мегамоСГ• 22 января в 15:45
Відносини. Важко нести, шкода бросити
20 років шлюбу.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Він мовчить. Раз в місяць з´являється з подарунком. Потім знову мовчить.
Я як дура, не знаю що робити. Емоційно тяжко розірвати відносини.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
мегамоСГ
• 22 января в 18:47
Ответ дляМиловидна леді
Ну и что? Что он может дать таким женщинам? Отпустите его, пусть живет свою жизнь.
Та нехай живе. Я навіть жилплощадь заільнила
Марафетчица• 22 января в 18:50
Ответ дляТрільчиха
Заблокувати в телефоні чоловіка, видалити всі фото спільні, викунити з квартири речі що нагадують. Зареєструватись на сайті знайомств, ходити на побачення. Через місяць пройде ломка
У поверхностных людей, возможно.
Марафетчица• 22 января в 18:57
Ответ длямегамоСГ
Тут все на 100 відсотків. Піклувався, чаї готував, супчик. Носив. По дому - таке. Міг і прибрати і приготувати але неякісно.
До моїх родичів відносився дуже добре, багато допомогав. З моїм батьком вони прям дружбани були.
Мої батьки відверто зараз дуже засмучені
Странно. Такое сейчас время непростое, нужна поддержка и забота. И у вас есть муж, которого в по своим же словам любите. И который вас поддержит. И вы хотите от него уйти в никуда. Вы, вероятно, считаете, что он будет вас годами ждать, но вы можете очень ошибаться.
Марафетчица• 22 января в 19:00
Ответ дляПопразендовна
нарци імітують емпатію та любов 🙄
як роботи, навчаються, як machine learning
Кто будет животным помогать ради имитации, вы серьёзно?🥴
Марафетчица• 22 января в 19:02
Ответ для...аяприкольная
Автор, ви точно думаєте може повернутися???
Уявіть, що ви ще 20 років так живете, з шпалерами на голові, вонючими котами в хаті, і щей за ним будете доглядати, ви хочете такого життя?
А коты тут при чём?) Садистки подъехали?) От ваших речей точно воняет😱
мегамоСГ
• 22 января в 19:05
Ответ дляМарафетчица
Не рвіть мені серце.
Його турбота була поки виконувалась в зоні його комфорту.
Якщо потрібно було вийти з зони комфорту - все, сорямба, далі сама
мегамоСГ
• 22 января в 19:11
Ответ дляМарафетчица
Ну от самий простий приклад на котах.
Так по суті і в нашому сімейному житті.
Він притягує блохастого лишайного кота.
Бо шкода, помре. Хоче покласти на ліжко.
Вкрити нашим пледом накормити борщем.
Я купаю кота, везу до ветеринара. Там обробляємо від кліщів бліх глистів лишаїв.
Я купую лежанку, корм, шампуні.
Далі приходить час стерилізації.
Чоловік - та шкода! Ну він же мужик!
А то що мужик підсцикає на двері то таке.
Везу сама стерилізую.
Звісно лоток воняє теж тільки мені.
Зате чоловік з котом на шиї, по хаті ходить, котик бодає його лобиком. Той кіт з чоловіком і вдень і вночі.
Розумієте?
Так чоловік добрий тактильний ласкавий
Але ось цю чорну роботу в виді відповідальності нести не хоче
Так по суті і в нашому сімейному житті.
Він притягує блохастого лишайного кота.
Вкрити нашим пледом накормити борщем.
Я купую лежанку, корм, шампуні.
Далі приходить час стерилізації.
Чоловік - та шкода! Ну він же мужик!
Везу сама стерилізую.
Звісно лоток воняє теж тільки мені.
Розумієте?
Так чоловік добрий тактильний ласкавий
Миловидна леді• 22 января в 19:39
Ответ длямегамоСГ
Ну от самий простий приклад на котах.
Так по суті і в нашому сімейному житті.
Він притягує блохастого лишайного кота.
Вкрити нашим пледом накормити борщем.
Я купую лежанку, корм, шампуні.
Далі приходить час стерилізації.
Чоловік - та шкода! Ну він же мужик!
Везу сама стерилізую.
Звісно лоток воняє теж тільки мені.
Розумієте?
Так чоловік добрий тактильний ласкавий
Так по суті і в нашому сімейному житті.
Він притягує блохастого лишайного кота.
Вкрити нашим пледом накормити борщем.
Я купую лежанку, корм, шампуні.
Далі приходить час стерилізації.
Чоловік - та шкода! Ну він же мужик!
Везу сама стерилізую.
Звісно лоток воняє теж тільки мені.
Розумієте?
Так чоловік добрий тактильний ласкавий
А зачем вы брали на себя это? Похоже на отношения мамы и ребенка. Может он один раз бы потрахался с блохастиком и больше бы не захотел. А так все отлично, он его в лобик целует, а вся грязная работа на вас
мегамоСГ
• 22 января в 19:48
Ответ дляМиловидна леді
Йому нормально що у кота блохи.
Йому нормально що кіт їсть макарони.
Одна - дві- до купки в лотку теж нормально.
Йому нормально що кіт їсть макарони.
...аяприкольная• 22 января в 19:54
Ответ дляМарафетчица
Почитайте уважно тему, перш ніж писати
Миловидна леді• 22 января в 19:55
Ответ длямегамоСГ
Йому нормально що у кота блохи.
Йому нормально що кіт їсть макарони.
Я даже не знаю что сказать по поводу блохастых котов. Это был единичный случай? Или вы играли в это постоянно?
мегамоСГ
• 22 января в 20:02
Ответ дляМиловидна леді
Та плюс мінус все життя.
Тільки раніше мені все це здавалось жіночими обов´язками. Уют- хуют, погода в домі
Пупуговка• 22 января в 20:47
В мене гірше. Розвелася, розійшлася, знайшла другого. Потім розійшлися з другим, жила спокійно. З´явився, каже к дітям, якось переїхав до мене і тепер каже що повертатись не буде, скоро їде до себе, а якось знов звикла. Думаю блін, не хочу нікого шукати. Оце пісець
Фуліганка• 22 января в 21:17
Ответ длямегамоСГ
Я стільки разів просила його поговорити.
Він як міг уникав розмови.
Коли я вже псіхувала доводила до нього монолог.
Що ну логічно ж зробити той ремонт ( не тому що мені хочеться, а наприклад шпалери відпали.
Це простий приклад, але питання були набагато складніші. Він мовчки слухав і ішов.
Він як міг уникав розмови.
Зробіть разом, чому ні? Підіть в Епіцентр, чи на ринок разом, чи замовте онлайн шпалери, клей, шпаклівку, валік, шпатель, грунтовку і зробіть разом за тиждень. Будете рпзом робити ремонт, побудете разом і побачите що далі )
Фуліганка• 22 января в 21:21
Ответ длямегамоСГ
Та плюс мінус все життя.
А в вас є діти?
...аяприкольная• 22 января в 21:28
Ответ дляФуліганка
Якщо разом будуть робити, то вони повбивають один одного
Фуліганка• 22 января в 21:29
Ответ для...аяприкольная
Кто знает) ну хоть ремонт сделают))
...аяприкольная• 22 января в 21:52
Ответ дляФуліганка
Кто знает) ну хоть ремонт сделают))
Дуже сумніваюся, скоріш за все автор буде його робити сама, чоловік щось придумає, щоб спитляти, або буде дивитися і розказувати автору, яка вона молодець і як в неї все гарно виходить. І взагалі, чрму автор має робити ремонт, маючи чоловіка? Він же неварить разом з нею борщ
...аяприкольная• 22 января в 21:53
Ответ дляСКИБИДЫШь
А щас кот есть какой-то? Как вы поделили кота
Автор не меркантильна, котів залишила чоловіку)) він же їх дуже любить
...аяприкольная• 22 января в 21:54
Ответ длямегамоСГ
Та плюс мінус все життя.
Автор, а чия взагалі квартира?
Знову Я• 22 января в 22:10
Автор, раз Ви пішли, то у Вас є окреме додаткове житло? То живіть гостьовим шлюбом. Хай приходить до Вас раз-два на тиждень в гості, зі смаколиками. Побув, поспілкувались, провели разом час, а на ранок адью і Ви вільна. І ніякого побуту, роздратування. Це супер форма відносин у такому віці. Просто домовтеся. Тільки не зрозуміла, чому раз в місяць приходить? А секс?
...аяприкольная• 22 января в 22:18
Ответ дляЗнову Я
Ага, прийшов в гості, приніс смаколика за 200-500 грн, поїв, отримав задоволення, виговорився, а там дивись автор і попре речі, попрасує.....робити нічого не треба, я ж в гостях, і все повернеться на круги своя. Люди не міняються, він може змінитися тільки тоді, коли автор повністу припинить спілкування і обмежить доступ до себе, осб тоді може будуть зміни
Знову Я• 22 января в 22:24
Ответ для...аяприкольная
Ні. Не зміниться. Люди не міняються, тим паче в такому віці. Як кажуть, старого собаку не навчити новим трюкам. Але саме в гостьовому шлюбі автор зможе отримати від чоловіка те, шо їй потрібно, а постійно мозолити очі не буде. Прийшов, щось полагодив, приніс важке з магазину, грошей підкинув, побув і пішов. І хай там в нього вдома ті коти хоч на голові сидять. Якщо людина гарна і не хочеться розходитись, то гостьовий шлюб це вихід. Повірте, для жінки при такому розкладі самі плюси.
Знову Я• 22 января в 22:27
Ответ длямегамоСГ
А скільки Вам і йому років? Більше 45?
...аяприкольная• 22 января в 22:30
Ответ дляЗнову Я
То й проблема в тому, що він нічого не хоче робити, ні лагодити, ні допомогати, ні брати відповідальності, ні забезпечувати родину так, щоб можна було собі дозволити найняти людей, які це зроблять за нього. Він сантехнік, я думаю вам не треба пояснювати скільки може заробляти сантехнік, якщо хоче заробляти. Він цього не робив коли вони жили разом, а тут прийшов, класно провів час, то навіщо щось робити.
Хата на мати• 22 января в 22:34
Ответ дляМарафетчица
У поверхностных людей, возможно.
У нормальных людей. Кто любит страдать должен страдать
СКИБИДЫШь• 22 января в 22:52
Ответ для...аяприкольная
Та ну, а лоток кто будет убирать
...аяприкольная• 22 января в 22:53
Ответ дляСКИБИДЫШь
Та ну, а лоток кто будет убирать
Чоловіку не заважають дві кучі, то чому мають заважати три....
СКИБИДЫШь• 22 января в 22:56
Ответ для...аяприкольная
Наверное да. Вспомнила,был знакомый, у него кот. Так вот знакомый чистоплотный, как для мужика, в квартире убирал, пыли не было,все на своих местах, очень чисто, вещи, одежда. А лоток был в ванной,и такой всегда штырь стоял шо капец. Я не знаю,как долго кот срал туда,но там было много какашек, и только раз видела,как он вынес лоток и во дворе у себя закопал. Но как часто он менял наполнитель,хз