100pudov• Изменено 20 января в 10:22

Ой, у депутатів не буде опалення та води сьогодні, бідосі працюють дистанційно

І де приклад незламності!? Тобто решта киян можуть, а вони бояться ніженьки застудити. Ну звісно в цей робота ж ВР ну зовсім не потрібна
Инфотуфелька• 20 января в 10:22
А шо вони будуть на паливо для генератора скидатись? Щас. Мамки школярів хай скидаються
НаБалКоніХодять• 20 января в 10:23
А зарплату по 200 штук підняли) як добре ніхуа не робити а гроші капають
Швабристка• 20 января в 10:24
От цікаво, чому в будинку Ради досі нема автономки? Це ж наче критична інфраструктура. То Зелі вимкнуть світло, то їм..
автор 100pudov • 20 января в 10:30
Ответ дляШвабристка
Яка там критична, як в них то канікули, то мороз заважає, то відсутність води. Он хто критична, тих зразу видно, ті працюють і під шахедами, і на морозі, і без опалення.
Зашла на 5минут• 20 января в 10:31
Бєдолагі, щас розплачусь( ніт) хай підуть тістечка поїдять, Кулеба запрошує.
Задолбулька• 20 января в 10:33
Ответ дляШвабристка
Нашо?))
їм же це зайвий привід офіційно не працювати
Зашла на 5минут• 20 января в 10:33
Ответ дляШвабристка
Нема кому на генератор скидатись і заправляти. Вони бєднюські єлє виживають. Он баба йуля за все життя тільки сороковнік баксів відклала, бідося.
Значит надо• 20 января в 10:35
я приахренела с этой новости, значит обычные люди должны без света, воды, отопления ехать на роботу и решать свои проблемы сами (как тут часто советуют), а в ВР удаленка....дно всё пробивается и пробивается
А я з косою• 20 января в 10:36
Главное, что есть у нас добро.
УраганнаЯ• 20 января в 10:38
Сочувствуем депутатом всей Троещиной... У нас с утра - ни отопления, ни электрики, ни воды...((
Задолбулька• 20 января в 10:44
Ответ дляЗначит надо
боюсь що з наими правителями і можновладцями воно ще не раз пробеться
Анонимус Я• 20 января в 10:49
Ответ дляЗначит надо
согласна.хоть бы молчали и не дразнили простых работяг.
Слобожаночка• 20 января в 10:51
Новости у нас как для дебилов
согласна со всеми коментаторами выше
Скромняшка• 20 января в 10:53
Ответ дляШвабристка
Лилу на них нет с предложением об автономках
Як ухурделю• 20 января в 11:04
Вони теж люди і роблять так, як краще для них. Що не так?
Як ухурделю• 20 января в 11:05
Ответ дляУраганнаЯ
То це депутати винні? Чи може кацапи.
Слобожаночка• 20 января в 11:09
Ответ дляЯк ухурделю
То це депутати винні? Чи може кацапи.
хм... шушваль конечно
не воровали бы так - и свет был бы, и тепло, и ракеты что бы отбиваться
а так вы сидите лохи..пока они яйки на мальдивах парят
Продавчиня кіз• 20 января в 11:15
Ответ дляШвабристка
Щас тендер откроют на кучу лямов под это дело.
УраганнаЯ• 20 января в 11:20
Ответ дляЯк ухурделю
То це депутати винні? Чи може кацапи.
Чи може Міндіч і Ко?..
Слобожаночка• 20 января в 11:22
Ответ дляУраганнаЯ
Чи може Міндіч і Ко?..
и это только вершина айсберга
дай бог что бы всей правды до конца не рассказали, потому что это просто трындец
Бавовнятий Пупс• 20 января в 11:22
Це Иліта, а їм не можна ніженьки морозити, бо вдома в них точно є світло і тепло, не живуть як простий нарід, в них вілли
Накладні мюслі• 20 января в 12:25
Ответ дляЗначит надо
Просто.... Слов нет