Перемелица• 20 января в 21:22
Девочки из сел более пробивные или нет в плане работы?
И в жизни тоже
Успокойся_Успокойся• 20 января в 21:42
Ответ дляБоХатая
Да нет, автор, это не от места рождения зависит, а от характера, генетики. А вот шансов построить хорошую жизнь у выходцев из села меньше, хотя бы потому что там нет хороших школ, а значить подготовка слабая, низкие шансы в хороший вуз поступить, а потом и претендовать на хорошую работу
В мої часи якраз з села поступали в хороші вузи за кабана (девяності нульові).
БоХатая• 20 января в 21:56
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ну, вы ещё 70 и 80 бы вспомнили, при чем тут ваши времена, 30 лет прршло
Успокойся_Успокойся• 20 января в 22:03
Ответ дляБоХатая
В темі хіба було сказано 40+ не пишіть? Якщо Ви малолітка, то не значить, що дорослим не можна писати. І ми теж досі претендуємо на хорошу роботу. Чи Ви 40літніх списали як старих?
Бентливуман• 20 января в 22:01
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ей все равно не купить на Печерске квартиру
Ще тиждень і будете даром їх віддавати, щоб в хаті в селі біля грубки погрітися
МЕСТО_Встречи• 20 января в 22:10
Гонору менше. Це їм допомагає напрацьовувати досвід. А в цілому - усі різні, як міські, так і сільські
Успокойся_Успокойся• 20 января в 22:53
Ответ дляSvitlo_
І скільки таких з сіл за кабана навчались на дипломатів?
На дипломатів не навчалися, але на лікарів, юристів, економістів навчалися. Я поступила на мед за кабана теж, бо без кабана у нас не поступали, хоч як не вчися.
Успокойся_Успокойся• 20 января в 22:54
Ответ дляSvitlo_
Тобто кабан не головне, а десь десяте....
Головне. Без нього ти не міг стати лікарем, наприклад.
Успокойся_Успокойся• 20 января в 23:01
Ответ дляSvitlo_
Ну це ви не могли. А купа людей ставала за гроші, зв´язки, а вже потім в хід йшли вже кабани
Ви жартуєте? Ну звісно зв´язки, гроші, я мала на увазі просто так не вступиш по знанням, може хтось читає хто вступав в Донецький мед в 1997 році.
Успокойся_Успокойся• 20 января в 23:03
Ответ дляSvitlo_
То до чого тут село? Думаю у вас в мед було більше з міст чим з сіл.
Ви взагалі читаєте гілку на яку відповідаєте, чи від балди строчите?
Перемелица
• 21 января в 01:05
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Это в каком году?
Успокойся_Успокойся• 21 января в 01:07
Ответ дляПеремелица
Это в каком году?
Вже вище писала, кінець 90х.
Перемелица
• 21 января в 01:11
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вже вище писала, кінець 90х.
Хорошо, что я уже зно сдавала