Спішу - перекидаюсь• 21 января в 16:24

Нужно ли рвать молочные,здоровые зубы?

Только потому что возраст пришёл. Сыну 11 лет и два месяца, были сегодня у врача, сказал нужно вырвать шесть зубов, абсолютно здоровых
когдадеЦкие• 21 января в 19:23
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ортодонты последние годы почувствовали себя богами. Природа? Зачем, сделаем сами за ваш счет
Моему тоже рекомендовали удалить 2, сами выпали когда пришёл их час.
До чого тут природа? Сучасні діти менше вживають твердої їжі, у багатьох щелепи недорозвинені. Тож на природу сподіватися не варто. У вас дивний підхід до здоров´я дитинм недостатньо розвинені щелепи це не тільки естетичні проблеми (а тут навіть лице буде виглядати не дуже привабливо через маленьке підборіддя), це і проблеми зі здоров´ям всього організму загалом.
АяВсёЗнаю• 21 января в 19:38
Ответ длякогдадеЦкие
Вы ортодонт, понятно
когдадеЦкие• 21 января в 19:39
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вы ортодонт, понятно
Ні, я не ортодонт. Ваша дитина - ваша відповідальність