чому закордон мав би бути краще Карпат?
Так бісять зі своїм знеціненням
Сало не люблю• сегодня в 05:57
Автор ,в Карпатах есть отдых разной ценовой категории
Вы же ,наверное ,смотрите не дешевый сегмент ,а цену ждете низкую .
Не боюся осуду• сегодня в 06:03
Ответ дляКапризуля
Так бісять зі своїм знеціненням
Написано не про гірше,а про дешевше,не можуть бути ціни австрійських Альп на фоні Африканських зарплат
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 06:05
Едьте в Австрию! Мы отлично отдохнули там и доступные цены
Успокойся_Успокойся• сегодня в 06:05
Ответ дляНе боюся осуду
Це не Карпати здуріли, а наші люди, які всі як один за ці ціни пруться в Буковель! А раз є попит будуть і ціни високі.
Не боюся осуду• сегодня в 06:08
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так,згодна,це також накладає свій відбиток
Їжак в панчохах• сегодня в 06:16
Ответ дляНе боюся осуду
З малими зп ні в Альпах ні в Карпатах не відпочивають).
Чому має бути дешево якщо високий рівень готелів і ресторанів?
Не боюся осуду• сегодня в 06:20
Ответ дляЇжак в панчохах
Я навіть і не говорю про високий рівень,там ціноутворення захмарне і не для середньостатистичної людини,я про те,що навіть ті бази і готелі де сервіс майже на нулі і звичайні умови,заряджають такі ціни захмарні,що вже ніякій логіці це не піддається
Раздражевская• сегодня в 06:20
Абсолютно пофіг. У вас є можливість відпочивати, то нехай такі як ви, на таких як ви, заробляють і примножують свої статки, бідні люди туди на відпочинок не їдуть, а на багатіїв пофіг.
Їжак в панчохах• сегодня в 06:21
Ответ дляНе боюся осуду
В Карпатах можна знайти відпочинок на любий бюджет. Не трандіть вже))
Ви завжди можете відкрити свій бізнес з мінімальними цінами і високим сервісом))
Не боюся осуду• сегодня в 06:22
Ответ дляЇжак в панчохах
Ого,а що це ви почали ’не триндіть’ що нормально діалог вести вже не в моді?
Їжак в панчохах• сегодня в 06:23
Ответ дляНе боюся осуду
Вибачте, що образила
Капризуля• сегодня в 06:26
Ответ дляНе боюся осуду
Чому?
Капризуля• сегодня в 06:28
Ответ дляНе боюся осуду
Сервіс майже на нулі? Реально? А де ви були ще ?
Капризуля• сегодня в 06:30
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Я от забути не можу як не западенці на лінії фронту здають сараї військовим по супер космічним цінам
Фісташкова кава• сегодня в 06:30
Ответ дляКапризуля
Так бісять зі своїм знеціненням
Удалено администрацией...
Не боюся осуду• сегодня в 06:31
Ответ дляКапризуля
Написано про дешеві бази і готелі в яких немає сервісу і ніколи не було,а ціни космічні.Де я була? Вам розписати усі поїздки за життя,чи що ви хочете?
Капризуля• сегодня в 06:33
Ответ дляНе боюся осуду
Про які конкретно бази і готелі написано, дайте назви, період і ціни?
Да, розпишіть де ви були і де є шикарний сервіс. Я хочу щоб ви не пи…, от все що я хочу.
Не боюся осуду• сегодня в 06:35
Ответ дляКапризуля
То почніть з себе
Капризуля• сегодня в 06:36
Ответ дляНе боюся осуду
То почніть з себе
То буде відповідь чи ні? Де ви були, де є дешевше і кращий сервіс, де назви готелів?
Не боюся осуду• сегодня в 06:40
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
І ще з такими наїздами)
На паровозе• сегодня в 06:50
як муляють западенці!
Проснулись вже ?пишите ж з за кордону,що поздавали свої квартирки,то створіть бізнес в горах і робіть конкурентним .
Хто ж вам мішає
короткопамятна• сегодня в 06:54
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Є ще Пилипець, є Жденієво, Чинадієво. Не Яремче і Буковель, але друзі їдуть 400 грн з людини зі сніданком. Підйомник десь 600-800