мегамоСГ• 22 января в 15:45

Відносини. Важко нести, шкода бросити

20 років шлюбу.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Він мовчить. Раз в місяць з´являється з подарунком. Потім знову мовчить.
Я як дура, не знаю що робити. Емоційно тяжко розірвати відносини.
Попразендовна• 22 января в 16:48
Ответ дляТрільчиха
А що треба? Гроші? Як вимірюється любов і почуття до партнера після 40?
Турбота, емпатія, надійність.
Попразендовна• 22 января в 16:49
Ответ для...аяприкольная
Ви жінка яка хоче справжніх почуттів і дорослого, відповідального чоловіка поряд. Якби ви були нарцисом, ви б 20 років так з ним не жили і він би в вас був не один
да, кстати, нарцы всегда полигамны, любят гаремы
автор мегамоСГ • 22 января в 16:49
Ответ дляБайрактара
Вы пишите не за лампочку. Так как у меня сейчас нет света сутками и ночью дают на 40 минут, то даже не уверена, что какая-то лампочка мне что-то улучшит. Вы не ответили по сути. Муж не хотел делать ремонт? Он не имел денег? Он просто отказался и деньги обговоренные потратил на другое? Лампочку я могу и сама купить и вкрутить, не вижу проблемы.
Дивіться. Я не капризна принцеса.
Якщо взяти за приклад ремонт.
То це потрібно виділити день. Заміряти масштаби, прорахувати матеріали, закупити, зробити прибрати. Та не так в грошах справа як в організації процесу.
От йому не хочеться саме цієї суєти
автор мегамоСГ • 22 января в 16:50
Ответ для...аяприкольная
Дякую за теплі слова. Бо вже подумалось може я справді зажралась
Трільчиха• 22 января в 16:50
Ответ длямегамоСГ
Дивіться. Я не капризна принцеса.
Якщо взяти за приклад ремонт.
От йому не хочеться саме цієї суєти
Або ви впевнені, що він точно зробить це неякісно, як з прибиранням чи готовкою
Попразендовна• 22 января в 16:50
Ответ длямегамоСГ
Дивіться . Є розумі і логіка. Я все розумію.
Але є почуття і емоції. І от з цими почуттями я не можу контролювати
Ну вот если вы болели или у вас проблемы, а он игнорил это или ’помог’ словами ’ты сильная, сможешь’ или говностих написал о ’любви’ вместо помощи, то как у вас могут еще остаться к нему чувства?
...аяприкольная• 22 января в 16:51
Ответ дляПопразендовна
Автор точно не нарц, бо її тут вмовляють піти на сайт знайомс, а для нарца то місце прописки))
автор мегамоСГ • 22 января в 16:52
Ответ дляТрільчиха
Розлучайтесь, а краще пристройте його, знайдіть хорошу дружину, як колись роботу шукали. Є тип жінок, які більш тактильні і їм підходить такий як ваш
Такої хорошої як я вже ніколи не буде. Я ж і гарна, і в сексі розкута і гроші заробляю.
Попразендовна• 22 января в 16:52
Ответ длямегамоСГ
Дивіться. Я не капризна принцеса.
Якщо взяти за приклад ремонт.
От йому не хочеться саме цієї суєти
Он ради вас просто не хочет напрягаться.
Ради себя любимого, матери или другой женщины напряжется.
автор мегамоСГ • 22 января в 16:53
Ответ дляПопразендовна
Нарцисс из вас тот кто любит комплименты, лайки, селфи и тот у кого нет эмпатии (жалости) к второму, к болеющим:детям, взрослым, животным, половине.
Тоді в нас немає нарцисів. Бо ми обидва емпатичні. А чоловік ще тварин любить страшне. Котів з помойок тягає
автор мегамоСГ • 22 января в 16:54
Ответ дляБайрактара
Автор, а вы больше него получаете?
Більше, але не суттєво. Допустім я 40 він 30
Попразендовна• 22 января в 16:54
Ответ длямегамоСГ
Не треба ніколи бути з чоловіком що каже тобі ’йди працюй, заробляй’. Це не чоловік
Трільчиха• 22 января в 16:54
Ответ длямегамоСГ
але в нього хоча б буде шанс, що його теж будуть любити в стосунках
...аяприкольная• 22 января в 16:55
Ответ длямегамоСГ
Ви хочете жити в комфорті, і це нормально, це нормальні потреби людини. Ви ж не вимагаєте ремонт, як в Межигір´ї, бо вам це просто подобається, або тому, що старий вам набрид і це ваш каприз....
Попразендовна• 22 января в 16:55
Ответ длямегамоСГ
нарци імітують емпатію та любов 🙄
як роботи, навчаються, як machine learning
Попразендовна• 22 января в 16:56
Ответ дляТрільчиха
а за що можна любити такого?
хіба це чоловік? ні. І не люблячий тим більше.
...аяприкольная• 22 января в 16:56
Ответ длямегамоСГ
То йому котів більш шкода ніж вас?
автор мегамоСГ • 22 января в 16:56
Ответ дляПопразендовна
Так. Я це розумію. Тому і пішла
Попразендовна• 22 января в 16:57
Ответ длямегамоСГ
Так. Я це розумію. Тому і пішла
Все правильно. Точка. Не нужно возвращаться к нему ни мысленно, ни физически.
автор мегамоСГ • 22 января в 16:58
Ответ дляПопразендовна
Там потрібно було розуміти контекст. В мене була не любима робота де мене чмирили.
Я плакала але нічого не змінювала.
А він як раз підтримав - що все в мене вийде.
І так багато разів було в житті.
Попразендовна• 22 января в 17:00
Ответ дляОднозначно
Яким чином людина зробить ремонт, якщо він не вміє або не має грошей оплатити?
Як би нам всім не хотілося, щоб нас взяли на ручки, по ітогу займається і оплачує той, кому це більше треба. Ви живете зараз окремо, уявляєте собі, що це назавжди. І розраховуєте, як Вам самій зробити ремонт.
Ваша економія - на харчуванні мужика.
Нехай заробляє він більше й шукає ту що його буде надихати.
Кожній жінці хочеться турботи, захисту, забезпечення, а не компліментів та віршів.
автор мегамоСГ • 22 января в 17:02
Ответ дляТрільчиха
Щодо любити. Я ж його дуже любила. Чи ви думаєте чому я з ним жила 20 років. Я і зараз неймовірно теплі почуття маю. Його запах для мене запах спокою.
Але я і себе люблю.
Якщо знайдетьсЯ якась жінка. Штож
Можливо моя залежність пройде швидше
...аяприкольная• 22 января в 17:01
Ответ длямегамоСГ
Я плакала але нічого не змінювала.
І так багато разів було в житті.
А в моменти коли вас чмирили ви плакали він не казав вам, що звільняйся, не наполягав?
Аноним ФЕЯ• 22 января в 17:01
Ответ дляБез Баяна
За 20 лет вы уже три раза стали абсолютно другими людьми. И вы вправе требовать от мужа каких-то изменений. Я думаю, вы должны с ним разобрать, что вас не устраивает и на каких условиях вы готовы продолжать отношения. Если он не готов меняться и не будет для этого что-либо делать конкретное - то понятно, что вам нет смысла жить в ситуации, которая вас не устраивает.
Жена жалуется подруге: ’Я так устала! Вот уже 10 лет жду, когда мой муж перестанет пить и начнет зарабатывать!’
Подруга: ’И сколько еще ждать?’
Жена: ’Не знаю... Может, еще лет десять, и он точно изменится!’
Трільчиха• 22 января в 17:01
Ответ дляПопразендовна
а за що можна любити такого?
Якого такого? Автор не відповіла, чи критикує вона його коли він починає щось робити, чи впевнена вона, що якщо проконтролює - то буде краще. Бо як він зробить - то 💯 щось наплужить? Може це автор за 20 років вкорінила його інфантилізм - не берись, бо я зроблю краще, ти ж нездатний ні на що
Попразендовна• 22 января в 17:01
Ответ длямегамоСГ
Я його не міняла 20 років.
Просто життя було спокійне і розмірене.
Після 2022 року людям прийшлось дуже швидко засвоювати нові ролі.
Приймати важкі рішення, нести за них відповідальність
так вже 2026
що він зробив для вас за 4 роки? як вас захистив, забезпечив? як дбав про вашу безпеку, здоров´я?
автор мегамоСГ • 22 января в 17:02
Ответ для...аяприкольная
То йому котів більш шкода ніж вас?
Ну. Відверто кажучи він і котів любить так як мене
Принесе додому. А вакцинація корм, лотки все на мені
автор мегамоСГ • 22 января в 17:03
Ответ для...аяприкольная
Наполягав. Для нього не було проблемою коли я не мала роботи.
Просто в періоди декретів та безробіття жили на одну зарплату а не на дві
Попразендовна• 22 января в 17:03
Ответ для...аяприкольная
Ні, це не він створив, це ви самостійно стали такою біля нього, бо варіантів не було, або такою і були
плюсую за то что автору пришлось стать сильной, с таким мужиком нет выбора кроме как пахать и самой все решать и себя защищать :(
...аяприкольная• 22 января в 17:05
Ответ длямегамоСГ
Автор, ви точно думаєте може повернутися???
Уявіть, що ви ще 20 років так живете, з шпалерами на голові, вонючими котами в хаті, і щей за ним будете доглядати, ви хочете такого життя?