Завжди з рушником• 21 января в 13:40
На сьогоднішній день як думаєте, кого все ж таки мала б обрати Жаді?
Я за Зейна)
Завжди з рушником
• 21 января в 14:34
Ответ дляКурочка-чубаточка
Он же лукасу говорил, что часто бегал налево
Та то він крутішим хотів здаватися, понтувався, ніколи їй не зраджував, так, загравав тільки на пляжі до молоденьких і не більше, ще й сам ревнував дружину, вони порядні обоє в цьому плані були
ПампушОК• 21 января в 14:35
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну оце єдиний норм мужик.
ПампушОК• 21 января в 14:38
Ответ дляЗавжди з рушником
хотя то что заигрывал с другими плохо.
Ну а любить того кто таскался, был женат или детей наплодил от другой - анриал, мишшен импоссибл
Завжди з рушником
• 21 января в 14:38
Ответ дляПампушОК
Просто из за его денег, это единственное что может привлечь в таком
Нііі…. Жінки велися на гроші і статус мільйонера, але як Іветті сказала, їм тільки бабло треба, сказала « я люблю його гроші, але і його люблю теж, а ті всі курки ні». І ви ж бачили, це було чесно сказано
ПампушОК• 21 января в 14:39
Ответ дляЗавжди з рушником
это фильм, вымысел, и любовь к нему тоже
Майструю крила• 21 января в 14:39
Ответ дляЗавжди з рушником
Але він егоїст. Як потім сказав дядя Алі, він ще й любить страждати. Може б якби все було ідеально, то спеціально б одружився вдруге, щоб всім нерви лоскатати, як вчинив наприклад із Ранією, вже б могли жити собі з молодою гарною дружиною, нє він ще одну, вже третю привів
Я теж на це звернула увагу. Таке враження, що в Саїда в якийсь момент відкрилась чакра ’люблю щоб вдома був срач і хаос’
- це десь в тих серіях де ці дві молоді дружини в нього постійно гризлись і їх змушені були рознімати
ПампушОК• 21 января в 14:40
Ответ дляЗавжди з рушником
я за бабки тоже могу сказать даже кобелю что люблю
Если только так этот жлоб раскошелится
Завжди з рушником
• 21 января в 14:40
Ответ дляПампушОК
хотя то что заигрывал с другими плохо.
Так вони не знайомі були, коли він одружений був)))) Коли зійшлися, діти вже виросли, дружина дуже давно померла, ще в дитинстві дітей. Він все для них зробив і що, через двадцять років жінку знайти собі не можна тепер?)😁
ПампушОК• 21 января в 14:41
Ответ дляЗавжди з рушником
може
просто це не про любов, а про зручність.
Його неможливо любити, хотіти
Жирафовое варьенье• 21 января в 14:41
Ответ дляSo_so
Предохраняться нужно было, тогда бы могла выбрать себя.
Она и так предохранялась сначала.
А вообще не надо было замуж выходить.
Завжди з рушником
• 21 января в 14:41
Ответ дляПампушОК
Если только так этот жлоб раскошелится
Щось ви зла така))) Назіра ти?))))
ПампушОК• 21 января в 14:42
Ответ дляЗавжди з рушником
Щось ви зла така))) Назіра ти?))))
я не зла, я реалист :)
ПампушОК• 21 января в 14:42
Ответ дляЗавжди з рушником
Щось ви зла така))) Назіра ти?))))
а че злого?
Завжди з рушником
• 21 января в 14:43
Ответ дляМайструю крила
Хоча він міг в гармонії жити з Ранією, вона його облюблювала, він би свій темперамент їй віддавав і все було б ок) Але Ранія прийняла б другу дружину і третю, то сестра її ще підкручувала там же треба і не треба
Завжди з рушником
• 21 января в 14:46
Ответ дляПампушОК
я не зла, я реалист :)
Точно Назіра))) Зато вона в результаті залишилася з підкачаним розумним, гарним Міро і звалила з ним вдвох подалі від всіх жити своє життя)))
фан L.O.S.T.• 21 января в 14:56
Забить на мужиков, пойти учиться и на работу. Выбор между соплежуем и маньяком - так себе выбор.
Ухахайкина• 21 января в 15:07
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я тоже думаю, что если бы она выучилась на врача, как хотела, то встретила бы потом достойного мужчину, которого нет в сериале. Единственный вывод, который нужно сделать из этого сериала, что женщине нужно учиться и быть самодомтаточной, чтобы не попасть в безвыходную ситуацию с абъюзером.
ПампушОК• 21 января в 15:07
Ответ дляЗавжди з рушником
Нє, мені не треба ні гарний, ні негарний)
Я не люблю ні чоловіків, ні секс, і відносин не хочу
ПампушОК• 21 января в 15:07
Ответ дляфан L.O.S.T.
отож
ПампушОК• 21 января в 15:09
Ответ дляУхахайкина
сериал о том что жизнь с любым мужиком хуже чем без него.
Бритоножка• 21 января в 15:28
Не люблю этот сериал, там все кукарекнутые.. А этот нытик гг больше всех. Лукас..беееее...
Законна дружина• 21 января в 16:09
Ответ дляВиправлялочка
Саїда, життя щасливіше, коли тебе чоловік кохає більше, ще й мільйонер.
Ваша правда.Підтримую.
66сезон666серия• 21 января в 16:47
Во всем Клоне единственный нормальный мужик Шанди. Остальные - абьюзеры на почве религии, денег, бытового абьюза и т.д. Потому женщины этогг сериала никогда нормальных отношений на себе и не испытывали. Плюс создатели многих слишком карикатуризировали.
Жади - не попади в мусульманскую культуру, встретила бы нормального парня и никакой драмы бы там не было. А так: росла в одной культуре, а взрослую жизнь заставили жить в другой и вовсе не дружественной по убеждениям.
Завжди з рушником
• 21 января в 16:48
Ответ для66сезон666серия
О, доречі, Шанді реально достойний персонаж 👍
Він надійний і порядний.