Пульт от линолеума• сегодня в 04:52
Не розумію, чому стільки тем що важко
без світла і що холодно. Раніше жила в старому панельному домі з ледь теплими батареями і там постійно було трошки вище 0 в морози, а максимум 7-8 град .Теж світло часто виключали, але такої паніки ні в кого не було. Чи я щось не так розумію?
Повітруля• сегодня в 05:02
Конечно вы не понимаете. Даже вот для примера. Свет за вчера был часа 3. Сегодня ночью дали, встала в 3 ночи, а и что. Автоматы выбивает, напряжение ниже 180. Скоро уже выключают снова, угадайте сделано ли хоть что-то? Даже стиралка не достирала еще. Это считается что у нас есть свет?
ФсеСама• сегодня в 05:03
Щас вы нам расскажете, как жили в СССР и ели бумажную колбасу поэтому и нам надо
Пульт от линолеума
• сегодня в 05:04
Ответ дляВесела моль
А где вы сейчас живёте?
Київ, новий дом, є 2 станції, вчора не було більше доби світла і їх вже не вистачило.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:06
Ви психологічний момент не враховує, страх перед невідомим? Раніше Ви розуміли що мир і стабільність, а зараз війна і неможливість спрогнозувати ситуацію? Скарги на холод, це вже побочка від психологічного стану, так би сказала моя знайома пстхотерапевт
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:05
Ответ дляПульт от линолеума
Ну? То це хіба добре?
Пульт от линолеума
• сегодня в 05:05
Ответ дляПовітруля
Ну тогда понимаю, а какой дом у Вас?
Весела моль• сегодня в 05:06
Ответ дляПульт от линолеума
Ну значит Вам , ок! Вы терпила, таких как вы хватает) есть другие люди по типу. К чему странные вопросы задаёте. Тина Кароль надыхает наверное
Пульт от линолеума
• сегодня в 05:07
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Згодна, цей фактор також впливає, але з іншого боку чого ми всі ще тут не бачили окрім ядерної зброї?
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:07
Ответ дляВесела моль
мене гріє надія лише на те, що до весни стає все менше.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:08
Ответ дляПульт от линолеума
Чекайте з кожним днем все більше жертв цієї війни...
Пульт от линолеума
• сегодня в 05:11
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну? То це хіба добре?
Звісно не добре, не комфортно, але ж не настільки прямо жахливо.Жахливо було, коли дитина захворіла коклюшем, коли не проходили приступи кашлю і кінця краю видно не було цьому.Вмя посивіла.А ці відключення взагалі не відчуваються .зможе зі мною щось не так.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:11
Ответ дляПульт от линолеума
В мене чоловік бачив пошкодження від орєшніка в Львові. Хорошого від такого прильоту немає, навіть без ядерної частини, дуже багато пошкодженнь. Радійте тому, що Ви не бачите результатів прильотів... Бо це дуже важкі емоції. А емоції компенсує наше тіло..
Пульт от линолеума
• сегодня в 05:14
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А яка приблизно площа пошкоджень? Я бачила наслідки збитої ракети в 200 метрів від дома, так від емоцій всю трясло пару днів.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:14
Ответ дляПульт от линолеума
Ну? А якщо десь дитина хвора ще додатково дискомфорт від знеструмленння?
Тиждень як знайшли місце в приватному будинку для літніх людей 80 річній свекрусі, бо жити без ел.живлення маломобільна людина з поганим зором не може без догляду.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:15
Ответ дляПульт от линолеума
3 км в радіусі чи діаметрі, тут не скажу, велика площа казав.
Пульт от линолеума
• сегодня в 05:16
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Для таких людей це жахливі умови, добре що знайшли для неї щось комфортне.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:17
Ответ дляПульт от линолеума
Такі емоції приймає Ваше тіло і треба якось їх компенсувати( теплом, затишком) , а тут і того немає. Звичайно людям важко то все сприймати
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:18
Ответ дляПульт от линолеума
Ну, от коли хтось тут пише, що погано, то значить погано. Від добра добра не шукають
Пульт от линолеума
• сегодня в 05:21
Ответ дляМорковку дай
А где вы раньше жили в таких условиях?
Дніпровський район, Хрущьовка в Києві. Не пощастило з домом.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:23
Ответ дляПульт от линолеума
Так війни не було: тепло було в школах, магазинах, у друзів. А зараз...цей жах
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 05:29
Ответ дляПульт от линолеума
В нас на заводі замерзли труби в столвій. Їдальня годувати людей не зможе. А це був для багатьох вихід в даній ситуації свіжа тепла їжа на роботі в обід . Зрозуміло, що знайдеться рішення, але ж додатковий дискомфорт
Алина-1240• сегодня в 05:33
Мля, наверное потому, что мерзнут? Все на гаджетах, мир давно тронулся вперед
Алина-1240• сегодня в 05:35
И когда это в детстве надолго свет отключали? Я 90 года, выключали по вечерам максимум на час два, батареи всегда грели, хавка была( да консервы, колбаса, крупы) но голодные не сидели.
Мамкиня доця• сегодня в 05:36
Ответ дляПульт от линолеума
Никогда в домах не было нуля градусов
Алина-1240• сегодня в 05:37
Ответ дляМамкиня доця
Никогда в домах не было нуля градусов
И +телефон проводной был, плита газовая, колонка газовая или горячая вода. Компов не было. Тот свет и не нужен был
Мамкиня доця• сегодня в 05:39
В 90-е в какую-то зиму у меня в комнате пару дней было 8°, но при этом была горячая вода, аж кипяток, и свет всегда. Сейчас у меня 9°, воды нет, света нет.