Ждушечка• 21 января в 09:15

Долго с нас еще будут лохов делать?

С этими отключениями света?
При чем по всей Украине, кроме Буковеля?
Аноним НаВсеГда• 21 января в 09:53
Ответ дляЖдушечка
На офис простых ришень?
’ - А несогласним- отключим газ!!’ (М.)
Язикувата Хвеська• 21 января в 09:56
Ответ дляМарс атакует
То путін нашу владу нагибає, бо красиво перемогти на полі бою в нього не виходить, товчеться роками по знищеним селам.
А власть наша как-то страдает сейчас, да?
Марс атакует• 21 января в 09:56
Ответ дляВільнаНазавжди
Може так і сказали. То що йдемо в окупацію?
Війни закінчуються зміною кордонів, ви про це прекрасно знаєте з шкільної програми.
Колдунья-вещунья• 21 января в 09:56
Ответ дляКудряшка Сью
Те, кто хочет договориваться, забыли, что было в Грузии. Кацапы все повторяют, а наши не учатся. В 93м Тбилиси был без света и воды. Через 15 лет кацапы пришли опять.
А Фінляндія віддала Карелію і більше не прийшли
Да_Я_ТакаЯ_• 21 января в 09:57
Ответ дляПоторописька
Всі претензії до тих хто влаштовує обстріли.
С обоих сторон...
Да_Я_ТакаЯ_• 21 января в 09:58
Ответ дляМарс атакует
А чому влада не розповідає нічого відносно пропозицій на перемовинах? Бо той Трамп вже перестав казати ’у вас козирів нема’ та забив болт. Таке враження що нам виставили ультиматум - здавайтеся, або припиняйте скиглити.
Предложение Трампа действовало только до НГ...
Язикувата Хвеська• 21 января в 09:59
Ответ дляТро Нью-Йорку
Удалено администрацией...
Надо замерзать молча?!
Міс Всесвіт• 21 января в 10:00
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
О мындыч и Ко проснулись и наняли ботву, рассказывать что ворованные с энергетики деньги никак не повлияли бы на защиту энергообьектов.
Кидстаффовка• 21 января в 10:00
Ответ дляЖдушечка
Что обстреляли в тернополе, что вечером график нормальный, а через час 4 часа света в сутки?
У вас хоч ввечері є
Мальовнича даль• 21 января в 10:01
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Думаете, все кто возмущается в теме - пишут не из Украины?
Міс Всесвіт• 21 января в 10:01
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Ти то точно походу на роботі Скільки хоть платять за паклюження українців?
Марс атакует• 21 января в 10:01
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Звісно ні.
ВільнаНазавжди• 21 января в 10:01
Ответ дляМарс атакует
Ну але ж росіяни не хочуть зміни кордонів. Вони хочуть всю Україну! Вони хочуть зміни влади, на ту яка їм підходить. І щоб у нас армії не було. Це те що вони постійно говорять. Якби мені не хотілося миру я розумію, що ми б зараз віддали пів України, а за 2-3 роки іншу половину забрали б без бою. Я насправді не знаю яке в нашій ситуації є рішення. Мені здається хто б не був зараз при владі мав би таку проблему, кому впасти в коліна, або росіі або європі, якій ми нафіг не треба, та й Європа сама не знає що робити.
КонхфЭдкаТузик• 21 января в 10:02
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Да
Кудряшка Сью• 21 января в 10:03
Ответ дляКолдунья-вещунья
Они бы пришли, если бы смогли, но к ним самим пришли.
Напланетянка• 21 января в 10:04
Ответ дляТро Нью-Йорку
Що ’я теж’?
Я про те, що вимикають кругом. А авторці чогось ввижається, що тільки в Тернополі, муляє їй той Буковель. І у мене є світло не тому, що не вимикають, а тому, що маю генератор.

А тема, щоб ще більше натравити українців один на одного.
Та понятно, кацапи біснуються, але чому адміни не зносять тему
Марс атакует• 21 января в 10:05
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну то якого біса вони туди їздили з весни домовлятися? Он вчора Федоров придумав як перемогти кацапів - треба вбивати не 30 тис. за місяць, а 50 тис. Тоді вони скінчаться і буде все тіп-топ.
Колдунья-вещунья• 21 января в 10:05
Ответ дляКудряшка Сью
Ну так по вашей теории могли бы вновь наступать через 15 лет
Кудряшка Сью• 21 января в 10:05
Ответ дляНапланетянка
Потому что такие темы держат форум на плаву.
Напланетянка• 21 января в 10:05
Ответ дляКудряшка Сью
Цей форум став прямих об´єктом вивчення СБУ
Фея_3уровень• 21 января в 10:06
Ответ дляЖдушечка
Удалено администрацией...
Эксперимент над лбдьми, сколько и как смогут выжить при таком
Фея_3уровень• 21 января в 10:06
Ответ дляМарс атакует
Удалено администрацией...
Фея_3уровень• 21 января в 10:07
Ответ дляКудряшка Сью
Не переживайте, к нам через 15 не прийдут, тут еще несколько лет и приходить уже некуда будет
Викасикрет• 21 января в 10:07
Ответ дляЖдушечка
Запитайте у чата джіпіті, як працюють електромережі., і доставка електроенергії до споживача
Багато нового дізнаєтеся
Напланетянка• 21 января в 10:07
Ответ дляФея_3уровень
Та ти шо
Фея_3уровень• 21 января в 10:08
Ответ дляТро Нью-Йорку
Удалено администрацией...
Напланетянка• 21 января в 10:08
Ответ дляВикасикрет
Багато нового дізнаєтеся
Воно як тупе...так тупе
Напланетянка• 21 января в 10:08
Ответ дляФея_3уровень
Удалено администрацией...
Буть першопрохідцем, в путь
Молчалка• 21 января в 10:08
Ответ дляТро Нью-Йорку
Київська область. Давайте!
Просто у мене генератор.
Удалено администрацией...
Тро Нью-Йорку• 21 января в 10:08
Ответ дляНапланетянка
До речі. А що таке сталося, що у русні так палають сраки, що аж смаленими свинячими хвостами тхне?