Пешеходик• 21 января в 20:26
Зекономила чи не дуже?
Тушка курки - 95 грн/кг. Збиралась купити 2 четвертини, 2 стегна і 4 крила. За курку заплатила 250 грн і з неї 2 філе бонусом. Але чомусь здається, що окремо частини обійтися б дешевше, без врахування філе. Вірніше, витратила б менше грошей за одну покупку. Але було б без філе... Наче зекономила, і наче ні. Готова курка гриль приблизно стільки ж коштує. Приблизно 280 грн останній раз купувала.
Пешеходик
• 21 января в 21:07
Ответ для#Пойду_кгадалке
Куриная тема)
Я недавно пришла с магазина,набрала фигни и тоже думала,как сэкономить,купила бедра 2 кг. Конечно кости вес тянут,но тем не менее
Якось купила гомілки для тушкування, наче й не сильно дорого, й смачно, але й не наїсишся через кістки, якщо близько половини ваги йде у смітник.
Борець за гаманець• 21 января в 21:28
Ответ дляСмайликівна
Много раз считали, купить курицу выгоднее, чем запчасти. И еще выгоднее купить три крупные курицы и наделать полуфабрикатов, наморозить их и бульон.
А я кроме филе из целой курицы вообще не понимаю,куда деть два крыла и две ножи. Ни туда и ни сюда....
Пешеходик
• 21 января в 21:29
Ответ дляКоко Шанель
Завжди беру курку. Ви добрячу курку купили, там десь філе грам 800 буде, а ще каркас на суп. Я купую курку, відділяю філе на відбивні, биточки. М´ясо з гомілок, стегон, і ще де зріжу на фарш, а каркас, крила, кістки на бульйон. Вважаю що так вигідно.
Дякую!)
Пешеходик
• 21 января в 21:31
Ответ дляПупуговка
Считала как-то, целая курица выгоднее где-то на 23-25% чем если все запчасти брать по отдельности
То ж і я так подумала, коли купувала, але потім взяли сумніви.
Пушка заряджена• 21 января в 22:48
Ответ дляПешеходик
Наступного разу куплю все окремо. Без філе, бо воно близько 240 грн/кг в найближчому супермаркеті, то дешевше точно не вийде.
У нас филе 210. Кожу, жопу и жир вы едите? Я выбрасываю. Спину, шею не едим
Пешеходик
• 22 января в 06:45
Ответ дляПушка заряджена
Шкіру їм, жопа вирізається, а жир стікає в бульйон при варці. Шиї немає. За винятком кісток все їстівне залишається. Бульйон не їм.