Ждушечка• 21 января в 09:15
Долго с нас еще будут лохов делать?
С этими отключениями света?
При чем по всей Украине, кроме Буковеля?
КонхфЭдкаТузик• 21 января в 09:39
Ответ дляКукусик
По якій всій? Київ, Дніпро. У інших все норм
Драсті
Нововолинськ за добу може 8 год є світло. Решта часу нема . Це під кордоном з Польщею якщо що
Пишна молодиця• 21 января в 09:39
Тобто, до кацапів у автора питань немає! Да?
В мене через Дніпро ТЕЦ видно. І видно всі прильоти туди.
Ну, не можна з нічого зробити електроенергію і тепло.
Досить постити такі теми!
Полонянка SexShop-а!• 21 января в 09:39
Ответ дляПАЦАНКА О
Удалено администрацией...
Це ти про ті сральники на болотах, в яких наволочь кацапська так і не змогла змонтувати вкрадені в Україні унітази.
Ух яка ж Я• 21 января в 09:40
Ответ дляЖдушечка
Что обстреляли в тернополе, что вечером график нормальный, а через час 4 часа света в сутки?
Тернопіль не Україна?
КонхфЭдкаТузик• 21 января в 09:41
Ответ дляПишна молодиця
Досить постити такі теми!
До кацапів у таких нема питань. Вони мишибратья з якими Україна не хоче дагаваріваца
Стриптизерка• 21 января в 09:41
Даже не знаю, что ответить таким как вы автор, вы очень глупая
Відморожена• 21 января в 09:41
автор, тут половина сидящих в Европе находится, они боятся прекращения войны как огня.
Локшина на вухах• 21 января в 09:41
Ответ дляТа прям багіня
Канікули вже закінчилися
Буковель вимикають
Там у всіх генератори
Я тільки приїхала
Там у всіх генератори
Я тільки приїхала
Та прям багіня• 21 января в 09:42
Ответ дляЛокшина на вухах
Буковель вимикають
Там у всіх генератори
Я тільки приїхала
Там у всіх генератори
Я тільки приїхала
Я знаю
Локшина на вухах• 21 января в 09:43
Ответ дляТа прям багіня
Я знаю
Ага
Бо люди думають що буковель жирує. Просто там такі ціни що ти заплатив і живеш в комфорті ті 6 днів
Підйомники працюють
Все світитьься і блистить
Але ціна не мала
Підйомники працюють
Все світитьься і блистить
Але ціна не мала
Локшина на вухах• 21 января в 09:44
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Драсті
О моя бабуся там жила
Ви теж там? Там поруч кордон і вимикають?
Кринжова баба• 21 января в 09:44
Ответ дляГопница-Советчица
Удалено администрацией...
За что?
Тро Нью-Йорку• 21 января в 09:45
Ответ дляЖдушечка
Чому такі питання ставите? До чого тут обстріли саме в Тернополі? Електроенергія перерозподіляється по всій електромережі України в межах доступної на певний момент кількості.
Нічна ненажера• 21 января в 09:45
Ответ дляВідморожена
как в интернете пишут мы не только до границ 91 года вернемся, а и к гасовым лампам и крепостному праву
Зато удовлетворённый. І блудниці наші самые похотливые и развратные в постели. Зачем вообще кому-то та политика и света. Надо не о свете думать, а сексом заниматься!!!!! Заодно и согреетесь.
КонхфЭдкаТузик• 21 января в 09:45
Ответ дляЛокшина на вухах
О моя бабуся там жила
Вимикають. І то взагалі не по графіку. Вчора до 12 дня мало бути світло, а в 10 .30 вже вимкнули
Тро Нью-Йорку• 21 января в 09:46
Ответ дляЖдушечка
Не были
Так нахрена Вы пишете о том, о чем не имеете понятия?
У меня есть свет всегда. Я в Киевской области.
Напланетянка• 21 января в 09:47
Ответ дляПишна молодиця
Досить постити такі теми!
Це замовні теми
Напланетянка• 21 января в 09:47
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я теж, в нас вимикають постійно
Вмію заміряти найкраще• 21 января в 09:52
Ответ дляКукусик
Де норм? В Черкасах 4 год світла на добу
Кудряшка Сью• 21 января в 09:48
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Те, кто хочет договориваться, забыли, что было в Грузии. Кацапы все повторяют, а наши не учатся. В 93м Тбилиси был без света и воды. Через 15 лет кацапы пришли опять.
Молчалка• 21 января в 09:48
Ответ дляПишна молодиця
Досить постити такі теми!
Ахаха. Электроэнергию как раз из ничего и делают). Вы про расщепление атома что-то слышали? Атомную энергетику как самую дешёвую?) Или вас тролями только дебильных берут?) Нормальные такую ересь писать не могут?
Язикувата Хвеська• 21 января в 09:49
Ответ дляПоторописька
Всі претензії до тих хто влаштовує обстріли.
Удобно, да?
Молчалка• 21 января в 09:50
Ответ дляТро Нью-Йорку
Это где? Я выезжаю к вам!
Стервочка• 21 января в 09:50
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Их тут никогда не забанят. Я бы больше сказала, но забанят меня)
Скоро_вчера• 21 января в 09:51
Ответ дляПоторописька
Та наши те хто при корыте не хуже тех... У нас враг с двух сторон...
Тро Нью-Йорку• 21 января в 09:52
Ответ дляНапланетянка
Я теж, в нас вимикають постійно
Що ’я теж’?
Я про те, що вимикають кругом. А авторці чогось ввижається, що тільки в Тернополі, муляє їй той Буковель. І у мене є світло не тому, що не вимикають, а тому, що маю генератор.
А тема, щоб ще більше натравити українців один на одного.
Тро Нью-Йорку• 21 января в 09:53
Ответ дляМолчалка
Это где? Я выезжаю к вам!
Київська область. Давайте!
Просто у мене генератор.
ВільнаНазавжди• 21 января в 09:53
Ответ дляМарс атакует
А чому влада не розповідає нічого відносно пропозицій на перемовинах? Бо той Трамп вже перестав казати ’у вас козирів нема’ та забив болт. Таке враження що нам виставили ультиматум - здавайтеся, або припиняйте скиглити.
Може так і сказали. То що йдемо в окупацію?