Україна понад усе!• 21 января в 17:24

Как вы организуете запасы продуктов, чтобы потом не находить просроченные

и забытые банки в глубине шкафа? Поделитесь живыми лайфхаками пожалуйста
Я шалунья• 21 января в 17:25
Составляю список покупок на неделю, предварительно пересматривая остатки
Алина-1240• 21 января в 17:25
Покупать стала на день-два, иначе куча пропадало, стало жалко
Мовчу, але хочу• 21 января в 17:25
А что за банки в глубине шкафа, и какие просроченніе, творог максимум скиснет, или сваренніе недоеденніе, макароні
Сиреневая цапля• 21 января в 17:25
Консервы рассортировала и распихала по несколькими коробкам, написала сверху на коробке год, до когда хранится.
Но это только во время войны. В обычное время не делаю запасы.
Кому там слова не давали• 21 января в 17:29
Пересматриваю периодически.
Но вот на днях ананасы в банке просроченные нашла. Надо срочно открыть
Кіма кепка• 21 января в 17:30
Купую мʼясо, рибу, морепродукти, ділю порціями і ставлю в холодильник. Купую крупи і ставлю в шафку, купую овочі завжди свіжі, як і яйця. Всяке гімно не скуповую тоннами. Для чого?
Мішечок щастя• 21 января в 17:33
А чего их находить? Я покупаю только то, что мы едим.
Купила по акции 20 банок кукурузы осенью- уже доедаем. Тунец, печень трески - беру всегда упаковками. У меня может 5 - 10 банок печени трески в неделю уйти). Если я 3 упаковки взяла - чему там пропадать?)
ТигрЛьвович• 21 января в 17:37
Розставляю від найстаршого
Кумедна• 21 января в 17:39
Різні консерви максимум до 5 шт. Вересовські кабачкова ікра і тощо упаковкою. Беру в їжу, що старше.
Люблю кетчуп• 21 января в 17:40
Не роблю записи. Коли почалась війна, то піддалася паніці і скупила все що треба і не треба. Потім багато чого зіпсувалося. Купую максимум на тиждень. Продуктовий магазин в мене поруч, можу й кожного дня зайти, мені не важко. Хліб в холодильнику не тримаю теж, купую свіжий.
Люблю кетчуп• 21 января в 17:43
Ответ дляКумедна
Верес принципово не купую. Власник проросійський олігарх Новинський.
Кумедна• 21 января в 17:48
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мені подобається якість. Богато років покупаю
Заставляличка• 21 января в 18:56
У мене немає стільки запасів, щоб потім знаходити протерміноване. За винятком, якщо хтось віддав щось не потрібне, що я не вживаю. Викинути соромно, стоїть, поки не зіпсується.
Гадаю_По_шнуркам• 21 января в 19:20
Ответ дляЛюблю кетчуп
Це добре коли працює. Ми не піддалися паниці-добреи, що хоч трохи було їжі.. а взяти ніде