мадам Везувий• 21 января в 11:04

Сколько могут жить после геморрагического инсульта?

Если в 2019 году был геморрагический инсульт ( человеку на тот момент было 49 лет).
Сколько человек может ещё прожить?
С учетом того, что сейчас этот человек курит, регулярно пьёт алкоголь ( бывает и по 3-4 дня без просвета) и ест жирную и неполезную еду.
Сколько может прожить?
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:16
Ответ дляЧервона рута
Ви в очікуванні чи в турботі?
Я так розумію в очікуванні, напевно автора її батько дістав вже до ручки. І що печально, таких навть на лікування не відправиш без їх згоди
Мальчижка• 21 января в 11:16
Ответ длямадам Везувий
А сколько обычно проходит времени между ними?
Тут слово ’звичайно’ не працює.
У батька через 7 років стався мікро, а ще через рік обширний інсульт, нажаль не врятували(
Мальчижка• 21 января в 11:16
Ответ длямадам Везувий
Тут слово ’звичайно’ не працює.
Потринділиця• 21 января в 11:16
Ответ длямадам Везувий
А повторный инсульт возможен?
Это он добухается до него? И тоже должны годы пройти?
Він кров розріжує алкоголем. І до речі для родичів саме страшніше,якщо овочем стане.
ВерСаСе• 21 января в 11:16
Автор, це так очевидно що ви незадоволені що людина живе. Нехай живе собі. Ви все чекаєте його смерті?
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:16
Ответ длямадам Везувий
Ну вот уже 7 год пошёл..(
Тримайтеся! Ви з ним проживаєте?
ВерСаСе• 21 января в 11:17
Ответ длямадам Везувий
Ну вот уже 7 год пошёл..(
То це добре, що організм відновився, людина не паралізована. Що вам не так?
автор мадам Везувий • 21 января в 11:18
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вы абсолютно правы(
Он меня выгоняет из собственной квартиры.
И хочет притащить сюда свою кобылу и жить здесь.
А мне идти некуда((
За всю жизнь мне вытрепал столько нервов, поломал психику ещё с детства.
Но вот чтоб из квартиры выгонять в мороз, чтоб привести сюда бабу и жить с ней…это вообще
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:18
Ответ дляВерСаСе
Якщо автор проживає з ним, ви розумієте який це ад?
Потринділиця• 21 января в 11:23
Ответ дляЧервона рута
Він п´яний, немитий, з високим рівнем цукру і холестирину в крові, а також з цигаркою в зубах може завтра посковзнутися і впасти головою об лід летально.
Фсьо! Кінець життя...
Якщо п’яний то ще й виживе
автор мадам Везувий • 21 января в 11:19
Ответ дляЧарівне зіллячко
Тримайтеся! Ви з ним проживаєте?
Да
После 18• 21 января в 11:19
Ответ длямадам Везувий
Ну серьезно?
Если вести такой образ жизни после болезни?
Серьёзно ,может через месяц ,а может десятки лет прожить .
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:19
Ответ длямадам Везувий
Вы абсолютно правы(
А мне идти некуда((
Квартира по документах тільки його?
Потринділиця• 21 января в 11:20
Ответ длямадам Везувий
Вот почему такая несправедливость в этой жизни?((
Ви краще так не думайте, тому може бути ще більша несправедливість. Радійте,що хоч сам миється і в туалет ходить.
автор мадам Везувий • 21 января в 11:20
Ответ дляЧарівне зіллячко
Квартира по документах тільки його?
Его и его матери ( моей бабушки).
Вот она меня и защищает как бы.
Но она живет а селе и сюда не ездит
Только по телефону
Потринділиця• 21 января в 11:23
Ответ длямадам Везувий
Другий інсульт може призвести до паралічу. Є кому доглядати?
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:22
Ответ длямадам Везувий
Его и его матери ( моей бабушки).
Вот она меня и защищает как бы.
Но она живет а селе и сюда не ездит
Только по телефону
Хай бабуся на вас перепише свою частку, тоді ви як закона власниця зможете викликати поліцію, коли виганяє, зараз нажаль він має право виганяти юридично, так як є власником. Совісті там немає
Потринділиця• 21 января в 11:23
Ответ длямадам Везувий
Вы абсолютно правы(
А мне идти некуда((
Мабуть проблема не в батьку, а в тому ,що ви, доросла жінка, не можете жити окремо самостійно.
автор мадам Везувий • 21 января в 11:24
Ответ дляЧарівне зіллячко
Спасибо. Но мне кажется, она сейчас не перепишет на меня
Это ж нужно ездить, оформлять эти бумаги(
А она не ходячая. С ногами проблемы
Потринділиця• 21 января в 11:25
Ответ дляЧарівне зіллячко
Там не совість , там білочки. В мене зять такий же, доречі також після інсульту і вже 15-й рік мабуть пройшов. Взуття правильно не може одягти, але бухає.
Сестра все це терпить. Як на мене,то краще вже з мамою жити. Але то її життя.
Залізна пані• 21 января в 11:25
Ответ длямадам Везувий
Ну серьезно?
Ну буде ще один інсульт.
Лежатиме в ліжку і пускатиме слину ще років 20
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:26
Ответ длямадам Везувий
А она не ходячая. С ногами проблемы
Можна викликати нотаріуса додому, вона може написати ген доручення на вас і ви оформите на себе.
автор мадам Везувий • 21 января в 11:26
Ответ дляПотринділиця
Вы своего единственного ребёнка тоже зимой в войну на мороз бы выкинули, чтоб привести мужика и жить с ним?
И с чего вы взяли что я доросла жинка?
Мне 24 года недавно исполнилось.
А если вы спокойно выкинули б на улицу своего ребёнка…пожалуйста не пишите в этой теме
А я с Рио-де-Житомира!• 21 января в 11:30
Ответ длямадам Везувий
Ну серьезно?
Был у нас сосед, у него был 5! инсультов. После всех он пил периодически, не запоями, просто с мужиками во дворе. После пятого умер. Все инсульты были примерно в течение 10 лет. На момент смерти ему было под 70.
автор мадам Везувий • 21 января в 11:27
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дякую вам дуже
Потринділиця• 21 января в 11:33
Ответ длямадам Везувий
И с чего вы взяли что я доросла жинка?
Мне 24 года недавно исполнилось.
Моя сім´я до вас ніякого відношення не має. І я не вживаю алкоголь. У вас винні всі, крім вас. Ви бажаєте людині смерті і звинувачуєте всіх, замість того,щоб докласти зусиль і поїхати від цього кошмару. Для вас це єдиний вихід. Якщо не можеш змінити ситуацію, треба від неї пійти, якщо не можеш прийняти.
І доречі я в 24 жила окремо від батьків саме тому, що вони сварилися і я не хотіла в цьому жити, тому поступила в університет в іншому місті. І в 24 працювала, щоб не повертатися додому і знімала кімнату в комуналці.
Моя племінниця 23-рісна ( батько якої доречі також алкаш після інсульту ) поїхала в інше місто і працює вже 4 роки.
Якщо вам просто понити , то не бажайте людині смерті -це пагано перш за все для вас.
муха в кедах• 21 января в 11:33
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну образ жизни конечно… с учетом его сложно сказать. Если бы вел здоровый, сказала бы что можно дожить до глубокой старости.
А зачем ему до глубокой старости? Чтобы что? Может, у него денег много, бизнес, недвижимость? Он себе выбрал остаток жизни в простых удовольствиях, сколько отмеряно, столько и проживет
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:34
Ответ дляПотринділиця
Я жила в такому аду, рано вийшла заміж, аби тільки втекти звідти, моє дитинство, це вічно пяний батько, скандали, побиття і маму і мене, одного разу ледь не задушив, якби не сусіди....скільки разів благала маму піти.....ітог, ранній брак, рано народила....дитинства не було, юності теж, подорослішала з 6 років, це були першопричини того, що в 39 в мене також стався інсульт, я думала все, життя скінчилося, обличчя перекосило, мова порушена, ліва рука не працює і щн всього багато....але взяла себе в руки і за рік відновилася. Саме перше що я зробила, коли вийшла з лікарні, знайшла психолога, і мені дуже пощастило з нею. Ось така історія, автор думайте про себе в першу чергу! Скільки вам років?
автор мадам Везувий • 21 января в 11:37
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дуже вас розумію((
Міцного здоров’я вам!!
Мені 24
Чарівне зіллячко• 21 января в 11:41
Ответ длямадам Везувий
Дуже вас розумію((
Міцного здоров’я вам!!
Мені 24
Дякую! Все в вас буде добре, обіймаю!