Голубец• 20 января в 23:44
Вы бы разрешили дочери ночевать в одном номере с парнем в 15?
Знакомая летит с младшим ребенком и с дочкой с ее парнем на отдых. Она будет с младшим в одном номере, а подростки в другом.
Помогалочка• 21 января в 16:44
Ответ дляНамазюкана нішою
С 15 лет жили вместе?
Да, с 15 уже жили вместе.
Начали встречаться в 14 где-то.
Помогалочка• 21 января в 16:45
Ответ дляКишмишная Мая
Ну зараз всі тапки і сині морди мої будуть.
Доньці 16, хлопцю 18. Пів року зустрічалися, хлопець дуже уважний і чемний. В доньки це перше кохання, до цього навіть не обіймалася ні з ким. В нього ніби також, ну принаймні зі слів доньки.
Через півроку почався секс. Про контрацепцію я розповідала ще до появи хлопця.
І що робити? Репетувати рано? То більше мені донька нічого не скаже і не прийде за допомогою, раптом вона буде потрібна.
Декілька разів вони разом їздили з ночівлею в подорожі з друзями, звичайно що спали в одному номері в готелі.
Ну давайте свої сині тьотки
Ви чудова мама
Намазюкана нішою• 21 января в 19:06
Ответ дляПомогалочка
Да, с 15 уже жили вместе.
Начали встречаться в 14 где-то.
Капец, моим дочкам почти 15 лет, совсем дети