Вітаю! Хочу запитати пораду: Як зробити шкіру біль сяючою та білішою, вирівняти тон ?
Зустрілась інформація, що курс ретинолу допомогає. Якщо так, то який купити, як довго цей курс потрібно проходити і чи є резульат ?
Дуже дякую Вам !!!
Ответ дляOlenka_bum
Ретинол.
Кислоты
Дякую. А скільки курс проходити треба , які нюанси та чи вам особисто допоміг ? ДУже розраховую на вашу відповідь!!!
Alexsandra• сегодня в 14:27
Ответ дляOlenka_bum
Ретинол.
Кислоты
Скажіть будь, це домашній догляд чи салонний?
Ответ дляAlexsandra
Домашній
Olenka_bum• сегодня в 14:29
Ответ дляkwomaster7
Мені підбирала моя косметолог під тип шкіри та з врахуванням алергії.
Я користуюся медік8. Спочатку була 6, а зараз 10. Також кислоти та регулярне повсякденне очищення.
Все залежить від типу шкіри та схильності
Olenka_bum• сегодня в 14:29
Ответ дляAlexsandra
Домашній
Я вперше думаю це, наскільки знаю, то для першого разу ретинол треба неагресивний, найслабший . Дякую за Ваш час.
P.S. Що за кислоти ?)
Alexsandra• сегодня в 14:33
Ответ дляOlenka_bum
З якого віку користуєтеся?
Люблю весну• сегодня в 14:47
Что у Вас из ухода есть сейчас? Нужна база (очищение, увлажнение) + активы (ретинол, кислоты). Тип кожи и возраст тоже укажите.
Alexsandra• сегодня в 15:27
Ответ дляЛюблю весну
Можна я попрошу поради
Вік 42, шкіра пориста, з веснянками ( руда від природи). І минулий косметолог сказала, що зневоднена і порадила косметику від Smart4Derma.
Очищення, сироватку, крем з ретинолом і цирамідами,який чередую з хронобіологічний енергетичний ліфтинг кремом і ліпосомальний кутибіом.
Ще є крем маска глибоке зволоження.
Тому також шукаю адекватну косметику для домашнього догляду.
Заздалегідь щиро дякую за допомогу
Ще є крем маска глибоке зволоження.
Заздалегідь щиро дякую за допомогу
SnowMaiden• сегодня в 15:34
Сейчас много в продаже пилингов для домашнего применения, кислот, ретиноидов, но нужно аккуратно начинать, чтобы не навредить коже. И начать с консультации врача косметолога или дерматолога, потому что всё это очень индивидуально