Дуже дуже вумна• 20 января в 05:29
Карпати здуріли з такими цінами. Закордон дешевше відпочить
(((
Сиреневенькая• 20 января в 06:56
Тільки на днях говорили про це з чоловіком, вони просто відфільтрували ніщебродів, якби було доступно, уявіть кількість народу який би там сидів.
Паспортний стіл• 20 января в 06:56
Ответ дляКапризуля
Я от забути не можу як не западенці на лінії фронту здають сараї військовим по супер космічним цінам
Це вони на Карпати заробляють
дамаАмстердама• 20 января в 06:57
Ответ дляНе боюся осуду
Так,згодна,це також накладає свій відбиток
А еще то , что мужчин не выпускают. И те люди , которые хотят отдохнуть семьей , вынуждены «плеваться , но грызть кактус»
И эти уроды этим очень пользуются.
Капризуля• 20 января в 07:00
Ответ длядамаАмстердама
И эти уроды этим очень пользуются.
Які саме уроди?))) ви ж за три копійки хочете суперсервіс, чудес не буває. Наприклад в готелі Нью Йорку за 350-400$ в добу ви можете мишу знайти в душі
НеКонец-Света• 20 января в 07:05
Ответ дляНе боюся осуду
Я навіть і не говорю про високий рівень,там ціноутворення захмарне і не для середньостатистичної людини,я про те,що навіть ті бази і готелі де сервіс майже на нулі і звичайні умови,заряджають такі ціни захмарні,що вже ніякій логіці це не піддається
Влаштуйте бойкот. Не їдьте в Карпати.
Бо ринок послуг саме так і працює. Є активний попит - не чекайте низьких цін.
Істеріомама• 20 января в 07:06
Автор, з чим конкретно ви рівняли, давайте порівняємо ціни на житло біля самих підйомників, ціни на скайпас.
Не боюся осуду• 20 января в 07:07
Ответ длядамаАмстердама
И эти уроды этим очень пользуются.
Так,але вам тут зараз накидають повну панамку,тому раджу виходити з теми,бо тут діалогу адекватного без хамства не буде,нехай між собою спілкуються
Істеріомама• 20 января в 07:09
Ответ длядамаАмстердама
И эти уроды этим очень пользуются.
Розкажіть краще по яких цінах військовим здають хати- квартири. І це бабушатніки, в яких ще совок робив ремонт при здачі.Я думала в таких не живуть, в таких бомжатнях люди жили і розказували, як вони кормлять всю Україну...
Істеріомама• 20 января в 07:11
Ответ дляНе боюся осуду
Де саме ви відпочтвали, де сервіс на нулі?
Настасья Пицун• 20 января в 07:12
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
Істеріомама• 20 января в 07:12
Ответ дляКапризуля
То буде відповідь чи ні? Де ви були, де є дешевше і кращий сервіс, де назви готелів?
Не напише вона, бо ніде не була.
Істеріомама• 20 января в 07:13
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
Заздріть мовчки.
Настасья Пицун• 20 января в 07:16
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
Істеріомама• 20 января в 07:17
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Ага, назаробляють грошей за зиму, а потім їдуть на Чорне чи Азовське море, там за безцінь здають, можна сказати безкоштовно.В любому готелі можна пожити було безкоштовно, все літо харчуйся в рестіках, все на шару, рибу на базарі і пляжах бери безкоштовну, шара повна
Настасья Пицун• 20 января в 07:19
Ответ дляІстеріомама
Приїжджаєш у той засранськ,а там ціни ого -го.
Туреччина на їхньому фоні пшик .
Дуже дуже вумна
• 20 января в 07:30
Ответ длякороткопамятна
Є ще Пилипець, є Жденієво, Чинадієво. Не Яремче і Буковель, але друзі їдуть 400 грн з людини зі сніданком. Підйомник десь 600-800
Пожалуйста....Посоветуйте куда дешево поехать сейчас.
дамаАмстердама• 20 января в 07:32
Ответ дляІстеріомама
Понятия не имею , я не сдаю , и если честно , впервые слышу о таком
Істеріомама• 20 января в 07:33
Ответ длядамаАмстердама
Не чули, що здають військовим житло?
Їжак в панчохах• 20 января в 07:33
Ответ дляДуже дуже вумна
Плай, Ізкі
Настасья Пицун• 20 января в 07:34
Ответ длядамаАмстердама
З 2014 вперше про таке чуєте ?
Де ж ви живете , цікаво ?
дамаАмстердама• 20 января в 07:35
Ответ дляІстеріомама
Не чули, що здають військовим житло?
Нет, больше скажу , у меня друг третий год воюет , ни разу не жаловался на такое
дамаАмстердама• 20 января в 07:37
Ответ дляНастасья Пицун
З 2014 вперше про таке чуєте ?
Де ж ви живете , цікаво ?
В Киеве . От реально воюющих я такого не слышала ни разу
Мошей ницца• 20 января в 07:47
Ответ длядамаАмстердама
В складчину снимают и оплата за свет. Бесплатно муж живёт только в саморучно выкопанных блиндажах. Сейчас новое место и опять надо искать. Спят в машинах пока не находят. Ну и ещё + для семьи в тылу оплачивать надо.
Всех анонимов аноним• 20 января в 07:48
Шо вони здуріли з цінами я зрозуміла в березні 2022. Для себе вирішила, що гроші їм везти не буду принципово.
Настасья Пицун• 20 января в 07:51
Ответ длядамаАмстердама
А моєму чоловікові ще в 2014 так «пощастило» .
Платив мовчки за все . За воду мінеральну ,за сигарети, за те ,щоб одяг випрати і помитися втридорога .
На жаль зараз така ж ситуація . деруть з військових гроші так що , аж гай шумить. При цьому не забуваючи поливати брудом інших .
А про ціни для близьких , які приїжджають до хлопців ,що лежать в госпіталях Дніпра , Харкова і т.д й писати не хочеться.
Так що ,шановні, не варто звинувачувати жителів ЗУ в тому що ви успішно робите й самі .
MacOS-ница• 20 января в 07:52
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Прям все западенцы? Мы отдыхали в коттедже, хозяева были из Донецка. Цена тоже не сильно гуманная была.
Пирожкиня• 20 января в 07:52
А ви бачили там бідних людей? Ось в мене з друзів декілька людей фото виставляли. Одні власники юридичного бізнесу, інші - успішний салон краси. Фсе, як то кажуть.
Настасья Пицун• 20 января в 07:53
Ответ дляMacOS-ница
Методичка рос дає свої плоди , на жаль .
Не боюся осуду• 20 января в 07:55
Ответ дляІстеріомама
Не напише вона, бо ніде не була.
А ви б відповідали людині,яка написала список своїх запросів,на які я маю їй відповісти і в кінці пише ’я хочу щоб ви не пизділи’ , ну не знаю,може вам норм.таке спілкування,мені ні.Доречі у вас є гарна можливість,порадити автору де дешево і гарно відпочити у Карпатах,вона якраз запитала і відповіла аж одна людина,усі інші знаючі тихенько сидять