Дуже дуже вумна• 20 января в 05:29
Карпати здуріли з такими цінами. Закордон дешевше відпочить
(((
Гуру троллинга• 20 января в 09:22
Забезпечені люди теж вміють рахувати свої гроші, хто регулярно катався в Австрії, офігів від цін в Буковелі .
Не боюся осуду• 20 января в 09:22
Ответ дляІстеріомама
Я скинула, а ви тут розпинаєтесь, аж смішно читати, коли ніде не був, а якась знайома розказала щось, так смішно читати
Ще раз,тема про те що в Карпатах дикі,захмарні ціни які не вартують тому що за них пропонують,зайдіть подивіться ціни на готель,який ви скинули,автор запитувала де дешево відпочити,а не де валити купу бабла ні за що
Лупаю цю скелю• 20 января в 09:23
Ответ дляНастасья Пицун
Так місцеві і орки .
Надо уточнить - а где там? И вы не ответили на мой вопрос по поводу жилья людей, которые выехали из ЗУ
Настасья Пицун• 20 января в 09:25
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ідіть заселяйтеся . Хіба я вам можу заборонити ?
Лупаю цю скелю• 20 января в 09:25
Ответ дляНастасья Пицун
Я ж говорю - двойные стандарты ))
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:25
Ответ дляНастасья Пицун
Жіночко , розслабтеся . Я не з ЗУ .
Пс де ваш чоловік ?
Удалено администрацией...
Конфиденциальность• 20 января в 09:26
Новий всесезонний гірський курорт міжнародного формату GORO Mountain Resort буде розташований біля підніжжя гірського масиву Високий Верх на висоті 650 м над рівнем моря, поблизу сіл Волосянка та Верхня Рожанка, що входять до Славської ОТГ, Львівської області.
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:27
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
Херсон це Україна• 20 января в 09:28
Ответ дляНе боюся осуду
Написано не про гірше,а про дешевше,не можуть бути ціни австрійських Альп на фоні Африканських зарплат
Может быть все на фоне чего угодно.
А цены определяются балансом спроса и предложения.
Если бы у автора была возможность, она бы стоимость своего труда подняла и в 10 раз, и в 1000 раз.
Настасья Пицун• 20 января в 09:29
Ответ дляПригаю-цибаю
Удалено администрацией...
Істеріомама• 20 января в 09:30
Ответ дляНе боюся осуду
Автор, пукнулапро то, що закордон дешевше. А ви почали розпинатися про нульовий сервіс. Ще раз питаю, в якому готелі ви були цієї зими? Ви знаєте ціну на скайпас у насі за кордонрм, визнаєте ціну на готелі біля підйомників там? Ви кучу постів тут огризаєтесь, але підтвердити щось не можете.Бо ви ніде не були. Я скинула дешевий готель, в якомувідпочивала тиждень з родиною. Зі сніданками. Тепер ваша черга скинути готелі, в яких ви були з нульовим сервісом.
Не боюся осуду• 20 января в 09:31
Ответ дляІстеріомама
І що значить ніде не був,я живу на озері Гарда,до Альп годину їзди,і в Україні я неоднократно була на Закарпатті, тому й пишу,ось вам фото з вікна,що ще показати
Істеріомама• 20 января в 09:33
Ответ дляНе боюся осуду
Мова про готелі з нульовим сервісом, в яких готелях ви були
Не танцую- но пою• 20 января в 09:34
Ответ дляБавовна
Ну тогда надо ехать где дешевле конечно. Смысл переплачивать, да?
А мужчинам как ехать закордон? Да?
Істеріомама• 20 января в 09:35
Ответ дляНе боюся осуду
Можна їхати в Буковель- це не Закарпаття
Не танцую- но пою• 20 января в 09:35
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Едьте в Австрию! Мы отлично отдохнули там и доступные цены
Сколько на человека обошлось?
За ким я буду?• 20 января в 09:37
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
Не боюся осуду• 20 января в 09:38
Ответ дляІстеріомама
Ні дякую,є місця набагато кращі і дешевші
А_я_ЛОЖУ!• 20 января в 09:45
Ответ дляПригаю-цибаю
Сколько вам обходится день на человека.
сімя з трьох десь 30 тис
ХвилювАллочка• 20 января в 09:48
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Це не Карпати здуріли, а наші люди, які всі як один за ці ціни пруться в Буковель! А раз є попит будуть і ціни високі.
і готові платити по 10 штук за добу в Красній поляні, і тут по темам як почитати, всі радять саме дорогі готелі, а не садибу за 1500 за ніч. Значить гроші в країні є...сама дивуюсь звідки, але факти...
ХвилювАллочка• 20 января в 09:50
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
йшов 4 рік війни...люди ще більше розділились за регіонами...не буде цьому кінця..
Карамбулкул• 20 января в 09:51
Ответ дляКонфиденциальность
Як я в Одесу.
Чоловіка одногрупник постійно запрошує але мені зовсім не хочеться і не захочеться.
Навіть безкоштовно
В Одессе опасно. Но там море.
А что в Карпатах?
Бавовна• 20 января в 09:54
Ответ дляНе танцую- но пою
А мужчинам как ехать закордон? Да?
Это вы у автора спрашивайте, ее ж только цена отдыха возмущает в сравнении с заграницами.
ЛеньГуглить_правда• 20 января в 09:58
Не только Карпаты. В Украине нигде нет курортов чтобы цена/качество соответствовало. То, что более менее нормально - стоит космос.
Я перестала ездить в Крым с 2007. Задолбали драть ни за что.
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:58
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
Пригаю-цибаю• 20 января в 09:58
Ответ дляІстеріомама
Это западная. Чем ближе к границам, тем больше в ценнике нулей
Конфиденциальность• 20 января в 10:02
Ответ дляКарамбулкул
В Одессе опасно. Но там море.
А что в Карпатах?
Мені обшарпана Одеса з загадженим морем не підходить.