Сусідка знизу• вчера в 21:51
Это свет раз в неделю будет?
Куда уже хуже, если свет по 2 часа ночью?
⚡️Енергетики підготували кілька технічних рішень, які вже найближчими днями дозволять у Києві перейти від екстрених відключень до більш жорстких, але передбачуваних графіків, — міністр енергетики
Пилосмок працює• вчера в 21:53
Ну лучше графики чем то что сейчас. Скачки в сети, свет непонятно когда
Сусідка знизу
• вчера в 21:56
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Зачем вам ночью свет?
У меня тот же вопрос, нафига он на 2 часа ночью если люди спят. В другое время его не дают
ХуАнита• вчера в 21:57
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Зачем вам ночью свет?
Мені як раз вночі краще) заряджати батареї по нічному тарифу.
Сусідка знизу
• вчера в 21:56
Ответ дляПеремелица
Да. Раз в неделю, зато целые сутки
Так не на день, а на час/два)
Зашла на 5минут• вчера в 21:57
Со светом всё хуже и хуже.Каждый следующий день херовее предыдущегого.
Котогосподиня• вчера в 21:59
Ответ дляПилосмок працює
Однозначно
Анонім Секретар• вчера в 22:03
Мені цікаво хто зекономив за цей час? І як ці відключення впливають позитивно на енергосистему? Бо мої платіжки за електроенергію менші не стали, а навпаки більші.
пьЯНА• вчера в 22:05
У нас на работе в актовом зале сделали пункт незламеості для детей и родственников сотрудников. Свет, вода, столовая работают.Некоторые организации так же начали открывать подобное.
Котогосподиня• вчера в 22:05
Ответ дляСусідка знизу
Для тех кто работает) работающим в офисах лучше пару часов ночью, чем днем когда их вообще дома нет
Анонім Секретар• вчера в 22:05
Ответ дляЗашла на 5минут
В нас сьогодні світло було з 12 до 13-00, і двічі увечері по 20 та 10 хвилин) Це вже просто якийсь треш.
Володарка мрій• вчера в 22:11
Я в а#уе, черкасская область по 18 часов завтра без света, мы походу уже линия фронта!!!
Цикавенная• вчера в 22:12
Ответ дляАнонім Секретар
А це все через економію ?
Сусідка знизу
• вчера в 22:12
Ответ дляВолодарка мрій
Вам ещё везет, в Киеве нет сутками, максимум на 2 часа ночью в основном
Радужная форель• вчера в 22:14
Ответ дляВолодарка мрій
Николаевская так же ..по 19 часов
Перемелица• вчера в 22:17
Ответ дляСусідка знизу
Так не на день, а на час/два)
Да? А, ну, кто-то приспособится. Кто-то уедет. Как-то будет.
Закусенец• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Секретар
Економія точно є. БО раніше прання було - ну не повна пралка ладно все одно виперу. зараз по повній вже накопичується. КОмпи не працюють без світла. Менше фен, практично відсутня праска, менше додаткові до газу електричні девайси типу аероглиля, кавомашини, тощо
Вітаміни косметика• 2 часа назад
Кривий Ріг - за тиждень 7 , 5 ,6 7, 8, 5 , 5 - я вже записую....нема вже сил від такої роскоші ..це за сутки світло...і зазвичай вночі більше.і це щоб ще щось не замкнуло- не забули нас включити. чи щоб не вибило....Тому ми ще шикуємо. До Києва наше місто допомогу вам генератори відправило..
Рятівник Малібу• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Секретар
Там фигня эта после отключения когда включается свет, больше мотает счётчик, поэтому и суммы больше
Рятівник Малібу• 2 часа назад
Вообще конечно трындец над людьми так издеваться,
Самое грустное не еда , а нервы сдают просто ,
Ты как собака на проводке постоянно, как хозяин захочет так и будет
Рашка понятно что виноваты , но и наши управители не отстают
Анонім Секретар• 2 часа назад
Ответ дляЗакусенец
В мене економії ніякої взагалі. Світло вмикають на годину і працює і заряджається все в будинку. Навіть на 20-30 кВ більше споживаємо ніж в тому році взимку.
Вітаміни косметика• 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
я прокидаюся та можу пралку увімкнути..зарядити що треба, можу і працбвати до 3х ночі. Для мене це норм...А що робити коли зранку двое дітей онлайн...треба якось виживати...Завтра о 5 підь´ом поки 1.5 години світло буде...На те і розраховано що не усі прокинуться і користуваів мало буде
Закусенец• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Секретар
Я описала звідки економія, її не може не бути. Або якісь ннн-ватні флошки заряджуються.
Меломанка Маланка• 2 часа назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну ,а дальше? 😓 Раз в месяц ?