Просто каралева• 21 января в 11:39

У кого мальчики 16 лет живет за границей - военный учет

В 16 лет надо стать на учет и получить приписное. Кто живет за границей с детьми, что думаете? Будете становиться? Как лучше поступить я хз. Чтоб потом не было палок в колеса с получением паспорта
Силиконочка• 22 января в 01:13
Блін, дівчата, куди тема зайшла?
Основне питання про хлопців 16+ і що з ними робити.
Маю наступні питання, може хтось відповість. Сину 16.
1. Чим відрізняється отримання нового (чергового) закордонного паспорта в посольстві і в дп документ конкретно в цьому віці?
2. Нащо конкретно йому зараз внутрішній паспорт? В 16 він буде на 4 роки (чи всеодно до 18ти?), тобто приміром до 18-20. Якщо в цей час в нього буде закордонний на 10 років. Скрізь написано, що закордонний паспорт є підтвердженням громадянства України, отже в чому може стояти питання при легалізації/отриманні постійного статусу в іншій країні? Внутрішній ще не чула, що десь потребують.
3. Видача атестата законодавчо не прив´язана до зобов´язання мати внутрішній паспорт або стояти на обліку, атестат зобов´язані видати по свідоцтву про народження чи іншому документу, який підтверджує особистість, навіть по закордонному паспорту.
4. Закордонний також роблять на основі ще діючого попереднього.
Отже, нащо може бути внутрішній паспорт і всякі постановки на облік?
Мама Никитки-2• 22 января в 01:19
Ответ дляСиликоночка
Блін, дівчата, куди тема зайшла?
Після 14 років закордонний паспорт не вдадуть без айді.
Після 17 років дитину автоматично поставлять на облік при зверненні за будь-якими офіційними документами чи діями ( наприклад зняття з реєстрації)
Я шалунья• 22 января в 01:28
Девочки, а если у сына инн нет, то загран сделать не выйдет в дп документ? Айди есть
Мама Никитки-2• 22 января в 01:56
Ответ дляВерочка 100%
Той, хто приймає документи, показує офіційні вимоги, за законом чи ще за якимись офіційними документами. Ну і не приймає документи, якщо клієнт не подав повний перелік документів. Не приймає, і крапка. У неї є вхід в офіційну систему. Так от, вашу справу просто не реєструють. Що ви пропонуєте? Битися? Чи що? Є офіційний перелік. Ви така цікава. От чоловіків не випускають закордон з 2022. Всі блогери-юристи кажуть, що це незаконно. Але при перетині кордону, коли озброєні прикордонники це все охороняють, щось ніхто скандалити не хоче. Так і я. Звернулась до офіційної державної установи. Мені надали перелік документів, згідно з якогось закону чи постанови. Все. Битися не буду. Там охорона. Та і жінка, що приймає документи, навряд вона вирішує щодо цього переліку. В мене ще прописку домашню перевіряли.
Все правильно ви пишете. Є нові зміни до порядку оформлення закордонних паспортів
Більше того, тепер в обовʼязковому порядку ще й вимагатимуть індифікаційний номер, для всіх, крім новонароджених
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-п#n90...
Мама Никитки-2• 22 января в 02:01
Ответ дляСиликоночка
Блін, дівчата, куди тема зайшла?
З 14 років дитина зобовʼязана отримати паспорт. Це законодавча норма. Ви можете її ігнорувати, но державні установи не мають права. Так шо внутрішній паспорт для видачі атестатів потрібен
Мама Никитки-2• 22 января в 02:01
Ответ дляЯ шалунья
Замовити можно онлайн. Чи хтось отримає за довіреністю
Жена_КотораяСтена• 22 января в 02:11
Ответ дляКотомафия
А как паспорт вы будете заграничный получать? Когда выйдет срок старого
Для этого учет не нужен
Жена_КотораяСтена• 22 января в 02:19
Ответ дляСиликоночка
Блін, дівчата, куди тема зайшла?
В дп документ не зроблять паспорт без айді, посольство робить.
Стосовно атестата не знаю, краще в школі запитати. Для всього іншого айді не потрібен
Жена_КотораяСтена• 22 января в 02:27
Ответ дляНе стесняюсь
Д🤦🏼‍♀️
Паспорти в посольствах не роблять ЧОЛОВІКАМ 18-60 по всьому світі!!!!
Консульства не обслуговують українських чоловіків зараз!
Обслуговують консульства, але треба встановити резерв. В резерві ти можеш бути в розшуку, зі штрафом. Це не впливає на подачу на паспорт. Головне щоб був резерв і формувався код
Жена_КотораяСтена• 22 января в 02:28
Ответ дляНе стесняюсь
Статус в резерві повинен бути зелений і виключно зелений! А такого статусу ні у кого немає, бо за кілька днів після реєстрації в резерв, всім приходить статус «у розшуку», через неявку в тцк. Ніхто з чоловіків немає потрібного зеленого статусу! В 99,9% чоловік резерв червоний або оранжевий, а з таким КОНСУЛЬСТВА НЕ ОБСЛУГОВУЮТЬ!
Це в якому консульстві таке?
Не стесняюсь• 22 января в 02:30
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Та ні. Категорично не обслуговують консульства, а особливо в Європі чоловіків без зеленого статусу « на обліку, дані оновлено»
Статус Порушення в резерві і ти вже не подасиш заявку на реєстрацію в чергу
Не стесняюсь• 22 января в 02:31
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Це в якому консульстві таке?
В європейських
Не стесняюсь• 22 января в 02:31
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Це в якому консульстві таке?
В канаді
Жена_КотораяСтена• 22 января в 02:41
Ответ дляНе стесняюсь
В канаді
В Канаді роблять паспорти з порушенням обліку і консульства і дп документ.
Зайдіть в телеграм групу PR cuaet і запитайте чоловіків перш ніж це писати.
Для консульства повинен бути тільки резерв і код формуватися.
Весотехник• 22 января в 06:14
Ответ дляДуняша
Нужен, если нужно будет отказаться от гражданства
А смысл? Ещё никто самостоятельно из гражданства не вышел. Даже имея другое давным давно
Весотехник• 22 января в 06:15
Ответ дляМама Никитки-2
Після 14 років без пластику закордонний паспорт отримати неможливо.
В 17 получает пластик и загран. Второй документ на 10 лет, первый на 4 года.
Простецкая• 22 января в 08:26
Ответ дляНу шо не так?
Банк вимагає два документи з фото, а не внутрішній паспорт. Водійські права можна надати чи вид на проживання, якщо на ньому є фото. Поняття ’прописка’ за кордоном відсутня. Є місце проживання, і воно там, де ти зараз живеш. Підтверджується, наприклад, рахунком на комунальні послуги.
Я написала о реальности. И прописка местная есть, но запросили украинскую. И документы с фото это те, которые они просят, а не которые мне хочется. И налоговый местный номер есть, но запросили украинский в том числе.
Возможно в 2022 все было чуть проще, но сейчас Украина подписала кучу обязательств , в том числе и в банковской сфере, и собирают о нас полную информацию.
Простецкая• 22 января в 08:31
Ответ дляНу шо не так?
Якщо вже є закордонний паспорт, то подавати внутрішній для виготовлення нового закордонного не потрібно. Так написано на сайті посольства України у Парижі.
На заборе тоже пишут 🤷‍♀️
У нас не вышло. Только новая карта, а потом паспорт. Очень часто практика расходится с теорией.
Простецкая• 22 января в 08:35
Ответ дляНу шо не так?
Куди ставлять ’прописку’? У який документ? У Нідерландах половина населення живе в орендованому житлі. То що ви називаєте пропискою?
Другими словами место регистрации
Дуняша• 22 января в 08:48
Ответ дляВесотехник
Смысл в том, что не во всех странах разрешено иметь два гражданства

И люди выходят из укр гражданства - очень долго и мучительно, но выходят
Сон і дрімота• 22 января в 09:05
Ответ дляЯ шалунья
На айді не вказаний інн?
Мама Никитки-2• 22 января в 09:18
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не робить і посольство. Є перелік документів, визначених законодавчо.
Мама Никитки-2• 22 января в 09:23
Ответ дляВесотехник
Це при подачі одночасно. Повернули цю опцію знов. А так, без пластику ніхто закордонний паспорт робити не буде.
Мама Никитки-2• 22 января в 09:24
Ответ дляСон і дрімота
На айді не вказаний інн?
Якщо раніше не отримували то не буде вказаний. Податкова автоматично номер не видає
Ms. Доброта• 22 января в 09:29
Ответ дляКоролеВешна
так вроде по закону можно иметь два заграна? зачем говорить что потеряли?
Можно конечно, потеряли старый который бы закончился до 18 лет
А так 2 новых на 10 лет - действуют до 2034 года
Я шалунья• 22 января в 10:17
Ответ дляМама Никитки-2
На карте есть номер РНОКПП
автор Просто каралева • 22 января в 12:58
Ответ дляПластилин_Колец
Я Вам ещё раз говорю,эта новость была в начале этого года,возможно НЕ на Украина онлайн
.....
Да какая разница когда была эта новость. Вопрос в сути.
Мама Никитки-2• 22 января в 13:05
Ответ дляЯ шалунья
На карте есть номер РНОКПП
Якщо ви писали заяву на отримання. Якщо ні то номеру немає.
Дуняша• 22 января в 13:32
Это новость для тех, кто не хочет ребенку оформлять идентификационный код:

Увага❗️
Зміни до законодавства щодо оформлення закордонного паспорта
ℹ Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2025 року № 1709, якою внесено зміни до постанови КМУ від 7 травня 2014 року № 152, внесення реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП) до заяви-анкети під час оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон є обов’язковим.
🔹 Винятки:
▪️ оформлення паспорта новонародженим дітям;
▪️ особи, які офіційно відмовилися від прийняття РНОКПП з релігійних причин та повідомили про це відповідний контролюючий орган.
ℹ️ Внесення РНОКПП необхідне для забезпечення інформаційної взаємодії Відомчої інформаційної системи МЗС України з:
▪️ Єдиним державним демографічним реєстром;
▪️ Єдиним порталом державних послуг «Дія».
🖥️ Оформлення РНОКПП можливе через представника (дитини), у тому числі онлайн через портал «Дія».
Пластилин_Колец• 22 января в 15:16
Ответ дляПросто каралева
Да это понятно...Вы ж сами волосы на груди рвали доказывая когда ж эта самая новость((((((