Садова гойдалка• 20 января в 14:42

Дівчатка, хто ходить / ходив на жіночий бокс?

Ваші відчуття після заняття?
Я така всестороння, а от бокс ще не пробувала ніколи. Загорілася страшенно. Записалася.
Я енергійна і мені було б добре викидати енергію 😁
Цікаво послухати від вас, хто мав досвід? Хто має?
Не за Будка• 20 января в 14:44
Это вот это вот прыганье в перчатках под музыку?
автор Садова гойдалка • 20 января в 14:45
Ответ дляНе за Будка
Пака
Чесно брешу• 20 января в 14:53
Ходила колега з роботи,я збиралася з нею за компанію,але так і не дійшла,але вона була в захваті,їй дуже подобалось і в неї дуже гарні ноги сталиі руки,усе було підтягнуте і в гарній формі
Organic• 20 января в 15:22
Бокс с мужчинами прикольнее. Женщину страшно слишком сильно ударить
Не за Будка• 20 января в 15:24
Ответ дляСадова гойдалка
Пака
Если к спорту сделали приставку ’женский’, то это развлечение для глупых.
Дама с заначкой• 21 января в 21:12
Ответ дляНе за Будка
Це характеристика таких, як ви і лишень