Мотористка• вчера в 12:29
Оскарження рішення Нафтогазу
Вітаю, маю питання, може хтось стикався.
Моя свекруха з початку війни проживає одинока в селі. Син і дочка прописані з нею в будинку, але син не живе 15 років, в дочка з осені 2022р. Свекор помер 10 років тому. Ми з чоловіком( її другим сином) у мене.
Так вийшло , що при повірці газового лічильника у нього виявили втручання. Свекруха думає, що можливо колись свекор туди і заліз, щось там скрутити, але тепер вже його не спитаєш. Незалежна експертиза це підтвердила.
Тепер вона змушена заплатити 70 тис грн штрафу, для пенсіонерки це великі гроші, ми допоможемо, але... Можливо хтось з таким стикався і оскаржував в суді. Чи можливо зменшити суму штрафу, оскільки вони не врахували того, що 2 дітей не проживають фактично, в порахували за 3-х. Чи не вартує навіть братися оскаржувати, а укласти договір реструктуризації та й усе .
Дякую.
Мотористка
• вчера в 12:31
Ответ дляРеанимация
Яка різниця хто прописаний, якщо лічильник?
Так, але вони розраховували суму штрафу по середньому від кількості прописаних осіб. Але фактично проживає одна особа.
Несу добро людям• вчера в 12:32
У вас нема доказової бази про те, що цим газом не користувалися всі сусіди з вулиці.
Засідання комісії було? Хто на ньому з вас був присутній?
Мотористка
• вчера в 12:33
Ответ дляНесу добро людям
Було. Тільки свекруха.
Помидорина• вчера в 12:33
Яка різниця, хто там живе?
Штраф від кількості людей не залежить.
І на обігрів будинку кількість проживаючих людей теж не впливає.
Штраф від кількості людей не залежить.
Несу добро людям• вчера в 12:34
Ответ дляМотористка
Фактично приживаюча особа може накрутити газу в ращи більше, ніж сім´я з п´яти людей, які, наприклад, харчуються часто за межами дому.
Помидорина• вчера в 12:36
Ответ дляНесу добро людям
Та і приготування їжі на газу - це копійки.
А на обігрів будинку кількість людей взагалі не впливає.
Несу добро людям• вчера в 12:36
Стягнуть за рішенням суду. Аргументи для заперечення ваші необгрунтові.
Непереможна• вчера в 12:39
Ответ дляМотористка
Газ по нормі на площу розраховується це ж з опаленням. Плюс газова плита, тут по кількості споживачів
Манка Я• вчера в 12:53
Повірка газового лічильника робиться кожні 5 або 8 років, залежить від типу лічильника. Тому ваш свекор ніяк в нього втручатися не міг. А вашу свекруху газовики просто розвели і це саме неприємне і навряд що ви зможете зробити, бо експертиза вже є
ПампушОК• вчера в 13:15
Я сталкивалась. Дом старый, не жила
Наследство. Начала продажу. Тоже сказали были втручання. Моя брокер свела с газовщиком, заплатила взятку -тогда это было 1000 долларов -27000 грн
Вопрос закрыли и новый счётчик поставили
Грозились подавать в суд на 86 000