VanilkA_• 20 января в 14:56

Вагаюсь, що рішення взяти цуценя було хибним

Привіт 🙋🏼‍♀️
Я нещодавно взяла цуценя на фоні сильного виснаження й стресу. Зараз розумію, що була не в ресурсі, хоча рішення не було легковажним.

Паралельно вчора дізналася негативні результати зі здоров’ям, тому тепер обстеження і лікування яке можливо ще потягне оперативне втручання. У стосунках з чоловіком немає підтримки, фактично все тримаю сама, і ці стосунки зараз на межі завершення.

У нас є два коти, для них поява цуценяти стала сильним стресом — один почав погано їсти, схуд. Це мене дуже тривожить.

До цуценяти прив’язуюсь, вона тягнеться до мене. Але боюся, що без реальної опори не витягну все разом: здоров’я, роботу, котів і цуценя.

Думаю про те, щоб знайти їй іншу родину, і від цього дуже важко й боляче.

🥺 Підкажіть, будь ласка:
Чи нормально визнати, що рішення було прийняте у виснаженому стані?
— Чи краще чесно знайти нову родину для цуценяти зараз, ніж зламатися пізніше?
— Як відрізнити страх/провину від реального розуміння своїх меж?
rainbow2018• 20 января в 16:04
Ответ дляLumino4ka
Друзі також взяли французького бульдога на початку грудня. Не знаю чи жалкують, але гемору з ним дуже багато. Цуценя заражене лямбліями, постійно дрище по усій квартирі, а потім усе це їсть, якщо не встиг зразу прибрати. Вже на лікування і спеціальний корм витратили більше, ніж коштувало цуценя.
Вважаю, що попався дуже непорядний заводчик, м. Дніпро.
Це не заводчик. Це розведенці. В них народжуються вже хворі цуценята, або вони заражаються всім, чим можна від кількості пізно вікових собак в одному приміщенні.
Французи взагалі мають проблемний шлунок, шкіру, проблеми з диханням та алергією. В ще коли це і безконтрольні в´язки хворих з хворими....
автор VanilkA_ • 20 января в 16:07
Ответ дляJaSonechko
Автор, у Вас мысли нормального заботливого человека, который боится щенку чего-то недодать. Так у многих - ’а вдруг я не справлюсь’. Но Вы щенка любите и переживаете о нем. Не знаю, что у Вас со здоровьем, но если эта ситуация временная - переживать особо не о чем. В крайнем случае можно нанять приходящую няньку, даже няньку-кинолога, просто это дорого будет.
Дякую вам за таку позицію і розуміння ✨
Я теж вважаю, що перш за все це говорить за відповідальність а не навпаки.
rainbow2018• 20 января в 16:11
Ответ дляАлина-1240
Можно))) не замерзнет, не бойтесь
Алина, тут не все наверное ещё знают, какой вы живодер в душе.
Поэтому, может притормозить с ’профессиональными’ советами и сходите за сигами на заправку? Или в кучах покопаетесь в поисках придуманного котенка и третьего кролика?
автор VanilkA_ • 20 января в 16:09
Ответ дляЕлена1265
Не исключаю такой вероятности. Собаку же хотите отдать
То ж не через якийсь довгий відрізок часу, вона в нас 5 днів як
JaSonechko• 20 января в 16:11
Ответ дляrainbow2018
Как Вам советы бить ботинком в морду за подбор и сравнивание хаски с немцем и высказывание, какой же хась тупой? А еще умничает
Алина-1240• 20 января в 16:13
Ответ дляJaSonechko
Куда печальнее если отравиться) или инородные тела вырезать))
JaSonechko• 20 января в 16:14
Ответ дляАлина-1240
Есть множество методов обучения неподбору.
Но Ваш же единственный и для всех подходит, ага.
Даже кинологи подбирают индивидуальный подход, при этом вживую видя и собаку, и хозяина. Но Вы ж умнее, очевидно
rainbow2018• 20 января в 16:14
Ответ дляJaSonechko
На нее лучше бы вообще не обращать внимания. Она, как все ментально нездоровые люди, навязчивый энергетический вампир. Она специально пишет максимально отвратительные вещи, чтобы любая тема свелась к диалогам с ней.
Но иногда теперь эту херню становится невозможным.
Особенно, в темах про животных.
JaSonechko• 20 января в 16:15
Ответ дляrainbow2018
Особенно, в темах про животных.
Да ну это ж кто-то и послушать может и поверить. Тем более автор, похоже, без опыта. А тут такой самоуверенный ’авторитет’.
rainbow2018• 20 января в 16:17
Ответ дляJaSonechko
Будем надеяться, что люди с критическим мышлением ещё не перевелись.
o.shalneva• 20 января в 16:21
Ответ дляVanilkA_
Французький бульдог, сьогодні якраз 2 місяці
Якже ви наважились ? Ще в депресії перебуваючи...маючи двох котів! Поки не пізно , для свого ж спокою, шукайте нову родинну через заводчика . У мене було три собаку і жодну не брали в такому віці- бояласт не справитись з вихованням.
автор VanilkA_ • 20 января в 16:23
Ответ дляJaSonechko
Та, на такі поради я і не збиралась вестись). Бо сама розумію, що щось не Ок
автор VanilkA_ • 20 января в 16:27
Ответ дляo.shalneva
Я звичайно сама трохи не очікувала що таких вже віддають..
o.shalneva• 20 января в 16:57
Ответ дляVanilkA_
Почитала що він у вас лише 5діб, то сумніви це нормальна реакція . Я б ще трохи почекала..
nutty• 20 января в 18:40
Ответ дляVanilkA_
Ви лікар чи Екстрасенс, щоб діагнози ставити??
Не фантазируйте, я никому диагноз не ставила )
KievN• 20 января в 19:13
Ответ дляVanilkA_
Мову вивчити не пробували?
А то і не нашим, і не вашим..
А что тольку, вы вот ’мовный активист’, а на деле - г
Но хотите выглядеть ’светлым человечком’
автор VanilkA_ • 20 января в 19:20
Ответ дляKievN
Я не мовний активіст, просто спілкуюся на державній мові. А хто тут Г.. треба ще подумати.
Ivga Happy• вчера в 09:54
Ответ дляАлина-1240
И это слышала) но это бабьи жалостливые домыслы)
А вы точно женщина? Так не уважительно к своему полу