Пушкининиана• 24 января в 00:15
По мнению одной из авториц в Харькове - курорт. Согласны?
Цвірінь• 24 января в 19:51
Ответ дляПузата Хата
То в чому тоді ваша пропозиція і до чого ви пишете якісь приклади про безкоштовні квартири та будинки типу щось розумне радите? Я спеціально спитала, бо так і знала що ви нічого не відповісте. Дивні люди. Безкоштовно є хіба занедбані хати без опалення та газу, самі там живіть
Квартира була 3-ка. Там всі будинки сучасні. Постила оголошення в групах Новояворівська (фб) і знайшла то житло. Пізніше за гроші не змогли знайти, тільки безкоштовно там мешкали.
Курочка-чубаточка• 24 января в 23:44
Ответ дляЦвірінь
То в чому пропозиція, якщо навіть за гроші вже нема? Якесь знущання реально. В якому році мешкала Ваша мама, в 2022?