Червона калина• вчера в 14:48
Який у Вас бюджет і як правильно ним розпоряджатися?
Нас з чоловіком двоє. Він заробляє (~25-26) і я десь (~22-23). Всі гроші на домашні потреби, продукти, лікування і т.д. .... і от моя подруга каже, що в мене це якось дивно, бо чоловік має утримувати сім´ю, а її гроші тільки її. Звичайно, я розумію, що коли б заробляв багато, то так дуже класно, але реалії такі які є. Каже, "ну ти хоч відкладаєш окремо", а я про таке і не думала, бо сім´я, спільні цілі і покупки...цікавить особливо думка жінок з досвідом як правильно, бо в мене він невеликий
Ранковий базар• вчера в 14:50
Чоловік 150 тис, я 14. Він все оплачує, дає мені в місяць ще 10-15 тис. Я відкладаю скільки можу.
Престидижитатор• вчера в 14:50
Общий бюджет, так же как и у вас
Подруг, со своими «ценными» советами, которых я не просила, касающихся моей семьи, могу смело послать на …
Снегопадка• вчера в 14:52
У меня один совет и рекомендация: поменьше ляпайте языком , что и как у вас в семье, перед подружками, знакомыми, родственниками и ТД и ТП.
Трохи злякана• вчера в 14:53
З Вашими розкладами - загальний бюджет і трохи особистих грошей, які залишаються у кожного, і які можна потратити на що хочеш )
Мию чакри щоденно• вчера в 14:53
Ответ дляРанковий базар
А як це, він вам дає 10-15 тис? Тобто, у вас його гроші не у вільному доступі? Він розпоряджається ними на свій розсуд і виділяє вам 10%?
Щебетуха• вчера в 14:55
Откладывать в любом случае хороший совет, но необязательно на нычку от мужа. Это имеет смысл для женщин без профессии, типа чтоб не оказаться у разбитого корыта.
Ну и вообще когда еще были подруги, не рассказывала им про доходы и бюджеты.
Пацелуйнитуда• вчера в 14:55
У нас на семью расход около 60тыс в месяц - это обязательных трат
Остальное уходит на благоустройство.
Не знаю с чего у вас откладывать
Остальное уходит на благоустройство.
Не знаю с чего у вас откладывать
Ранковий базар• вчера в 15:04
Ответ дляМию чакри щоденно
В мене є його карта, якщо я захочу щось овер. А так що мені з ними робити? Чоловік розпоряджається радячись зі мною.
Ранковий базар• вчера в 15:08
Ответ дляПацелуйнитуда
Остальное уходит на благоустройство.
Не знаю с чего у вас откладывать
Остальное уходит на благоустройство.
Не знаю с чего у вас откладывать
Може в них сім´я лише з двох осіб.
Колупалочка• вчера в 15:12
Дивлячись яка сім´я, у мене я, син, 2 коти, 1 собака і машина. Дохід плюс мінус 45 тисяч, відкладати виходить десь 5-8 тисяч у місяць і це якщо ніхто не захворіє і машина не поламається, бо ось завтра за ремонт 15 тисяч маю заплатити.
Оце недолуге, яке сині морди ліпить, ти хоч напиши , що тобі не так, цікаво, що у таких в голові.
Червона калина
• вчера в 15:12
Ответ дляРанковий базар
теж хочу роботу за 150 тис🤣
Ранковий базар• вчера в 15:15
Ответ дляЧервона калина
теж хочу роботу за 150 тис🤣
Він більше 20 років йшов до цього.
Червона калина
• вчера в 15:16
Ответ дляПацелуйнитуда
Остальное уходит на благоустройство.
Не знаю с чего у вас откладывать
Остальное уходит на благоустройство.
Не знаю с чего у вас откладывать
я завжди відкладала, навіть зі стипендії, ясно що небагато
Червона калина
• вчера в 15:17
Ответ дляРанковий базар
Може в них сім´я лише з двох осіб.
так, нас поки що двоє
Червона калина
• вчера в 15:19
Ответ дляРанковий базар
Він більше 20 років йшов до цього.
він молодець!
Вилами по воде• вчера в 15:28
Ответ дляМию чакри щоденно
Так он же всё оплачивает.
Ранковий базар• вчера в 16:12
Ответ дляВилами по воде
Так он же всё оплачивает.
Хоч хтось зрозумів
Вилами по воде• вчера в 16:15
Ответ дляРанковий базар
Хоч хтось зрозумів
Советчицам надо чтоб мужика можно было ободрать как липку) и даже если он зарабатывает миллион - отобрать у него все деньги и выдавать на сигареты
У меня примерно как у вас ситуация. Только моя зп немного больше. Тоже муж всё оплачивает и мне денег подкидывает. Мне их все даже тратить не на что.
Ранковий базар• вчера в 16:16
Ответ дляЧервона калина
Я теж завжди відкладала. Маю свою квартиру дякуючи цьому
Мию вікна у мороз• вчера в 23:12
Ответ дляМию чакри щоденно
Так може він їй купує все, що вона просить. Тоді норм.
Мию чакри щоденно• вчера в 23:22
Ответ дляВилами по воде
Так он же всё оплачивает.
Ну и что? Оплатил квартплату, бензин и продукты, кружки детям. Это же не 150000. А остальные вне доступа жены, а у него на карте.
Мию чакри щоденно• вчера в 23:23
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну, якщо просити норма, то Ок.
Мию вікна у мороз• вчера в 23:49
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну, якщо просити норма, то Ок.
У нас приблизно той же розклад.
Я йому роблю список покупок і він все купує.
Або кажу треба дітям одяг, ок?
Обираємо в магазині, і він скидає суму, щоб оплатила.
Чи кажу, мені треба штані - питає скільки, і скидає.
Всі трати більше, ніж сходити в кафе пообідати він зі мною обговорює.
Всі ’мої’ гроші це на ті ж кафе (рідко) або на дрібниці чи на подарунки йому.
Головне, щоб всіх все влаштовувало.
Або кажу треба дітям одяг, ок?
Головне, щоб всіх все влаштовувало.