Голубец• 20 января в 23:44

Вы бы разрешили дочери ночевать в одном номере с парнем в 15?

Знакомая летит с младшим ребенком и с дочкой с ее парнем на отдых. Она будет с младшим в одном номере, а подростки в другом.
Котогосподиня• 21 января в 00:41
Ответ дляДикая Роза
Мені здається, що далеко не всі батьки в курсі сексу. А ті, хто в курсі та ще заохочує, створює сприятливі умови лис доньки в 15 років, певно, якось дуже легко ставляться до інтимних стосунків. Плюс навряд дівчина отримує задоволення, тут слід щоб партнер постарався, а юнаки часто женуться за кількістю, а не якістю. Тому дівчина, виходить, наче використана або хоче бути «модною», «дорослою», або боїться втратити партнера. Про незаплановану вагітність взагалі мовчу.
Це 100% ви праві. Просто потім сльози, соплі, аборти, істерики все, кінець світу, всьо пропало, жизнь не імеєт смисла. Та це треш просто. Взагалі до чоловіків не варто прив´язуватись, бо це приклад для дітей, що ти сама не зможеш, а в реалі ще й як зможеш. Вони і нафіг не потрібні.
Дикая Роза• 21 января в 00:43
Ответ дляКотогосподиня
А я когда была студенткой, то в соседнем блоке в комнатах жили девочки из ровного и Полтавской области, и были одногрупники из Харькова. Боже как они гуляли, беспробудно, беспросветно, много, со всеми, меня заторможенной называли и смеялись, тогда я не могла понять что во мне смешного что я с парнями в 18 не спала, они предлагали меня отдать хоть кому-то и смыть этот позор времени🤦 а я вообще не понимали зачем мне это надо, если мне вообще не хочется и парней вообще в то время не хотелось, я пришла учиться.
Но спустя 20 лет я поняла как ценен был этот опыт, талант не пропьешь и моя наука никому не нужна 🤣😂 они были правы, надо было опыта набираться лёгкими перебежками между строк.
Згодна з вами, що в гуртожитках жесть буває. Плюс незайманою бути соромно, є таке (було колись точно). Хоч це і глупо. Але вже як є. Моя одногрупниця так постраждала. До першого курсу була відмінниця, медалістка золота. Приїхала в універ, то стало їй соромно, захотілося позбутися образу гарної дівчинки, і аби з ким зробити це. Пішла на вечірку, випила і таке почала творити… словом, секс був з кимось, а може і не одним. Вона не пам’ятала. Але вона дуже хотіла нарешті позбутися цноти. Потім почала вилазити боком ця вечірка. Якоюсь хрєнью з гінекології нагородив той випадковий партнер. А чоловіка вона свого зустріла на 3 курсі. Та потім шкодувала, що поспішила. От вам і тиск суспільства.
Котогосподиня• 21 января в 00:45
Ответ дляДикая Роза
Печаль безмозгла. Треба менше жерти.
Помогалочка• 21 января в 00:46
Нет, это статья
Ноунэйм• 21 января в 00:49
Та ні, занадто рано.
А тато що каже?
У мої 19 ми з майбутнім чоловіком приїхали до моїх батьків в гості (я вже жила окремо), мама дозволила нам спати в одній кімнаті, але в іншій було постелено для нього, бо якби батько дізнався, було б всім непереливки.
Дикая Роза• 21 января в 00:50
Ответ дляКотогосподиня
Печаль безмозгла. Треба менше жерти.
На жаль, у нас нема поваги до образу дівчини, до серйозності стосунків. От дівчата і думають, що бути цнотливою - це соромно. Навіть гінекологи (жінки) часто як мʼясники. І також можуть соромити. Оце застаріле «стара діва» - ну це ж дичина. Дівчата, на жаль, піддаються тиску. Навіть оці козлині статті - 10 технік мінета, як звабити кавалера, це пропаганда того - мовляв, чого чекати, вперед до сексу. От би суспільство почало більш відповідально ставитися до цього питання.
Котогосподиня• 21 января в 00:52
Ответ дляДикая Роза
Ой, все ровно безмозглые. Если есть характер, то и что не переубедит что ей делать. Она сама знает что и когда ей делать..вот чеснок слово. Это ж не воды попить или в туалет сходить... Моё тело - мое дело, хоть и в 50!
Намазюкана нішою• 21 января в 01:08
Ответ дляНоунэйм
Та ні, занадто рано.
А тато що каже?
А в каком возрасте батько разрешил бы?
Дикая Роза• 21 января в 01:11
Ответ дляКотогосподиня
Це ви говорите з позиції дорослої свідомої людини з власною думкою, позицією. В підлітків трохи інакше. Там інше - як всі, так і я. Рідко хто з підлітків може лишатися «білою вороною» і почувати себе добре. Часто хочуть бути, як всі в спільноті. Але і спільноти підлітків різні. Якщо це релігійна, наприклад, то там одні правила. Якщо звичайна, то інші.
Ноунэйм• 21 января в 01:17
Ответ дляДикая Роза
Згадала, як я їздила у табір) Усі дівчата хизувалися, що вже «дорослі». Нам було років по 14. І тисли на мене, що я ні з ким не спала. На той час я типу зустрічалася з хлопцем, там у таборі й познайомились. Зайшов він якось до мене вночі, а я вже під впливом дівчат і пустила його пообійматися у ліжко. Він там щось ніби й намагався, але був фальстарт) вибачився та й пішов собі спати. Та я не про те.
Вже в універі я дружила з дівчиною, яка близько дружила з тією, що найбільше хизувалася своїм сексом у 14 років та давила на мене. Слово за слово і я дізналася, що та дівчина досі незаймана!!!
Ноунэйм• 21 января в 01:16
Ответ дляНамазюкана нішою
А в каком возрасте батько разрешил бы?
Після весілля
Намазюкана нішою• 21 января в 01:18
Ответ дляНоунэйм
Как это «пустила його пообійматися у ліжко»? При всех?
Намазюкана нішою• 21 января в 01:19
Ответ дляНоунэйм
Після весілля
Ниче себе
Дикая Роза• 21 января в 01:21
Ответ дляНоунэйм
Я як щось страшне ті табори згадую. Багато їздила. Згадую, як скрізь бухали діти… хлопці в основному. І пили дійсно багато. І це все на очах дорослих, певно, ж були ті дорослі, хто відповідав. Але трешняка купа було.
Ноунэйм• 21 января в 01:21
Ответ дляНамазюкана нішою
Кімнати були на 3 ліжка. Дівчата спали, чи так здавалося. Але лежали тихенько
Ноунэйм• 21 января в 01:22
Ответ дляДикая Роза
Так. А ще були зустрічі після табору з алкоголем
Намазюкана нішою• 21 января в 02:01
Ответ дляНоунэйм
Хорошо, хоть советы не давали и не ржали
Проработник• 21 января в 02:08
Ответ дляГолубец
Пересидеть блекаут
Деньги на отдых есть а на инвертор нет. 🤫
Котогосподиня• 21 января в 02:12
Ответ дляДикая Роза
Я не была в религиозных или сектах каких-то, вообще религия никак на это дело не влияла. Я не понимала почему надо становится куском мяса, если человек захочет, то у него будет, если нет, то нет.
Котогосподиня• 21 января в 02:14
Ответ дляПроработник
Нищета столичная
Да Щас же• 21 января в 03:17
Ответ дляГолубец
Нет, там 2 двухместных номера. У мамы еще младший ребенок
Нет
Помогалочка• 21 января в 05:44
Моя одноклассница с 9 класса жила (в прямом смысле жила, в одной квартире и постели) с парнем на 5 или 6 лет старше ее.
Сразу после школы они поженились, трое деток.
Нам уже по 50 лет ))
Но это скорее исключение такие ранние отношения и крепкий брак.

Кстати, они год жили без секса, она не соглашалась, а он сильно ее любил и ждал.
Маме было без разницы, у мамы миллион любовников, ее никогда дома не было.
Лгин• 21 января в 06:38
Ответ дляГолубец
Нет, старше. Может уже сам выезжать
Він і в 16 може
Щедрик ведрик• 21 января в 08:01
Не знаю, не была в такой ситуации. Но в 15 лет вполне можно найти пару на всю жизнь. Открыто вместе отдыхать странно, да и зачем там мама третьим лишним, если на то пошло, но разлучать нормальную пару плохо. Стать гулящей подталкивает цинизм со стороны значимых взрослых - ’шлюха’, ’в подоле принесешь’, ’подстилка’, и т д., и как следствие низкая самооценка, а не сам факт ранних отношений. Меня бы беспокоило в первую очередь их социальное благополучие, отсутствие зависимостей.
Намазюкана нішою• 21 января в 08:49
Ответ дляПомогалочка
Нам уже по 50 лет ))

С 15 лет жили вместе?
Паспортний стіл• 21 января в 08:58
Ответ дляНамазюкана нішою
Я взагалі прочитала спочатку «пої..тися» 😂
Намазюкана нішою• 21 января в 09:00
Ответ дляПаспортний стіл
Одно другому не мешает
Наверное, много советчиц рядом было и у парниши ничего не получилось
Княгиня пітьми• 21 января в 09:03
Ответ дляГолубец
Скоро у мами ще й внук буде
ПодругаМужа• 21 января в 09:07
Не знаю. У меня в 15 был секс. Я против. Но кто меня послушает, на своих ошибках учимся. Возможно с условием полного предохранения ... Чтоб не шпилились за спиной на холодном песке..
Кишмишная Мая• 21 января в 09:31
Ну зараз всі тапки і сині морди мої будуть.
Доньці 16, хлопцю 18. Пів року зустрічалися, хлопець дуже уважний і чемний. В доньки це перше кохання, до цього навіть не обіймалася ні з ким. В нього ніби також, ну принаймні зі слів доньки.
Через півроку почався секс. Про контрацепцію я розповідала ще до появи хлопця.
І що робити? Репетувати рано? То більше мені донька нічого не скаже і не прийде за допомогою, раптом вона буде потрібна.
Декілька разів вони разом їздили з ночівлею в подорожі з друзями, звичайно що спали в одному номері в готелі.
Ну давайте свої сині тьотки