Дуже дуже вумна• 20 января в 05:29
Карпати здуріли з такими цінами. Закордон дешевше відпочить
(((
Настасья Пицун• 20 января в 08:42
Ответ дляЛупаю цю скелю
Удалено администрацией...
Усе просто .
Не виїжджайте і бороніть свою землю і житло самі .військові з задоволенням повернуться додому , а ви їх заміните.
Лупаю цю скелю• 20 января в 08:53
Ответ дляНастасья Пицун
Усе просто .
Прям двойные стандарты )) А жилье тех, кто из ЗУ выехал, можно вскрывать и жить бесплатно?
Пригаю-цибаю• 20 января в 08:55
Ответ дляТро Нью-Йорку
Велика кількість людей ніколи не відпочивала зимою в Карпатах, і живуть без зимового відпочинку не заморочуються. Не переймайтеся , авторко , відпочивайте, де Вам підходить.
Я не настолько богата, что б отдыхать на отечественных курортах)
Турция5*, Испания4*-5*,Балтика фериентвонунг мне подходит по карману цена- качество. Отваливать 2-4 тыс за Карпаты с непонятным сервисом- уж простите)))
Пригаю-цибаю• 20 января в 08:58
Ответ дляЇжак в панчохах
В Карпатах можна знайти відпочинок на любий бюджет. Не трандіть вже))
Ви завжди можете відкрити свій бізнес з мінімальними цінами і високим сервісом))
Когда я прилетаю в Турцию ту же, то за мои деньги я получаю суперский отдых. Когда смотрю ценники на западной за эти деньги- хочется спросить - откуда такое ценообразование за говноотдых за такие же деньги?)
Язвочка• 20 января в 08:59
Ответ дляТро Нью-Йорку
Теж не розумію, що в тих горах робити?
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:01
Ответ дляНастасья Пицун
Усе просто .
Удалено администрацией...
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:02
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
зараз в Буковелі, питайте
Сколько вам обходится день на человека.
Поумничка• 20 января в 09:05
Никогда не была в Буковеле. Да и , честно говоря, в условной Словакии или Болгарии на лыжах было как-то дешевле кататься.
Подружка ездила в Мигово с детьми всегда, там было бюджетное катание.
В принципе зимний отдых можно найти на любой кошелек, но Буковель хорош инфраструктурой. Пока клиентов у них завались, а значит цены будут только расти.
Сезонный бизнес всегда и везде так работает - выжимает максимум за короткий период.
Настасья Пицун• 20 января в 09:06
Ответ дляПригаю-цибаю
Удалено администрацией...
Командувати будете вдома . Зрозуміло ?
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:08
Ответ дляНастасья Пицун
Командувати будете вдома . Зрозуміло ?
Удалено администрацией...
Істеріомама• 20 января в 09:09
Ответ дляЛупаю цю скелю
Удалено администрацией...
Істеріомама• 20 января в 09:11
Ответ дляНе боюся осуду
А ви б відповідали людині,яка написала список своїх запросів,на які я маю їй відповісти і в кінці пише ’я хочу щоб ви не пизділи’ , ну не знаю,може вам норм.таке спілкування,мені ні.Доречі у вас є гарна можливість,порадити автору де дешево і гарно відпочити у Карпатах,вона якраз запитала і відповіла аж одна людина,усі інші знаючі тихенько сидять
Я б відпочатку не тринділа про то, де не була і не бачила.
Настасья Пицун• 20 января в 09:11
Ответ дляПригаю-цибаю
Удалено администрацией...
Істеріомама• 20 января в 09:12
Ответ дляНе боюся осуду
І в Одесі і в Карпатах і не тільки,ціни захмарні,але на питання автора де ж усе таки ці дешеві,бази готелі і відпочинок,так ніхто не зміг відповісти,окрім однієї дівчини
Є Букінг і кожен вибирає по своїх запросах.
Істеріомама• 20 января в 09:14
Ответ дляНе боюся осуду
Омг,я кажу про те що тут 3 сторінки розповідають який у Карпатах дешевый гарний відпочинок,але по факту на запитання автора де він тей відпочинок і куди дешево поїхати відпочити,жодна,з активісток кричащих тут,так автору і не відповіла,окрім однієї дівчини.Це мабудь про щось говорить
Це ви тут розпинаєтесь, аби не палитись, що ви ніде не були. Ось, ми відпочивпли, серввс супер, ціни низькі, Вілла Білла, не дякуйте
Не боюся осуду• 20 января в 09:14
Ответ дляІстеріомама
За всю тему,ще жодного місця відпочинку,чудового і дешевого у Карпатах від вас не було написано і від тої коментаторші також,тому хто триндить дуже спірне питання
Істеріомама• 20 января в 09:15
Ответ дляНе боюся осуду
Я вам навіть фото скинула
Настасья Пицун• 20 января в 09:15
Авторко , напишіть , будь ласка , назву країни в якій ви відпочивали і назву відпочинкового комплексу в Карпатах .
Не боюся осуду• 20 января в 09:16
Ответ дляІстеріомама
То зайдіть зараз і подивіться їх ціни
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:16
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
Істеріомама• 20 января в 09:17
Ответ дляНе боюся осуду
Я навіть і не говорю про високий рівень,там ціноутворення захмарне і не для середньостатистичної людини,я про те,що навіть ті бази і готелі де сервіс майже на нулі і звичайні умови,заряджають такі ціни захмарні,що вже ніякій логіці це не піддається
Де ваші фото і готелі, назва буде?
Не боюся осуду• 20 января в 09:17
Ответ дляІстеріомама
Де ваші фото і готелі, назва буде?
Там де і ваші
Лупаю цю скелю• 20 января в 09:17
Ответ дляІстеріомама
Удалено администрацией...
А что я должна рассказать? Что остались там в основном люди, которым не за что выехать? Бабушки и пенсионеры. Что вы хотите услышать? Вскрывают квартиры и дома с неплохими ремонтами.
Настасья Пицун• 20 января в 09:18
Ответ дляПригаю-цибаю
Удалено администрацией...
Жіночко , розслабтеся . Я не з ЗУ .
Пс де ваш чоловік ?
Настасья Пицун• 20 января в 09:19
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так місцеві і орки .
Конфиденциальность• 20 января в 09:19
Ответ дляКарамбулкул
Я бы туда и бесплатно не поехала.
Як я в Одесу.
Чоловіка одногрупник постійно запрошує але мені зовсім не хочеться і не захочеться.
Навіть безкоштовно
Істеріомама• 20 января в 09:19
Ответ дляНе боюся осуду
Там де і ваші
Я скинула, а ви тут розпинаєтесь, аж смішно читати, коли ніде не був, а якась знайома розказала щось, так смішно читати
Бджолина королева• 20 января в 09:20
Ответ длядамаАмстердама
Ну вы сравнили канэшно , наши Карпаты и какую-то заграницу. Вы еще наше Чёрное море в Одессе сравните с Италией / Испанией ))
Интересно, кто те люди, что это пишут. Италия дороже в 2-3 раза. Да и Карпаты тоже дешевле сильно