Перша леді колгоспу• 20 января в 09:45
Как ваше самочувствие?
фрау Гітта• 20 января в 09:47
На меня ничего не действует. Самочувствие отличное всю жизнь, если не болею.
Твоя космішна• 20 января в 09:47
Піпец...голова тріщить...кажуть буря має бути потужна або через йо...них кацапів майже ніч не спала
Колишня муза• 20 января в 10:58
Прекрасно! Ніколи так добре не почувалася!
Світла немає, опалення немає
В четвер поховання чоловіка, який пів року був зниклий безвісти
Світла немає, опалення немає
Майская киска• 20 января в 11:09
Прекрасно! На улице солнечно, небольшой мороз. Самое то для прогулок.
Меня много• 20 января в 12:30
Вчера кааак бахнуло-температура упала до 36, было как предвестник. Сегодня просто болею...