мегамоСГ• 22 января в 15:45

Відносини. Важко нести, шкода бросити

20 років шлюбу.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Він мовчить. Раз в місяць з´являється з подарунком. Потім знову мовчить.
Я як дура, не знаю що робити. Емоційно тяжко розірвати відносини.
Попразендовна• 22 января в 17:24
Ответ длямегамоСГ
Ну це були ідеї типу. А давай у твоєї подруги візьмемо в борг 20 тс долларів поставим сонячну станцію.
Ну я йому по пунктам і розповіла ризики і недолугість ідеї.
То вирішив бізнес замутити - я йому просто прорахувала рік вартості його бізнесу ( оренда, податки, ліцензії)
То - в може мотоцикл купимо?
ппц, какой то реальный альфонс.
Причем тупенький, наверное не один ’бизнес’ запорол уже.
автор мегамоСГ • 22 января в 17:25
Ответ дляПопразендовна
ппц, какой то реальный альфонс.
Жодного бізнесу загублено не було. Я обламувала крила ще на старті
Попразендовна• 22 января в 17:26
Ответ длямегамоСГ
Теряйте его. И блочьте.
Он очень стремный. То вас на новую работу гонит, то хочет у ваших друзей через вас долгов на тысячи долларов набраться 😱
...аяприкольная• 22 января в 17:26
Ответ длямегамоСГ
Так в момент коли ображають в мене теж пропадають.
А зараз я на орендованій квартирі відїлась, відіспалась. Серіалів надивилась.
Моя психіка відпочила.
І пам´ять стерла все погане
Це прекрасно, що ви це розумієте, тож запишіть все погане на листочку і перечитуйте по 100 разів, і згадуйте все те гімно, коли хочеться повернутися!
...аяприкольная• 22 января в 17:27
Ответ длямегамоСГ
Бо люблю німагу
Кого ви любите? Це не любов! Поки що звичка, залежність як в наркомана
Трільчиха• 22 января в 17:28
Ответ дляПопразендовна
настільки чмирила, що він за ці роки став ще більш впевненим у собі та інфантільним?
Мабуть, це ви в автора запитайте, чи є такий грішок. В моєму оточенні з інфатилів дружини робили власників бізнесів ( що в побуті, що в рішеннях постійно сумнівається, мій брат двоюрідний). Навіть зараз, купив будинок і жаліє, що обрав не той варіант. Але дружина його підсилює, постійно говорить що все вірно він зробив
Попразендовна• 22 января в 17:29
Ответ длямегамоСГ
Ви мабуть ще юна наївна.
Він просто аферист.
Як він планував віддавати борг 20 тисяч доларів вашій подрузі, якщо він вам навіть грошей не дає і менше заробляє?
він би просто щез, а ви б лишилась без грошей і з боргом подрузі сама.
Миловидна леді• 22 января в 17:31
Ответ длямегамоСГ
Ой, розкажіть вашу історію. Дуже прошу
Все как у вас. Сложная юность, слабые мужчины вокруг. В голове картинка- я могу все сама! Встретила парня с училищем, работал на заводе. Я после универа пошла работать, поперла карьера. Он поддерживал, готовил, короче, вроде как человек для семьи.
Сменил сферу, стал зарабатывать больше. Но и я тоже. Потом ребенок. Помню обсуждение, выходить ли мне из декрета рано, чтобы закрыть ипотеку. Он сказал да конечно. Я и вышла. В 2.5мес (не года!)
Потом переезд в другой город, больше денег для меня. И нытье, нытье, нытье с его стороны. Ему сложно, он потерял друзей, на работе не ценят. Каждая работа была с моей помощью, я отправляла за него резюме или давала рекомендации.
В какой-то момент я устала. Два года принимала решение. Потом развелась. Это было 6лет назад. Не жалею ни дня.
Я так и не узнала за 15 лет отношений что такое быть ЗА мужем, положиться на него, быть девочкой, которую балуют и которой решают проблемы. Больше так не хочу.
Однозначно• 22 января в 17:29
Ответ длямегамоСГ
Ну а ким працює?
Баба_Воля• 22 января в 17:30
Ответ длямегамоСГ
То - в може мотоцикл купимо?
Тобто, ви рубали на корню всі його бажання? А у вас які ідеї були? Що втілили?
автор мегамоСГ • 22 января в 17:31
Ответ дляМиловидна леді
Дуже дякую за вашу історію!
Скажіть у вас не було ломки та сумніві при розлученні?
Попразендовна• 22 января в 17:31
Ответ дляБаба_Воля
Рубала його бажання вкрасти грошей і повісити це на автора? :)
...аяприкольная• 22 января в 17:31
Ответ длямегамоСГ
Ви краща за психологів!
Дякую, мені приємно)) Думала колись ним стати, можливо ще не пізно
автор мегамоСГ • 22 января в 17:32
Ответ дляОднозначно
Ну а ким працює?
Сантехніком
Попразендовна• 22 января в 17:32
Ответ длямегамоСГ
Сантехніком
норм тема. Він вам бреше що мало заробляє
автор мегамоСГ • 22 января в 17:33
Ответ дляБаба_Воля
Ні не всі. Коли він вирішив стати самозайнятою особою . Я чекала пів року рік поки клієнтуру набє. Багато коштів пішло на інструменти
...аяприкольная• 22 января в 17:33
Ответ длямегамоСГ
Автор, просто цікаво, а які він вам подарунки дарує раз на місяць? Может перерахувати всі що подарував за 5 місяців
автор мегамоСГ • 22 января в 17:33
Ответ дляПопразендовна
Я знаю. Навіть в цій історії мені доводилось штовхати його.
Попразендовна• 22 января в 17:33
Ответ дляМиловидна леді
Понимаю. Чем с таким, так лучше одной, свободной.
Баба_Воля• 22 января в 17:34
Ответ дляПопразендовна
Ви мабуть ще юна наївна.
Він просто аферист.
Аферист невдаха 😂 20 років не може нарешті втілити свій підступний задум
автор мегамоСГ • 22 января в 17:34
Ответ для...аяприкольная
Ой та гроші він дарує!
То 10 т то 15
Миловидна леді• 22 января в 17:34
Ответ длямегамоСГ
Дуже дякую за вашу історію!
Конечно было. Я была в отношениях с ним больше половины своей жизни. Естественно, было миллион сомнений. Было страшно жить самой. Мы просто дошли в какой-то момент до точки невозврата. Где каждое общение это ссора. Взаимные упреки. Это уже было невозможно.
Развод это как операция. Будет тяжелое восстановление. Но рана заживет и перестанет беспокоить.
...аяприкольная• 22 января в 17:34
Ответ дляПопразендовна
Теряйте его. И блочьте.
Як тепленко влаштувався))
Попразендовна• 22 января в 17:34
Ответ дляБаба_Воля
Не все сталося як гадалося)
автор мегамоСГ • 22 января в 17:35
Ответ для...аяприкольная
Зараз під час та після війни на гарних психологів гарний попит.
Попразендовна• 22 января в 17:35
Ответ длямегамоСГ
Ой та гроші він дарує!
То 10 т то 15
а що на НР подарував?
Попразендовна• 22 января в 17:36
Ответ дляМиловидна леді
автор мегамоСГ • 22 января в 17:36
Ответ дляМиловидна леді
Скільки ви відновлювалися?
У вас не було цього періоду невизначеності як у мене наче разом наче ні?
автор мегамоСГ • 22 января в 17:37
Ответ дляПопразендовна
а що на НР подарував?
На нр як раз таки 15 т
І цукерки
...аяприкольная• 22 января в 17:38
Ответ длямегамоСГ
Сантехніком
Капець, і ремонт не може зробити, це дно.
Тим паче зараз сантехніки на вагу золота